Predaj investičného pozemku – Malý Bysterec, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre reklamu | 3,636 m²

Predaj investičného pozemku – Malý Bysterec, Dolný Kubín Exkluzívne ponúkame na predaj priestr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

159,500 € 44 €/m²

Na predaj priestranná záhrada 747 m2 s útulnou chatkou, Veľký Bysterec, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Záhradná chatka | Dolný Kubín Bysterec | 747 m²

Ponúkame na predaj záhradu s chatkou v obľúbenej lokalite Veľký Bysterec – Dolný Kubín, v blízk

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Kubín

34,400 € 49 €/m²

Polyfunkčný objekt so štyrmi bytmi_Dolný Kubín, Veľký Bysterec

Reality Dolný Kubín

Polyfunkčný objekt | SNP | 1,500 m²

Výnimočná podnikateľská príležitosť! Exkluzívne Vám ponúkame na predaj polyfunkčný objekt ktor

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Objekty na predaj Dolný Kubín

850,000 € 567 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s veľkou terasou a parkovacím miestom Kubínske terasy

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Nemocničná | 87.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Brezovec – Kubínske terasy. B

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

265,000 € 3039 €/m²

Novinka
Novinka

AKCIA DO 25.5.2026- posledný pozemok so sieťami- Mokraď

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Mokradská | 568 m²

ZNOVA AKTUÁLNE : Ponúkame na predaj rovinaté stavebné pozemky s výnimočnou polohou len pár minú

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65,000 € 114 €/m²

Novinka
Novinka

AVENUE | PREDAJ luxusný penzión Ski Park Kubínska Hoľa

Reality Dolný Kubín

Hotel, penzión, ubytovňa | 300 m²

Spoločnost AVENUE RE, s.r.o. ponúka na predaj luxusný penzión necelých 150 m od obľúbeného lyži

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Dolný Kubín

1,300,000 € 4333 €/m²

2 x Troj izbové byty s Autoumyvárňou a barom N013-123-STK

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | 0 m²

N013-123-STK Ponúkam Vám investičnú príležitosť. Predaj dvoch samostatných trojizbových bytovýc

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

1,300,000 €

Na predaj 4-izbový byt na Brezovci – ulica Mierová

Reality Dolný Kubín

4 izbový byt | Mierová | 0 m²

NOVÁ CENA 193.500€ Predáme tento pekný 4-izbový byt v Dolnom Kubíne vo vyhľadávanej lokalite B

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

193,500 €

Autoumyváreň s kaviarňou a dvomi bytmi ID: 059-18-STK

Reality Dolný Kubín

Obchodné priestory | . | 744 m²

ID: 059-18-STK Výhodná investícia v mojej ponuke „Autoumyváreň s barom (kaviarňou) a dvomi 3 iz

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Dolný Kubín

1,300,000 € 1747 €/m²

GRAVITAS | Rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami

Reality Dolný Kubín

Rodinný dom | Andreja Halašu | 190 m²

Ponúkame na predaj Rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami situovaný v uličnej zás

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

VÝNIMOČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! ADMINISTRATÍVNY PRIESTOR (127,87 m²) V NOVOSTAVBE REZIDENCIA KUBÍN V CENTRE MESTA.

Reality Dolný Kubín

Administratívny objekt | Matúškova | 128 m²

VÝNIMOČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! ADMINISTRATÍVNY PRIESTOR (127,87 m²) V NOVOSTAVBE REZIDENCIA

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Dolný Kubín

1 € 0 €/m²

Na predaj byty rôznych veľkostí v bytovom dome REZINDENCIA KUBÍN

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Matúškova | 90 m²

NOVÁ ETAPA ŽIVOTA V NOVOSTAVBE: JEDINEČNÁ PONUKA VOĽNÝCH BYTOV V REZIDENCIA KUBÍNPredstavujeme

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE REZIDENCIA KUBÍN!

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | 65 m²

EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT 64,72 m² V SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE REZIDENCIA KUBÍN! UŽ REZERVOVANÝ Je

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

179,000 € 2754 €/m²

Súrne hľadám 1-izbový byt v meste Dolný Kubín. Ďakujem za ponuky

Reality Dolný Kubín

1 izbový byt | Dolný Kubín | 45 m²

Hľadám 1-izbový byt v meste Dolný Kubín, najlepšie v lokalite Brezovec, Bysterec. Byt môže byť

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

95,000 € 2111 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 4-izbový byt v Dolnom Kubíne. Ponúknite prosím.

Reality Dolný Kubín

4 izbový byt | Bysterec | 80 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 4 izbový byt v meste Dolný Kubín. Hľadáme byt po kompletnej,

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

170,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

Súrne kúpim 3-izb. byt v Dolnom Kubíne, Veľký Bysterec

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v Dolnom Kubíne, v lokalite Veľký Bysterec. Byt

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

140,000 € 2000 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v obci PUCOV, Dolný Kubín, 1085 m2

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,085 m²

AstonReal ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v pokojnej obci Pucov s celkovou výmerou 108

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

70 €/m2 70 €/m2

člen NARKS

Na predaj rekreačné pozemky v časti BEŇOVA LEHOTA, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 1,107 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačné pozemky v mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný K

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 1,215 m²

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

REZERVOVANÉ!!! 2,5 izb. byt v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Chočská | 62 m²

REZERVOVANÉ!!! AstonReal ponúka na predaj 2,5 izbový byt v Dolnom Kubíne, časť BANISKO. Byt o

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

Ešte nižšia cena!!! Drevený záhradný domček určený na ODVOZ !!

Reality Dolný Kubín

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 24 m²

Ešte nižšia cena!!! AstonReal ponúka na predaj drevený záhradný domček určený na odvoz. Domček

Publikované: 03.08.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Kubín

8,900 € 371 €/m²

člen NARKS

PREDANÝ!!! 2-izb. byt v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Veľký Bysterec | 54 m²

PREDANÝ !!! Ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť ! Ponúkam na predaj krásny, svetlý a pr

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

Súrne kúpim 2 izbový byt v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Súrne kúpim 2 izbový, prípadne menší 3 izbový byt v Dolnom Kubíne. Byt hľadám pre staršiu pani,

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

110,000 € 1833 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v mestskej časti Srňacie, 7000m2

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | 7,000 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Srňacie, okres Dolný Kubín. Pozemok o v

Publikované: 08.06.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

25 €/m2 25 €/m2

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie