Nízko-energetická novostavba 3-izbových bytov s loggiami vo Veľkom Slavkove (tepelné čerpadlo, fotovoltika)

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe s príjemnou loggiou a balkónom vo vyhľadávane

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Poprad

181,896 € 2599 €/m²

Top
Top

Nízko-energetická novostavba 3-izbových bytov so záhradkami vo Veľkom Slavkove (tepelné čerpadlo, fotovoltika)

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe so záhradkami s rozlohou od 39 m² do 132 m² v

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Poprad

184,896 € 2641 €/m²

Top
Top

Mestský mezonet v centre Popradu s modernou dispozíciou

Reality Poprad

3 izbový byt | Dominika Tatarku | 88 m²

LAWIS Realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3-izbový mezonet s modernou dispozíciou v úplnom

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

285,000 € 3239 €/m²

MULTIFUNKČNÝ PRIESTOR: Autoumyváreň, detailing alebo servisné zázemie (63 m²)

Reality Poprad

Iný priestor | Dlhé hony | 62.69 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor v garážovej časti novostavby na ulici Dlhé hony 5507/10A v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Poprad

92,500 € 1476 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový apartmán so záhradou (s nájomníkom)

Reality Poprad

Apartmán | Dlhé hony | 41.58 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový apartmán v novostavbe (apartmánový dom Alexandra) na ulici

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

112,500 € 2706 €/m²

Novinka
Novinka

BÝVANIE S POTENCIÁLOM – 3 IZBY, GARÁŽ A ZÁHRADA, POPRAD – MATEJOVCE

Reality Poprad

3 izbový byt | Tehelňa | 73 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj tehlový 3-izbový byt s balkónom, garážou

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

139,000 € 1904 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ UNIKÁT: 227 m² byt rozdelený na 4 samostatné jednotky

Reality Poprad

5 a viac izbový byt | Dlhé hony | 227 m²

Ponúkame na predaj skutočný unikát na realitnom trhu v Poprade – veľkometrážny byt v novostavb

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

570,000 € 2511 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový byt v novostavbe JUNIOR 3 (s nájomníkom)

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 46.33 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry v obľúbenej lokali

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

160,000 € 3453 €/m²

Novinka
Novinka

Prémiové byty s vysokým investičným potenciálom

Reality Poprad

Polyfunkčný objekt | Kukučínova | 1 m²

Ponúkame na predaj lukratívne byty v projekte Bytový dom KUKUČÍNOVA Poprad, ktoré predstavujú m

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Poprad

174,990 € 174990 €/m²

Lukratívne 2-izbové byty v novom projekte - Bytový dom Kukučínova

Reality Poprad

2 izbový byt | 1 m²

Ponúkame na predaj lukratívne 2-izbové byty v projekte Bytový dom KUKUČÍNOVA Poprad, ktoré pred

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

174,990 € 174990 €/m²

Lukratívne byty v projekte PINORA vo Vysokých Tatrách

Reality Poprad

2 izbový byt | 48.22 m²

Získajte priestranný byt v krásnom prostredí na podhorí Vysokých Tatier. Ponúkame na predaj luk

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

156,000 € 3235 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA: Zrekonštruovaný dom v pokojnej časti obce Telgárt

Reality Poprad

Rodinný dom | 95 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný dom pod Kráľovou hoľou. Nachádza sa v centre obce Telgárt, p

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Poprad

179,900 € 1894 €/m²

Exkluzívny 3-izbový byt s priestrannou loggiou a výhľadom na Tatry

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 74.59 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vyčnieva z davu? Ponúkame na predaj dizajnový, kompletne zariadený 3-izb

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Priestranný byt v Apartmánoch Lomnica v Tatrách

Reality Poprad

Apartmán | 73.88 m²

Ponúkame na predaj apartmán vo vyhľadávanej lokalite pod Tatrami. Nachádza sa v bytovom dome A

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Zrekonštruovaný 4-izbový byt s historickým nádychom a loggiou

Reality Poprad

4 izbový byt | 68.57 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 4-izbový byt s jedinečným historickým nádychom v pokojnej a

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

175,000 € 2552 €/m²

Investičné pozemky na predaj v lokalite Turnička, Poprad-Veľká

Reality Poprad

Orná pôda | 5,025.25 m²

Ponúkame na predaj dva investičné pozemky v katastri Poprad-Veľká. Pozemky sa nachádzajú vedľ

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

21 €/m2 21 €/m2

Na prenájom viacúčelové priestory v centre mesta Poprad

Reality Poprad

Obchodné priestory | 1. mája | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne priestory na ulici 1. mája o výmere cca 80 m² priamo v

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

Cena dohodou

Prenájom reprezentatívnych kancelárskych priestorov v Poprade

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Ludvíka Svobodu | 18 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v Poprade na starom Juhu na ulic

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

10 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Exkluzívne - Obchodný priestor na prenájom v centre mesta Poprad

Reality Poprad

Obchodné priestory | 90 m²

Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor o výmere 90 m² so skvelou dispozíciou, ktorý

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PRENÁJOM: Obchodný priestor vhodný na zelovoc – Poprad, centrum

Reality Poprad

Obchodné priestory | Námestie sv. Egídia | 15 m²

Ponúkame ma prenájom obchodný priestor o veľkosti cca 15m2 nachádzajúci sa priamo v centre mest

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

Cena dohodou

Prenájom pekného apartmánu v dome vo Veľkej Lomnici

Reality Poprad

2 izbový byt | 50 m²

Ponúkame na prenájom pekný a priestranný 2-izbový apartmán vo Veľkej Lomnici. Je situovaný v rá

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Poprad

450 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom priestor s vodou - Poprad Veľká

Reality Poprad

Obchodné priestory | 21 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestor o výmere cca 21 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí objektu s

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

Cena dohodou

Krásny 1-izbový byt v Poprade na prenájom

Reality Poprad

2 izbový byt | 42 m²

Ponúkame na prenájom krásny 1-izbový byt v Poprade. Nachádza sa v bytovom dome na sídlisku Zápa

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Poprad

490 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný 4-izbový byt v skvelej lokalite priamo v centre mesta

Reality Poprad

4 izbový byt | Levočská | 85 m²

Ponúkame na predaj výnimočne svetlý a priestranný 4-izbový byt v jednej z najobľúbenejších čast

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

195,000 € 2294 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30328)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie