2 izbový byt | 61.4 m²
Na predaj luxusný 2-izbový byt v projekte Zelené Vlčince, Žilina Hľadáte nadštandardné, moderne
224,000 € 3648 €/m²
2 izbový byt | Radlinského | 61 m²
Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt situovaný v tichej ulici, len pár minút pešo od priameh
185,000 € 3033 €/m²
2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 52 m²
ID 3199 Predaj: 2 izbový byt, centrum Predáme zariadený 2 izbový byt na ulici J. Fándlyho o r
185,000 € 3558 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
Reality Alpia Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom s výmerou 56 m² vo vyhľadávanej loka
Cena dohodou
2 izbový byt | 52 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj zariadený 2-izbový / 52 m2/ v Žiline - Závodie: - nachádz
Cena dohodou
2 izbový byt | Hlboká cesta | 53 m²
Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt o celkovej rozlohe 53
208,900 € 3866 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt o výmere 55 m², situovaný na 3. poschodí. Nachádza sa vo
159,000 € 2891 €/m²
2 izbový byt | Hollého | 48 m²
3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_6/ Ako exkluzívny predajca Vám ponúk
198,900 € 4144 €/m²
2 izbový byt | Hlboká cesta | 44 m²
Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový apartmán o celkovej rozlo
166,900 € 3748 €/m²
2 izbový byt | Hollého | 40 m²
3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_14/ Ako exkluzívny predajca Vám ponú
197,900 € 4948 €/m²
2 izbový byt | Hlboká cesta | 44 m²
166,900 € 3748 €/m²
2 izbový byt | - | 45 m²
Salea ponúka na predaj 2 izbový byt s výbornou polohou, byt je zariadený. Pozostáva z menšej ch
160,000 € 3556 €/m²
2 izbový byt | Mateja Bela | 74.6 m²
Hľadáte 2-izbový byt s veľkou terasou a vlastným parkovaním, ktorý je kompletne zariadený a ihn
199,990 € 2681 €/m²
2 izbový byt | Tajovského | 71 m²
GRO&PARTNERS Vám ponúka na predaj byt v komplexe Amfiteáter (EuroHome), ktorý sa nachádza na 3
245,500 € 3458 €/m²
2 izbový byt | Hôrecká cesta | 54.81 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný mestský život s pokojom prírody? Predstavujeme Vám nový 2-
189,900 € 1950 €/m²
2 izbový byt | Čajakova | 55 m²
NA PREDAJ pekný 2-izbový byt s loggiou v top lokalite – Bulvár, Čajakova ulica, Žilina Ponúkam
179,900 € 3271 €/m²
2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 50 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre Žiliny vhodný ako investičný byt za účelom prenajímani
184,900 € 3698 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj 2 - izbový byt v meste Žilina na Hájiku. Byt o výmere 50m2
144,999 € 2900 €/m²
2 izbový byt | Tajovského | 60 m²
Hľadáte bývanie, kde sa stačí len nasťahovať, ktoré spája výhody centra mesta s pokojom a zeleň
Cena dohodou
2 izbový byt | Hôrecká cesta | 44.04 m²
V projekte Scenéria Žilina ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s vlastnou záhradou a t
200,900 € 3542 €/m²
2 izbový byt | Hôrecká cesta | 62.79 m²
Na predaj: Moderný 2-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina Hľadáte dostupné moderné bývanie v
196,900 € 3067 €/m²
2 izbový byt | 68 m²
B10 Vám ponúka na predaj elegantný 2 izbový byt s výmerou 60m2 + terasa, nachádzajúci sa v jedn
199,900 € 2940 €/m²
2 izbový byt | 57 m²
Tehlová novostavba 2 - izbového bytu o rozlohe 57m² byt a 17m² terasa, spolu 74m2 sa nachádza n
200,000 € 3509 €/m²
2 izbový byt | 64 m²
REZERVOVANÉ Predaj: 2,5-izbový byt s krbom – Žilina, Nám. M. R. Štefánika Ponúkame na predaj
175,000 € 2734 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.