144 inzerátov v ponuke
Garáž | 21 m²
TUreality ponúka na predaj zrekonštruovanú panelovú garáž na Jakobyho ulici v Košiciach. Garáž
Cena dohodou
Rodinný dom | 2,781 m²
TUreality ponúka na predaj okamžite obývateľný vidiecky dom / rekreačnú chatu s priestranným ro
89,999 € 32 €/m²
Vidiecky dom | 1,833 m²
Hľadáte pokojné bývanie na vidieku, chalupu na oddych alebo nehnuteľnosť s potenciálom? Máme pr
55,000 € 30 €/m²
4 izbový byt | 78 m²
TU reality ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 4-izbový byt vo vyhľadávanej
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | 38 m²
TU reality ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite ulica Študentská
169,990 € 4473 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
TU reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt so záhradou v obci Kamenica nad Cirochou,
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | 35 m²
TU Reality Vám ponúka na predaj veľký 1 izbový byt na sídlisku Terasa v Košiciach, na 4. poscho
145,000 € 4143 €/m²
3 izbový byt | 71 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košíc Ponúkame na predaj
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 54 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt na Južnej triede v Košiciach. Byt sa nachádza na 2. po
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 65 m²
TU reality ponúka na predaj 3 izbový byt na sídlisku Nad jazerom o výmere 65 m² s balkónom. Byt
Cena na vyžiadanie
Vidiecky dom | 956 m²
TUreality ponúka na predaj nádherný rodinný dom (155 m²) na pozemku 956 m² v srdci žiadanej lok
470,000 € 492 €/m²
Rodinný dom | 818 m²
Exkluzívne na predaj iba v TUreality 5-izbový rodinný dom v obci Družstevna pri Hornade ponúka:
279,500 € 342 €/m²
Rodinný dom | 610 m²
Ponúkame na predaj moderný rodinný dom v novostavbe s celkovou úžitkovou plochou približne 135
327,990 € 538 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Na predaj pozemok s ovocnými stromami v tichej lokalite – Slanská Huta, len 30 km od Košíc Pon
66,000 €
3 izbový byt | 106 m²
Exkluzívne v TUreality na predaj – 3-izbový podkrovný byt v centre Košíc, Hlavná ulica TUreali
390,000 € 3679 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
TUreality ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 66 m² , nachádzajúci
Cena dohodou
3 izbový byt | 70 m²
Byt sa nachádza na 2. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu a je v pôvodnom stave, pričom
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 56.6 m²
Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v skvelej lokalite Košice Sever. Byt je v os
182,999 € 3233 €/m²
Rodinný dom | 4,000 m²
✨ Predaj exkluzívnej vily v Košiciach – Sever Unikátna rezidencia uprostred zelene s pozemkom 3
1,499,900 € 375 €/m²
2 izbový byt | 30 m²
Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt s parkovaním v uzavretom dvore, ktorý prešiel kompletno
290,000 € 9667 €/m²
Rodinný dom | 252 m²
Hľadáte priestor, ktorý vás nebude obmedzovať? TUreality ponúka na predaj mimoriadne priestrann
189,990 € 754 €/m²
Rodinný dom | 700 m²
Kúpime v hotovosti rodinný dom v Budimíre a Košice-okolie. Cena 450 000€ V prípade záujmu kont
450,000 € 643 €/m²
Obchodné priestory | 500 m²
TUreality ponúka na predaj atraktívny polyfunkčný objekt situovaný na hlavnom ťahu E50 s výborn
240,000 € 480 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
Kúpime v hotovosti 4-izbový rodinný dom v okolí Budimír-smer Prešov do 260 000€. V prípade záu
260,000 € 433 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.