HERRYS - Na predaj 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou uprostred Vysokých Tatier - Dolný Smokovec

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 53.94 m²

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou uprostred Vysokých Tatier - Dolný Smoko

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

175,000 € 3244 €/m²

Top
Top

2 izbový byt v projekte Tatry Javor, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 45.2 m²

Tatranská Lomnica – ideálna voľba pre rodinu aj oddych v srdci Vysokých Tatier. Realitná kance

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

259,000 € 5730 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Luxusný 2-izbový apartmán v srdci Vysokých Tatier – projekt PRIMAVERA

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 62.87 m²

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ: 12. & 13. júna 2026 (Piatok – Sobota) Využite jedinečnú príležitosť zaži

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Top
Top

MEZONET pod Vysokými Tatrami (Horný Slavkov)

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 92 m²

Ponúkame na predaj: priestranný 2-izbový mezonetový byt pod VYSOKÝMI TATRAMI – Veľký Slavkov, č

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDANÉ - Útulný 2-izbový byt s balkónom, vlastným kúrením a 18 m² pivnicou – Tatranská Polianka

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 42 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ POD TATRAMI – byt, ktorý môže zarábať alebo slúžiť ako vaše útočisko v p

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

170,000 € 4048 €/m²

AARK: 2 izbový apartmán, Starý Smokovec - RV apartmány Smokovec

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 45.55 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

325,000 € 7135 €/m²

2-izbový byt na predaj, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 60.4 m²

Zariadený 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry Reality Alpia

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

249,000 € 4123 €/m²

Exkluzívny 2-izbový apartmán NA PREDAJ, Hrebienok Resort, Starý Smokovec

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 61 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ 2-izbový apartmán priamo v srdci Vysokých Tatier - v Starom Smok

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

560,000 € 9180 €/m²

2-izbový apartmán NA PREDAJ, Vysoké Tatry, Hrebienok Resort

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 55 m²

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

510,000 € 9273 €/m²

NA PREDAJ: LUKRATÍVNY APARTMÁN NA ŠTRBSKOM PLESE

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | - | 47 m²

Predstavujeme vám výnimočný plne zrekonštruovaný apartmán situovaný priamo v centre Štrbského P

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

386,500 € 8223 €/m²

Lukratívny 2-izbový apartmán v srdci Vysokých Tatier

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | - | 56 m²

Lukratívny apartmán s priestrannou terasou pre dokonalý relax v srdci Vysokých Tatier. Situova

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

Jedinečné luxusné apartmány Kuszmannov bazár napĺňajú predstavu elegantného a luxusného bývania

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

663,903 € 12071 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

768,523 € 12008 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

607,120 € 9061 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 42 m²

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

544,832 € 12972 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

626,644 € 11605 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Vysoké Tatry, Nový Smokovec - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 32 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Marta Ilčišáková, kontakt: 0907 906 386, nehnuteľnosť s

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

257,500 € 8047 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový INVESTIČNÝ APARTMÁN VYSOKÉ TATRY-TATRANSKÁ ŠTRBA, 62,28

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Tatranská Štrba | 53 m²

AstonReal Maklér: Angelika Topoliová Ponuka na predaj : Novostavbu apartmánov vo Vysokých Tat

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

198,700 € 3749 €/m²

člen NARKS

Luxusný apartmán, novostavba Hagovia, parkovanie v cene, wellness, Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Video obhliadka bytu je k dispozícii tu: https://www.youtube.com/shorts/UeRaT8JDCjk Ponúkame V

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

299,628 € 5166 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj útulný 2-izbový byt s terasou vo Vysokých Tatrách !

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 64 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba, terasa Úžitková plocha: bytu je 64 m2, terasa 25 m2 . Ob

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

174,000 € 2719 €/m²

Predaj pekného 2-izbového bytu s terasou vo Vysokých Tatrách !

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 60 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba Úžitková plocha: bytu je 60 m2 a terasa 38 m2 Kuchyňa sp

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

189,900 € 2750 €/m²

REZERVOVANÉ, štýlový 3i byt s balkónom 9,6 m2, Starý Smokovec Smokovec, Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nevyplnená | 60 m²

Hľadáte pokojné bývanie obklopené tatranskou prírodou? Alebo vás láka investícia do nehnuteľno

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečná príležitosť – 2-izbový byt priamo na Štrbskom Plese s výhľadom na Tatry!

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 47 m²

Ponúkame vám na predaj 2-izbový byt v srdci Vysokých Tatier – na Štrbskom Plese, kde je bytová

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

269,990 € 5744 €/m²

2-izbový byt s balkónom DOLNÝ SMOKOVEC (VYSOKÉ TATRY)

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 55 m²

Predstavte si rána s výhľadom na majestátne Vysoké Tatry a večery pri praskajúcom ohni v kachľo

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30328)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (764)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie