3 izbový byt, Košice I - Sever, ul. Hlinkova

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²

Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 3488 €/m²

Top
Top

3+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Nezadaná | 67.45 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

330,900 € 4906 €/m²

Top
Top

3 IZBOVÝ BYT NA KALVÁRII, KRUPINSKÁ UL.KOŠICE

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Krupinská | 55 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt po staršej rekonštrukcii na sídlisku Kalvária na Krupinskej uli

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,000 € 3309 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 IZBOVÝ BYT S DVOMA LODŽIAMI, HRONCOVA UL., KOŠICE-SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hroncova | 67 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt s dvoma lodžiami na Hroncovej ulici v Košiciach, mestsk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

219,000 € 3269 €/m²

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 3 IZBOVÝ BYT - BYT G

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Národná trieda | 91.75 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

447,147 € 4874 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izb. byt, 69 m2, lodžia, 2x balkón, Košice Boženy Němcovej

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 69 m²

Ponúkame na predaj pekný VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT s LODŽIOU a DVOMA BALKÓNMI na 7.poschodí /11 vo vyh

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

279,900 € 4057 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT V SKVELEJ LOKALITE S TROMI BALKÓNMI | BOŽENY NEMCOVEJ | KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Boženy Nemcovej | 68 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

269,000 € 3956 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 izbový byt Košice Kalvária

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Krupinská | 55 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorý je ideálnym zákl

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

195,000 € 3545 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVA REKOŠTRUKCIA - 3-izbový tehlový byt Letná ul.

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Letná | 69 m²

NOVÁ REKONŠTRUKCIA - Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový tehlový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

258,000 € 3739 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2 - 3i byt v lokalite Košice-SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Obrancov mieru | 60 m²

Realitná kancelária ELI REAL Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj skvelú investičnú prílež

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

198,000 € 3300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbový byt s 2 balkónmi Košice Sever /Hroncová ulica

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hroncova | 67 m²

Hľadáte bývanie s výbornou atmosférou, krásnym svetlom a skvelou lokalitou? Ponúkame na predaj

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

222,000 € 3313 €/m²

3+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Nezadaná | 67.45 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

323,900 € 4802 €/m²

Predaj dizajnovo zariadený 3 izbový byt v novostavbe, Košice - SEVER.

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Stará Spišská cesta | 90 m²

MAXEN REALITY CENTRUM ponúka na predaj zariadený 3-izbový byt v novostavbe VILLA KALVÁRIA, ktor

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

399,000 € 4433 €/m²

Ponúkam Vám 3i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Podhradová | 72.88 m²

Výstavba projektu je na jar 2026 a kolaudácia je naplánovaná na štvrtý kvartál - 2028. ZÁKL

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

309,990 € 4253 €/m²

Ponúkam Vám 3i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Podhradová | 62.61 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

289,990 € 4632 €/m²

NOVINKA - 3 izb. byt WATSONOVA ul., KE-Sever. 76 m2 + loggia - NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Watsonova | 76 m²

** NOVINKA ** Ponúkam na predaj NOVOZREKONŠTRUOVANÝ veľký 3-izbový byt s loggiou, blízko centra

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

259,980 € 3421 €/m²

Priestraný 3 izbový byt na ulici Chalúpkova

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Chalúpkova | 89 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti Vám FINTIP Real v spolupráci s Mgr. Kristínou Dulovou ponúka

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

360,000 € 4045 €/m²

SEVER - 3 izb. TEHLOVÝ BYT 76 m² + 12 m² BALKÓN. Možnosť kúpy garáže.

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Tolstého | 76 m²

ZARA REALITY v zastúpení Zdenka Horváthová ponúka: EXKLUZÍVNE: 3-izbový TEHLOVÝ byt s BALKÓN

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

325,000 € 4276 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - TOP LOKALITA BOŽENY NĚMCOVEJ | Priestranný 3-izbový byt | Kompletná rekonštrukcia | Podlahové kúrenie | Odhlučnené steny | Loggia + balkón

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 70 m²

GH Real ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt po kvalitnej kompletnej rekonštrukcii na ulic

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

267,990 € 3828 €/m²

Na predaj pekný 3-izbový byt s lodžiou, Alvinczyho ulica, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Alvinczyho | 76.26 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt po rekonštrukcii na Alvinczyho

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

269,990 € 3540 €/m²

TUreality ponúka na predaj veľký 3-izbový byt v Košiciach, na Jakobyho ulici.

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | 70 m²

Byt sa nachádza na 2. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu a je v pôvodnom stave, pričom

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Park obrancov mieru | 67 m²

MYRA.Košice a Ing. Timošová Silvia Vám ponúka na predaj krásny 2 izbový byt vkusne a kvalitne p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

270,000 € 4030 €/m²

**NOVINKA** Košice-sever, Watsonova ul., 3-izb. byt, NOVOREKONŠTRUOVANÝ

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Watsonova | 76 m²

**NOVINKA** Ponúkame Vám na predaj NOVOREKONŠTRUOVANÝ pôvodne 4-izbový byt dispozične zmenený

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

259,980 € 3421 €/m²

Rezervované! Na predaj 3 izbový byt, ulica Slovenskej Jednoty, Staré mesto - Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Slovenskej Jednoty | 65 m²

Rezervované! Na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami v atraktívnej lokalite Košice

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

209,990 € 3231 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23087)
Upresniť hľadanie