Štýlový 2-izbový byt s klimatizáciou a kompletným zariadením - TERASA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

Hľadáte bývanie, kde jedinou vašou starosťou bude vybaliť si kufre ? Ponúkame Vám exkluzívne ko

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

189,900 € 3583 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v „novostavbe BOROVICOVÝ HÁJ – Košice, Terasa, 2 x parkovanie

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 83 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,000 € 3120 €/m²

Top
Top

2 izbový byt, Košice II - Terasa, ul. Orgovánová

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Orgovánová | 51 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Košice II - Terasa, 51 m2, 4.p., 2x výťah. Byt je po staršej r

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

185,000 € 3627 €/m²

Top
Top

Luxusná vila v prestížnej lokalite Terasa – Grot

Reality Košice-Západ

Rodinný dom | Breznianska | 339 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj exkluzívnu novostavbu rodinného domu v lokal

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Moderný 1,5 izbový apartmán – Byty Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Popradská | 35.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,900 € 5068 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izbový byt s loggiou, novostavba Popradská

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 74 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom moderný a priestranný 3 izbový byt v atrak

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Kancelárske priestory na Jantárovej ul.

Reality Košice-Západ

Administratívny objekt | Jantárová | 87 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 87 m², vhodn

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Západ

999 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

3i, OV, 67m2, loggia, Terasa, Obrody, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ulica Obrody | 67 m²

Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú mimoriadne obľúbenú ponuku bývania, kt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

255,000 € 3806 €/m²

člen NARKS
Top
Top

4-izbový byt s loggiou v tichej časti Terasy – ul. Výstavby (Košice)

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Výstavby | 72 m²

Hľadáte priestranný 4-izbový byt na Terase v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybaveno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,000 € 2972 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

ODPREDAJ NOVOSTAVBY IPEĽSKÁ - 1 izb. byt s balkónom, parkovanie

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Ipeľská | 32 m²

PROMO Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v modernom developerskom projekte Ipeľská, situovan

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

169,990 € 5312 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj 3-izbový pražský byt, Ružová

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 68 m²

REZERVOVANÉ Na predaj 3-izbový pražský byt, Ružová ulica – Západ Realitná kancelária VISUAL R

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

195,000 € 2868 €/m²

Prémiový 3 izbový byt s logiou 113 m2 -BOROVICOVÝ HÁJ Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 113 m²

PREMIUM LIVING | 3-izbový byt so zimnou záhradou v rezidencii Borovicový háj – Košice Predstavu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

354,000 € 3133 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ INVESTIČNÉHO POZEMKU – KOŠICE-ZÁPAD – GROT - DOHODA

Reality Košice-Západ

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Grot | 5,115 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok s rozlohou 5115 m2 – v mestskej časti Košice -Západ – GR

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Západ

120 €/m2 120 €/m2

RD NA PRENÁJOM, PLZEŇSKÁ UL., KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

Rodinný dom | Plzeňská | 0 m²

Domov, ktorý vás objíme pri vstupe – prenájom veľkorysého apartmánového bytu v bungalove, Sídl

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Košice-Západ

1,600 €/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ INVESTIČNÉHO POZEMKU – KOŠICE-ZÁPAD – GROT

Reality Košice-Západ

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Grot | 5,822 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok s rozlohou 5 822 m2 – v mestskej časti Košice -Západ – G

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM - OPÁLOVÁ - KOŠICE - ZÁPAD - DOHODA

Reality Košice-Západ

Rodinný dom | Opálová | 0 m²

Ponúkame na predaj 8 - izbový rodinný dom v tichej lokalite na ulici Opálová - Košice - Západ.

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Západ

590,000 €

Exkluzívne na prenájom 1-izbový byt na Terase, ul. Nešporova

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Nešporova | 31 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom príjemný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košic – Terasa,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 4 izbový byt na ulici Sokolovská v Košiciach

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Sokolovská | 81 m²

V ponuke na predaj 4 izbový byt na ulici Sokolovská v Košiciach. ZÁKLADNÉ ÚDAJE Lokalita: Koš

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

249,990 € 3086 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj 3 izb. byt s potenciálom na Terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trebišovská | 55 m²

Hľadáte byt vo vyhľadávanej lokalite, ktorý si môžete zrekonštruovať presne podľa svojich preds

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

Novinka
Novinka

2 i byt, ul. Bernolákova, TERASA, 55 m2, loggia

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 55 m²

Peter Zakuťanský z realitnej kancelárie AURUM vám ponúka na prenájom tento útulný 2-izbový byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Priestranný 2 izb. byt, 67 m2 v Novostavbe, ul. Obrody

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ulica obrody | 67 m²

Peter Zakuťanský z AURUM REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2‑izbov

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

243,250 € 3631 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 2-izbový byt na sídlisku Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Mikovíniho | 0 m²

F021-112-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 2‑izbový byt – Košice, Západ (Terasa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

163,000 €

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM KRÁSNY 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU | TERASA - TRI HÔRKY

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Tri hôrky | 62 m²

Ing. Ladislav Šosták vám ponúka na prenájom krásny 2 izbový byt vo výbornej lokalite na Terase,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - 3 izbový byt, Košice Západ, Terasa, ul. Gudernova,

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 55 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Terasa, na Gudernovej ulici v Košiciac

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,900 € 3271 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30328)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie