TUreality s.r.o.

Topoľčany

Štrúrová 15 95501 504998

89 inzerátov v ponuke

Rovinatý pozemok Bošany, 600 - 900 m2, nová súkromná ulica

Reality Bošany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²

Rovinaté stavebné pozemky na predaj – Bošany Ponúkame atraktívne stavebné pozemky v novej, tich

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bošany

110 €/m2 110 €/m2

Novinka
Novinka

Rezervované! Na predaj moderný 2-izbový byt v obci Preseľany – nízke náklady, pokojná lokalita.

Reality Preseľany

2 izbový byt | 50 m²

Rezervované! TUreality ponúka na predaj svetlý a moderne riešený 2-izbový byt v 4-ročnej novost

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Preseľany

Cena na vyžiadanie

Bývanie s možnosťou podnikania, 957m2 pozemok, so zariadením, viac ako 200m2 úžitkovej plochy

Reality Nitrianska Blatnica

Rodinný dom | 126 m²

Priestranný tehlový rodinný dom – Nitrianska Blatnica Predávam veľkorysý a solídny rodinný dom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitrianska Blatnica

250,000 € 1984 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Jacovce okr. Topoľčany

Reality Jacovce

Pozemok pre rodinné domy | 680 m²

TU reality ponúka na predaj pozemok určený na stavbu rodinného domu v obci Jacovce pri Topoľčan

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Jacovce

93,000 € 137 €/m²

Na predaj pozemky v obci Zlatníky 700m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre bytovú výstavbu | 700 m²

NA PREDAJ – Stavebné pozemky v novej ulici, Zlatníky TUreality vám prináša príležitosť! V ponu

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

32,000 € 46 €/m²

Na predaj výrobná hala na plastové okná – kompletne zariadená, Topoľčany

Reality Topoľčany

Priestor pre výrobu | 3,032 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si: VIDEO ***** h

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Topoľčany

1,650,000 € 544 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj garáž v meste Partizánske, 21m2

Reality Partizánske

Garáž | 21 m²

TUreality ponúka na predaj garáž s montážnou jamou v osobnom vlastníctve v meste Partizánske, n

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Partizánske

23,000 € 1095 €/m²

TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt so zariadením po kompletnej rekonštrukcii s klimatizáciou,s balkónom, 63m2 Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt so zariadením po kompletnej rekonštrukcii s klimatizáci

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,000 € 1857 €/m²

Znížená cena! 4i Novostavba 139m2 pri Nitre v obci Nový Cabaj na pozemku 531m2

Reality Nitra

Rodinný dom | 139 m²

Hľadáte nový dom, ktorý si dokončíte presne podľa seba? Toto môže byť ten pravý. TUreality vám

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nitra

229,000 € 1647 €/m²

Na predaj rekreačná chata na pozemku 916 m2 v krásnom a tichom prostredí – Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Chalupa, rekreačný domček | 916 m²

TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatu v nádhernom prostredí – Jedľové Kostoľany na pozemk

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jedľové Kostoľany

175,000 € 1458 €/m²

Posledné byty v ponuke!!! 2 izbový byt za super cenu pri Nitre 42m2-63m2

Reality Nitra

2 izbový byt | 42 m²

TUreality vám ponúka na predaj viacero 2-izbových bytov v obľúbenej obci Mojmírovce, len 15 min

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

113,500 € 2702 €/m²

Na predaj pozemok o rozlohe 1000m2 Dvorec.

Reality Dvorec

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v obci Dvorec, okr. Bánovce

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dvorec

60,000 € 60 €/m²

Na prenájom zariadený, zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Partizánske, 77m2

Reality Partizánske

3 izbový byt | 77 m²

TUreality ponúka na prenájom priestranný, prerobený a štýlovo zrekonštruovaný 3-izbový byt s ro

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Partizánske

550 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný rodinný dom Uhrovec okr. Bánovce nad Bebravou

Reality Uhrovec

Rodinný dom | 180 m²

Video YouTube: https://youtu.be/FFmq9XF3v58 - 3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Uhrovec

349,000 € 1939 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Záhradka 430m2 s chatkou Návojovce

Reality Partizánske

Záhradná chatka | 430 m²

Na predaj záhradka s murovanou chatkou v tichej lokalite s krásnym výhľadom. Pozemok má 430 m²,

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánske

32,400 € 76 €/m²

Na predaj krásny 3 izbový byt so zariadením v meste Topoľčany, 76m2

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 76 m²

Najskôr si pozrite video: youtu.be/cKs4vLeppyE TUreality výhradne ponúka na predaj 3-izbový b

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

169,900 € 2236 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované!Na predaj 3,5 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Partizánske,73m2

Reality Partizánske

3 izbový byt | 73 m²

Najskôr si pozrite video: https://youtu.be/vg8HNPNq9tk TUreality ponúka na predaj 3,5 izbový b

Publikované: 20.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Partizánske

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v obklopení prírody v obci Jacovce, 110m2

Reality Jacovce

Rodinný dom | 110 m²

TUreality Vám s radosťou ponúka na predaj rodinný dom v malebnej obci Jacovce, v okrese Topoľča

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Jacovce

114,900 € 1045 €/m²

Obchodný priestor, vináreň na predaj Mojmírovce

Reality Nitra

Objekt pre obchod | 42 m²

TUreality vám ponúka na predaj obchodný priestor / vináreň nachádzajúci sa v obci Mojmírovce, v

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Nitra

105,000 € 2500 €/m²

3 izbový RD s garážou a terasou Partizánske/V. Bielice

Reality Partizánske

Rodinný dom | 200 m²

Pred tým ako si pozriete fotky, skopírujte si nasledujúci link na prezentačné video: youtube.co

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Partizánske

187,900 € 940 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nový 3 izbový byt na predaj pri Nitre 120m2

Reality Nitra

3 izbový byt | 120 m²

TUreality vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt / apartmán s veľkou terasou v obci Mojm

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

174,500 € 1454 €/m²

7 izbový RD zastavaná plocha 130m2, Dolné Vestenice, pozemok 1036m2

Reality Dolné Vestenice

Rodinný dom | 130 m²

Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii – Dolné Vestenice Predávame priestranný a veľmi dobre z

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dolné Vestenice

210,000 € 1615 €/m²

Na predaj 5 izbový RD, 200m2 úžitková plocha, pozemok 1096m2, garáž, altánok, bazén

Reality Bošany

Rodinný dom | 129 m²

TUreality exkluzívne ponúka Rodinný tehlový dom s bazénom a veľkým pozemkom – Bošany Predávame

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bošany

299,000 € 2318 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 2,5 izbový byt v Partizánskom 56m2

Reality Partizánske

2 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový byt v pôvodnom stave na ulici Generála Svobodu v Partizán

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Partizánske

81,000 € 1446 €/m²