Pekný pozemok v obci Liptovský Trnovec blízko Liptovskej Mary a Tatralandie

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,095 m²

Ponúkam na predaj pozemok v Liptovskom Trnovci. Nachádza sa v blízkosti vodnej nádrže Liptovská

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

125,000 € 114 €/m²

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok pri Liptovskej Mare

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 800 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Liptovskom Trnovci, priamo na bre

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

150,000 € 188 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na predaj, Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | 1,738 m²

Hľadáte pohodlný domov v pokojnej lokalite s dostatkom priestoru pre celú rodinu? Potom pre vás

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

240,000 € 138 €/m²

BABONY TRE I Luxusné dvojpodlažné chalet pri Liptovskej Mare

Reality Liptovský Trnovec

Hotel, penzión, ubytovňa | 133 m²

BABONY TRE I Luxusné dvojpodlažné chalet pri Liptovskej Mare, Liptovský Trnovec Na predaj: Lux

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Trnovec

498,000 € 3744 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Liptovský Trnovec

Chalupa, rekreačný domček | 133 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Trnovec

498,000 € 3744 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Investícia v TOP lokalite Liptova

Reality Liptovský Trnovec

Chalupa, rekreačný domček | Liptovský Trnovec | 723 m²

Directreal LMCity - Romantická drevenica so zrubom po rekonštrukcii, vínnou pivnicou a veľkým

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Trnovec

349,000 € 483 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Krásny dom a drevenica na business k tomu.

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | Liptovský Trnovec | 723 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

349,000 € 483 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Ponuka exkluzívneho stavebného pozemku Liptovský Trnovec na ktorý bola schválená IBV

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 4,100 m²

Pozemok sa nachádza v katastri obce Liptovský Trnovec s krásnym výhľadom na Nízke a Západné Tat

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

75 €/m2 75 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Dom za výbornú cenu, Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | 1 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj za výbornú cenu veľmi pekné a útulné, dva Rekreačné domy aj s

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

246,000 € 246000 €/m²

RODINNÝ DOM - LIPTOVSKÝ TRNOVEC

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | Liptovský Trnovec | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci rodinný dom v okrese Liptovský Mikuláš, obec Liptovsk

Publikované: 02.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

280,000 € 1400 €/m²

Apartmánový dom pri Liptovskej Mare ID: N043-12-STKE

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | . | 176 m²

ID: N043-12-STKE Ponúkam na predaj krásny apartmánový dom pri Liptovskej Mare, ktorý prešliel k

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

246,000 € 1398 €/m²

Rekreačný dom pri Liptovskej Mare ID: N042-12-STKE

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | . | 176 m²

ID: N042-12-STKE Virtuálna prehliadka: youtu.be/0BZhWf85ARs Ponúkam na predaj pekný rekr

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

246,000 € 1398 €/m²

Na predaj pozemky v blízkosti pláže v Liptovskom Trnovci

Reality Liptovský Trnovec

Rekreačný pozemok | 273 m²

Realitná spoločnosť Eden Real estate, Vám predstavuje na predaj pozemky, nachádzajúce sa v blíz

Publikované: 20.09.2023 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

Info v RK

Lukratívny pozemok v blízkosti L. Mary so sieťami

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,069 m²

Realitná spoločnosť Eden Real estate, ponúka na predaj veľkorysý pozemok v Liptovskom Trnovci o

Publikované: 27.02.2023 Aktualizované: 08.01.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

160 €/m2 160 €/m2

Na predaj pozemok pri Liptovskej Mare

Reality Liptovský Trnovec

Rekreačný pozemok | Ráztocká | 582 m²

Realitná spoločnosť Eden Real estate, Vám predstavuje na predaj pozemok, nachádzajúci sa na str

Publikované: 26.04.2023 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

175 €/m2 175 €/m2

Veľký rodinný apartmánový dom Liptovský Trnovec, okr. Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | Liptovský Mikuláš | 0 m²

Predáme veľký rodinný dom v obci Liptovský Trnovec, okr. Liptovský Mikuláš. Nachádza sa v zasta

Publikované: 05.02.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

280,000 €

Rekreačný pozemok pri Liptovskej Mare

Reality Liptovský Trnovec

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 4,885 m²

Realitná kancelária GERT vám ponúka na predaj (výhradne) rekreačný pozemok pri Liptovskej Mare

Publikované: 19.01.2024 Aktualizované: 06.03.2024
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

Cena dohodou

PRÉMIOVÁ PONUKA: Stavebné pozemky 631 m² v srdci Liptova – Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 631 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov alebo rekreačné sídlo s garanciou kvality a právnej č

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

190 €/m2 190 €/m2

EXKLUZÍVNE: Stavebné pozemky s panoramatickým výhľadom – Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Tím VICTORY REALITY vám ponúka jedinečnú investičnú a rezidenčnú príležitosť v srdci Liptova. N

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

190 €/m2 190 €/m2

Predaj, Dizajnový drevený zrub v Mara rezorte s výhľadom na Tatry, krbom a 3 spálňami

Reality Liptovský Trnovec

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 130 m²

Tento výnimočný, nízkonákladový drevený zrub v časti Mara rezort (2. etapa) spája nadčasový diz

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Trnovec

649,000 € 4992 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Liptovskom Trnovci na predaj

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | 150 m²

Broker Consulting ponúka na predaj starší rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Liptovský Trnov

Publikované: 26.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

185,000 € 1233 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMOV - LIPTOVSKÝ TRNOVEC

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,709 m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMOV - LIPTOVSKÝ TRNOVEC Kancelária ALISON Property ponúka na

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

157,500 € 28 €/m²

Nový 3-izbový apartmán zariadený "na kľúč", Mara Holiday Resort

Reality Liptovský Trnovec

Apartmán | Nezadaná | 44 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, na kľúč zariadený 3-izbový apartmán v Mara Holiday Resort na

Publikované: 04.12.2023 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Liptovský Trnovec

240,000 € 5455 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na predaj – Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Liptovský Trnovec, s pozemkom o výmere 9

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Domy na predaj Liptovský Trnovec

105,000 € 1500 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie