1503 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | 62 m²
TUreality Vám ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Tlmače – Lipník. B
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²
Rovinaté stavebné pozemky na predaj – Bošany Ponúkame atraktívne stavebné pozemky v novej, tich
110 €/m2 110 €/m2
Záhradná chatka | 19 m²
TUreality ponúka na predaj peknú a starostlivo udržiavanú záhradku s chatou v obľúbenej lokalit
45,000 €/m2 2368 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | 57 m²
TUreality ponúka na predaj dokonalý únik z mesta, kde sa spája absolútny pokoj prírody s pocito
Cena dohodou
1 izbový byt | 33 m²
TU reality ponúkajú na predaj: Ak hľadáte bývanie s dobrou dostupnosťou alebo nehnuteľnosť vhod
160,000 € 4848 €/m²
2 izbový byt | 49 m²
TUreality ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt s výmerou 49 m² v obľúbenej lokalite mesta Par
88,000 € 1796 €/m²
Rodinný dom | 288 m²
TU reality ponúka na predaj priestranný a presvetlený 6 - izbový dom s garážou v Prešove, v obľ
320,000 € 1111 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 513 m²
TUreality predáva pozemok v Toporci, kde nemusíš rozmýšľať tri roky čo a ako! 513 m² pripra
24,900 € 49 €/m²
Rodinný dom | 730 m²
TUreality Vám ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej a pokojnej
200,000 € 274 €/m²
Rodinný dom | 791 m²
Predtým ako si pozriete fotografie - je tu video: https://www.youtube.com/watch?v=JcsgkywK6HQ
269,990 € 341 €/m²
Rodinný dom | 215 m²
TUreality ponúka na predaj veľký a veľmi priestranný 4-izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite
449,000 € 2088 €/m²
3 izbový byt | 71 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt po rozsiahlej rekonštrukcii, situovaný vo v
157,000 € 2211 €/m²
Rodinný dom | 693 m²
TUreality pripravuje na predaj útulný rodinný dom s jedinečnou atmosférou v malebnej obci Červe
49,999 € 72 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 905 m²
TUreality ponúkajú na predaj Ponúkame na predaj autentický dvojpodlažný zrubový dom nachádzajúc
Cena dohodou
2 izbový byt | 52 m²
TUreality predáme slnečný 2-izbový byt v top stave, ideálny pre jednotlivca alebo pár, ktorí hľ
167,990 € 3231 €/m²
Rodinný dom | 510 m²
TUreality EXKLUZÍVNE predáva dom pod Tatrami pre ľudí, čo nechcú bývať ako všetci ostatní! V
99,900 € 196 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 637 m²
TUreality ponúka na predaj stavebny pozemok o celkovej výmere 637m2 v lokalite Čadca-Drahošanka
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Tu reality ponúka na predaj stavebný pozemok o rozlohe 421m situovaný len pár minút od Žiliny v
109,900 €
Rekreačný pozemok | 3,528 m²
TUreality pripravuje do ponuky na predaj rozľahlý pozemok o výmere 3568 m² v obci Drietoma, ob
29,990 € 9 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt na sídlisku Tarča. Hľadáte bývanie bez budúcich finančn
119,000 € 2204 €/m²
3 izbový byt | 69.76 m²
TUreality Vám ponúka na prenájom tento pekný a slnečný 3i byt, nachádzajúci sa na sídlisku Sáso
750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 160 m²
Veľký rodinný dom, pokojná lokalita, príroda na dosah a dostatok priestoru pre viacčlennú rodin
160,000 € 1000 €/m²
2 izbový byt | 60.47 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
194,900 € 3223 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
TUreality ponúkajú na predaj: Zaujímavý byt ktorý by bolo možné upraviť z 1.izbového na 2.izbo
213,500 € 5083 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.