1503 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 448 m²
TUreality vám predstavuje zaujimavý ,zrekonštruovaný rodinny dom vo Svite, znížená cena!!! Pre
329,900 € 736 €/m²
Garáž | 20 m²
Ponúkame na predaj priestrannú garáž o výmere 20 m² ___________________________________________
24,000 € 1200 €/m²
Záhrada | 875 m²
Pripravujeme do ponuky na predaj záhradu v obci Smolenice. Záhrada s výmerou 875m2. Lokalita S
14,000 € 16 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Tureality ponúka na predaj investičný/stavebný pozemok o výmere 556m2 v plánovanej výstavbe nov
50,000 €
Rodinný dom | 125 m²
Ak hľadáte pokojné bývanie s veľkým pozemkom a výhľadom na zeleň, no zároveň chcete byť na skok
239,990 € 1920 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,046.5 m²
Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/7kBxyHjNvfM ________________________
153 €/m2 153 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | 126 m²
TUreality ponúka na predaj kancelárske priestory priamo v centre mesta Žiliny o celkovej výmere
299,000 € 2373 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
Na predaj pripravujeme priestranný a štýlovo zariadený 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v novšej
179,999 € 3462 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 200 m²
Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujete si nasledujúce odkaz: https://youtu.be/II0q6UYZ06
Cena dohodou
Rodinný dom | 1,072 m²
TUreality ponúka na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v obci Slávnica, okres Ilava
239,000 € 223 €/m²
Záhradná chatka | 383 m²
TUreality ponúka na predaj záhradnú chatku vo Veľkom Košeckom Podhradí s výmerou pozemku 383 M2
32,000 € 131 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 644 m²
TUreality Vám poníka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 668 m² v atraktívnej časti Pr
56,000 € 87 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 700 m²
NA PREDAJ – Stavebné pozemky v novej ulici, Zlatníky TUreality vám prináša príležitosť! V ponu
32,000 € 46 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 680 m²
TU reality ponúka na predaj pozemok určený na stavbu rodinného domu v obci Jacovce pri Topoľčan
93,000 € 137 €/m²
Rodinný dom | 465 m²
TUreality ponúka na predaj dve moderné novostavby nízkoenergetických 4-izbových rodinných domov
224,000 € 482 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
TUreality ponúka na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v obci Boleráz, ktorá sa nac
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Exkluzívne Vám Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok o výmere 2 362 m², nachádzajúci
33 €/m2
4 izbový byt | 150 m²
Hľadáte dokonalý zdravý domov, investičnú príležitosť alebo miesto pre aktívny život? TUrealit
229,990 € 1233 €/m²
Obchodné priestory | 1,982 m²
TUreality ponúka exkluzívne na predaj polyfunkčnú budovu v blízkosti centra mesta Skalica. Stav
665,000 € 336 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií v slušnej lokalite obci Horná Ves n
135,000 € 1875 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,472 m²
Skopírujte si link na videoprehliadku: https://youtu.be/fO2OZoAN94g TUreality ponúka vo výhra
138,000 € 94 €/m²
Rodinný dom | 124 m²
TU Reality ponúka tento plne vybavený rodinný dom Prešov Kendice. Nachádza sa v dvojdome, kolau
247,000 € 1992 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
TUREALITY PONÚKA na predaj nový 2-izbový byt s vlastným kúrením v obci Trenčianska Teplá - Cuk
97,000 € 1540 €/m²
4 izbový byt | 84 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája veľkorysý priestor, dostatok svetla a výnimočnú polohu v širšom ce
378,000 € 4500 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.