1503 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | 69 m²
TUreality ponúka na predaj pekný, slnečný 2-izbový byt s výmerou 69 M2, s lodžiou a s pivnicou
125,000 € 1812 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,770 m²
TUreality ponúka na predaj krásny a slnečný rekreačný pozemok (1770 m2), nachádzajúci sa v extr
21,000 € 12 €/m²
Rekreačný pozemok | 2,070 m²
TUreality ponúka na predaj krásny a slnečný rekreačný pozemok (2070 m2), nachádzajúci sa v extr
25,000 € 12 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a presvetlený 2-izbový byt vo vyhľadávanej
149,000 € 2709 €/m²
Rodinný dom | 442 m²
TUreality Vám ponúka na predaj investičný projekt bytového domu vo Vrútkach, na ulici Jána Kali
Cena na vyžiadanie
Polyfunkčný objekt | 150 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoje podnikanie? Našli ste ho. TUreality ponúka exkluzívny, presvet
1,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 71 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košíc Ponúkame na predaj
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 54 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt na Južnej triede v Košiciach. Byt sa nachádza na 2. po
Cena na vyžiadanie
Záhradná chatka | 24 m²
Predám murovanu chatku v záhradkárskej oblasti na Myjave - elektrina v chatke - chatka je sko
25,000 € 1042 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
TUreality pripravuje na predaj 3izbový byt v Starej Turej. Bytový dom prešiel rekonštrukčnými p
120,000 € 1579 €/m²
1 izbový byt | 38 m²
TUreality ponúka na predaj 1-izbový byt v centre mesta Prievidza. Byt sa nachádza na prvom posc
66,000 € 1737 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
TU reality ponúka na predaj 3 izbový byt na sídlisku Nad jazerom o výmere 65 m² s balkónom. Byt
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 63 m²
TUreality ponúka na prenájom 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Bednára, sídlisko Z
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 42 m²
Rekreačné bungalovy v srdci prírody – Manínska tiesňava Ponúkame jedinečnú príležitosť na kúpu
89,900 € 2140 €/m²
4 izbový byt | 79 m²
VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT (VELMI PRAKTICKY PREROBENÝ Z 3-IZBOVÉH
163,000 € 2063 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Rezervované! TUreality ponúka na predaj svetlý a moderne riešený 2-izbový byt v 4-ročnej novost
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 126 m²
Priestranný tehlový rodinný dom – Nitrianska Blatnica Predávam veľkorysý a solídny rodinný dom
250,000 € 1984 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt o rozlohe 72m2 plus ba
279,999 € 3889 €/m²
2 izbový byt | 57 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt o výmere 57m2 sa nachá
259,999 € 4561 €/m²
3 izbový byt | 94 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s výmerou 94 m² v pokojnej časti T
210,000 € 2234 €/m²
3 izbový byt | 62 m²
CENA NA VYŽIADANIE V RK! Ponúkame na predaj trojizbový byt v obľúbenom meste Námestovo, ktorý p
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | 59 m²
CENA NA VYŽIADANIE V RK. TUreality pripravuje do ponuky 3. izbový byt po rekonštrukcii v Námest
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
Na predaj pripravujeme priestranný a štýlovo zariadený 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v novšej
179,999 € 3462 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 200 m²
Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujete si nasledujúce odkaz: https://youtu.be/II0q6UYZ06
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.