TUreality s.r.o.

Ružomberok

Bystrická 2 034 01 510998

21 inzerátov v ponuke

Komerčný priestor na prenájom o rozlohe 150m2 Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | 150 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoje podnikanie? Našli ste ho. TUreality ponúka exkluzívny, presvet

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

1,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj Novostavba domu na kľúč Liptovský Mikuláš-Ľubeľa

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 537 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj moderný rodinný dom, ktorý bude dokončený na kľúč aj s ku

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

329,000 € 613 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúka na predaj POZEMOK o výmere 993m2 Liptovský Mikuláš-Vlachy-Krmeš

Reality Vlachy

Iný stavebný pozemok | 993 m²

EXKLUZÍVNE v TUreality ponúkame na predaj pozemok o výmere 993 m² v pokojnej obci Vlachy – časť

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Vlachy

74 €/m2 74 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

V TUreality ponúkame na predaj nadštandardnú novostavbu Liptovský Mikuláš-Stošice

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 418 m²

Exkluzívne v TUreality ponúkame na predaj nehnuteľnosť, ktorá sa na trhu objavuje len výnimočne

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

329,000 € 787 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervovaná ponuka Na predaj pekný 3 izbový byt Liptovský Hrádok-Prekážka /67m2/

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej lokalite Liptovs

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

149,900 € 2237 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt Liptovský Mikuláš - Nábrežie

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 68 m², ktorý vyniká skvelou polohou, svetlosťo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

168,000 € 2471 €/m²

Kúpa 3 izbový byt Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 68 m²

Tureality hľadá BYT v Ružomberku pre seriózneho klienta. Pre konkrétneho a prevereného klienta

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

130,000 € 1912 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na prenájom štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokal

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj NOVÁ chata Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Exkluzívne v TUreality úplne nová nádherná chata – ideálna pre rodinu aj ako investícia. Skôr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

240,000 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s pozemkom o rozlohe 1168m2 Hubová, Ružomberok

Reality Hubová

Rodinný dom | 1,168 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci Hubová – ideálne bývanie pre rodinu,

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Hubová

230,000 € 197 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Pozemok na predaj 638m2 obec Ludrová-Ružomberok

Reality Ludrová

Pozemok pre rodinné domy | 638 m²

EXKLUZÍVNE iba v TUREALITY ponúkame na predaj slnečný rovinatý pozemok o výmere 638 m2, len pár

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ludrová

75 €/m2 75 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj pozemok 637m2 v obci Ludrová

Reality Ludrová

Pozemok pre rodinné domy | 637 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj krásny slnečný pozemok o rozlohe 637 m² v pokojnej obci L

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ludrová

75 €/m2 75 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačný dom/Rodinný dom/Chata - Liptovská Sielnica/Liptovský Mikuláš

Reality Liptovská Sielnica

Rodinný dom | 385 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom/rekreačnú chatu - výnosná nehnuteľnosť v srdci Liptova.

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Liptovská Sielnica

Cena na vyžiadanie

Na predaj pozemok, Liptovská Anna

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,049 m²

Exkluzívne iba v TUreality na predaj prémiový pozemok o rozlohe 3049m2 v jednej z najkrajších č

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok Liptovský Trnovec 1290m2

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,290 m²

Ak hľadáte miesto pre vysnívaný dom alebo investíciu v jednej z najatraktívnejších oblastí Lipt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj pozemok 1275m2 Ludrová

Reality Ludrová

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,275 m²

Exkluzívne iba v TUreality ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok o výmere 1275 m² v obci

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ludrová

75 €/m2 75 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Chata na predaj Ružomberok- Biely Potok s pozemkom 647m2

Reality Ružomberok

Chalupa, rekreačný domček | 647 m²

TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatu na slnečnom pozemku o výmere 647m2 v srdci Liptova.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

104,990 € 162 €/m²

Na predaj RODINNÝ DOM RUŽOMBEROK, Rybárpole

Reality Ružomberok

Rodinný dom | 1,694 m²

TUreality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v meste Ružomberok, mestská ča

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

176,000 € 104 €/m²

Na predaj 4-izbový byt Klačno, Ružomberok

Reality Ružomberok

4 izbový byt | 79.2 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

160,000 € 2020 €/m²

Rodinný dom na predaj Liptovské Revúce s pozemkom 634m2

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | 634 m²

V exkluzívnom zastúpení TUreality ponúka rodinný dom s pozemkom 634 m². Skôr ako budeš pozerať

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

122,000 € 192 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Administratívny priestor 100m2 Ružomberok.

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | 100 m²

TUreality ponúka na prenájom reprezentatívne, presvetlené obchodno-kancelárske priestory o celk

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²