11 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 215 m²
TUreality ponúka na predaj veľký a veľmi priestranný 4-izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite
449,000 € 2088 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 75 m²
TU Reality ponúka na predaj veľmi peknú a útulnú trojpodlažnú chatu vo vyhľadávanej lokalite pr
255,000 € 3400 €/m²
Rodinný dom | 215 m²
TU Reality pripravuje do ponuky priestranný 4-izbový rodinný dom po čerstvej a kvalitnej rekonš
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 165 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom s úžitkovou plochou 165 m² a pozemkom o výme
265,000 € 1606 €/m²
4 izbový byt | 84 m²
TUreality ponúka na predaj komfortný a útulný 4-izbový byt s terasou, nachádzajúci sa priamo v
214,900 € 2558 €/m²
Rodinný dom | 92 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový dvojdom v obľúbenej obci Miloslavov, ideálny pr
285,000 € 3098 €/m²
Rodinný dom | 154 m²
TUreality ponúka na predaj samostatne stojacu novostavbu rodinného domu v štádiu holodom. Nehnu
289,999 € 1883 €/m²
Rodinný dom | 1,086 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v pôvodnom stave, ideálny na rekonš
174,980 € 161 €/m²
Rodinný dom | 301 m²
Osuské | pozemok 301 m² | skvelý potenciál Hľadáte dom, ktorý si môžete prerobiť presne podľa
49,990 € 166 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Hľadáte priestor, ktorý sa dnes už nevidí? Ponúkame 3,5-izbový rodinný dom na kráľovskom pozemk
349,999 € 2917 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 450 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v známej obci Jelka, okres Galanta, 10 km od Senca.
55,000 € 122 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.