HERRYS - Na predaj 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou uprostred Vysokých Tatier - Dolný Smokovec

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 53.94 m²

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou uprostred Vysokých Tatier - Dolný Smoko

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

175,000 € 3244 €/m²

Top
Top

GolfChalet Veľká Lomnica - 3-izbový apartmán č. 5.11 s veľkorysými terasami a nádherným výhľadom na tatranské štíty, priamo pri Skalnatom potoku

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Apartmán č. 5.11 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 5 - vo výstavbe. Predp

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

VYSOKÉ TATRY - exkluzívny pozemok Krásne Sady

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 10,644 m²

AV Reality Poprad/Tatry Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok s rozlohou 1

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

57.8 €/m2 58 €/m2

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3-IZBOVÝ APARTMÁN V REZORTE HREBIENOK | STARÝ SMOKOVEC

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý smokovec 181 00 | 107.46 m²

Niektoré víkendy by sa nemali končiť check-outom Poznáte ten pocit, keď ste v Tatrách, ráno otv

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

638,990 € 5946 €/m²

Top
Top

Luxusný 2-izbový apartmán v srdci Vysokých Tatier – projekt PRIMAVERA

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 62.87 m²

Užite si dokonalý pokoj, súkromie a relax v jedinečnom prostredí Vysokých Tatier. Ponúkame na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Top
Top

MEZONET pod Vysokými Tatrami (Horný Slavkov)

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 92 m²

Ponúkame na predaj: priestranný 2-izbový mezonetový byt pod VYSOKÝMI TATRAMI – Veľký Slavkov, č

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

189,000 € 2054 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

4 izbový „Chalet Grandview C“ Vysoké Tatry - Stará Lesná , s 2 kúpeľňami a pozemkom o výmere 225 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | . | 122 m²

Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk Video z lokality si môžete pozrieť tu: ht

Publikované: 03.02.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

394,000 € 3148 €/m²

Top
Top

Štýlový 4 izbový Chalet Grandview C“,Vysoké Tatry, St Lesná

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Lesná | 122 m²

Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk. Video z lokality si môžete pozrieť tu: h

Publikované: 11.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

394,000 € 3148 €/m²

Top
Top

Ponúkame Vám na predaj krásny apartmán v centre Tatranskej Lomnice

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 44.9 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny apartmán v centre Tatranskej Lomnice. Jedná sa o kompletne zariad

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

299,000 € 6659 €/m²

Na predaj 4 izb. byt o výmere 103m2, Vysoké Tatry - Vyšné Hágy, okr. Poprad

Reality Vysoké Tatry

4 izbový byt | Vyšné Hágy | 103 m²

Ponúkame na predaj alebo výmenu 4 izb. byt vo Vysokých Tatrách, časť Vyšné Hágy, v areáli Národ

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

329,000 € 3194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VYSOKÉ TATRY - apartmány PANORÁMA

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Veľký Slavkov | 51.5 m²

Hľadáte bezpečnú investíciu, rekreačné bývanie alebo nový domov pod Tatrami? Obytná zóna Panorá

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

161,100 € 3128 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - C004

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 55.28 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán v jedinečno

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

579,072 € 10475 €/m²

Predaj Vysoké Tatry ,2 izbový Apartmán , kompletne zariadený , 80,5 m2.

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 66.7 m²

TOP-CITY vo Vysokých Tatrách pod Starým Smokovcom Vám ponúka na predaj 2 izbový Apartmán s kr

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

185,000 € 2654 €/m²

PREDAJ slnečný stavebný pozemok 926 m2 s krásnym výhľadom na Tatry

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 926 m²

Realitná kancelária AV REALITY Poprad-Tatry vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok s IS

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

148,160 € 160 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásne pozemky pre výstavbu rodinných domov

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Vysoké Tatry | 503 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka na predaj pozemky na výstavbu rodinných domov v j

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

84 €/m2 84 €/m2

Predaj apartmán Vysoké Tatry 4 izbový 112 m2 + terasa + balkón s výhľadom na Tatry + parkovanie

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Centrum | 112 m²

Realitná kancelária REALITY DAHLIA ponúka na predaj exkluzívne v krásnom prostredí Tatranských

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

339,000 € 3027 €/m²

NA PREDAJ: LUKRATÍVNY APARTMÁN NA ŠTRBSKOM PLESE

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | - | 47 m²

Predstavujeme vám výnimočný plne zrekonštruovaný apartmán situovaný priamo v centre Štrbského P

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

386,500 € 8223 €/m²

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - D-215

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 61.21 m²

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

707,460 € 11558 €/m²

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - A110

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 33.07 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán- štúdio v j

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

368,016 € 11128 €/m²

***EXKLUZÍVNE***3 izbový byt pod Tatrami*Horný Slavkov s terasou

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Horný Slavkov | 62 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 3 izbový byt pod Vysokými Tatram

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

169,990 € 2742 €/m²

AARK: 2 izbový apartmán, Starý Smokovec - RV apartmány Smokovec

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 45.55 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

325,000 € 7135 €/m²

PREDAJ : 3i byt s balkónom;65,30 m2;Dolný Smokovec;225.000€+Dohoda

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Pod lesom | 65.3 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

225,000 € 3446 €/m²

Lukratívny 2-izbový apartmán v srdci Vysokých Tatier

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | - | 56 m²

Lukratívny apartmán s priestrannou terasou pre dokonalý relax v srdci Vysokých Tatier. Situova

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Garáž na predaj v Tatrách - Dolný Smokovec

Reality Vysoké Tatry

Garáž | - | 60 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám exkluzívne ponúkame na predaj nadrozmernú garáž vo Vysokých Ta

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30350)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23069)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Upresniť hľadanie