Na predaj 2 izbový byt s terasou v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina B1

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bratislavská | 51.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťan

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

193,000 € 3748 €/m²

Útulný 2-izbový byt v Piešťanoch s moderným zariadením a parkovaním

Reality Piešťany

2 izbový byt | Žilinská cesta | 49 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt na Žilinskej ceste v Piešťanoch, ktorý je ideálnou voľbo

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

159,900 € 3263 €/m²

Moderný 2-izbový mezonet v Piešťanoch

Reality Piešťany

2 izbový byt | Čachtická | 63.04 m²

Mezonet, ktorý má atmosféru. Bývanie, ktoré má charakter.. Sú byty, ktoré si pozrieš… a potom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

154,900 € 2457 €/m²

Moderné bývanie v pokojnej časti mesta – 2-izbový byt s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Pod Párovcami | 66.09 m²

V tichej časti Piešťan, v obľúbenej lokalite Pod Párovcami, ponúkame na predaj priestranný 2-iz

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

179,900 € 2722 €/m²

Nadštandardný 2-izbový byt s terasou v tichej lokalite Piešťan

Reality Piešťany

2 izbový byt | M. Waltariho | 61.12 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt s terasou v tichej a vyhľadávanej lokalite Piešťa

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO / Projekt LAKESIDE 36 / Piešťany, pri Sĺňave /priestranný 2-izbový byt s lodžiou

Reality Piešťany

2 izbový byt | Rekreačná | 56.79 m²

V Piešťanoch, pri vodnej nádrži Sĺňava, vzniká Lakeside36 – rezidenčný projekt definujúci nový

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Piešťany

196,900 € 3467 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LUXUSNÝ 2-izbový byt v novostavbe s terasou, centrum, Kuzmányho

Reality Piešťany

2 izbový byt | Kuzmányho | 153.56 m²

Objavte dokonalý domov spájajúci luxus, moderný dizajn a jedinečnú polohu. Tento priestranný 2-

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

361,800 € 2356 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÁ CENA 2 izbový byt Nálepkova Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nálepkova | 71.6 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt na Nálepkovej ulici v Piešťany, ktorý zaujme najmä tý

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

229,900 € 3211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Vrbovská cesta | 51.32 m²

Realitná kancelária New Living Piešťany dáva do pozornosti 2 izbový byt po kompletnej rekonštru

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

123,900 € 2414 €/m²

EXKLUZÍVNE 2-izbový byt ideálny na bývanie aj investíciu PREDANÝ

Reality Piešťany

2 izbový byt | 49.4 m²

Realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE v zastúpení majiteľa 2 - izbový byt situovaný v tichej a

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

122,500 € 2480 €/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA - Výborne dispozične riešený 2 izb. byt s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 46.78 m²

Ponúkame na predaj praktický 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte Swanhouse v Piešťan

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

138,900 € 2969 €/m²

NOVINKA - Výborne dispozične riešený 2 izb. byt s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 58.67 m²

Ponúkame na predaj skvelý 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte Swanhouse v Piešťanoch

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

164,900 € 2811 €/m²

2izbový zariadený byt, moderný dizajn A.Hlinku Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | - | 48 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný 2-izbový zariadený byt, kompletná

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

147,800 € 3079 €/m²

NOVINKA - Praktický 1,5 izb. byt v štandarde s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 40.72 m²

Ponúkame na predaj praktický 1,5 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte Swanhouse v Piešť

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

123,900 € 3043 €/m²

Výhodná cena moderný 2-izb. zariadený byt, 48m2 A.Hlinku PN

Reality Piešťany

2 izbový byt | - | 48 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

147,800 € 3079 €/m²

Lukratívny 2 izbový byt (+ polizba) 58 m², Piešťany + 3D

Reality Piešťany

2 izbový byt | Vajanského 1951/25 | 58 m²

F041-112-SIRA3E Exkluzívne na predaj 2,5 izbový byt v meste Piešťany, na Vajanského ulici. RO

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

169,800 € 2928 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - VEĽKÝ 2 IZBOVÝ BYT V TICHEJ LOKALITE PIEŠŤAN SO ŠATNÍKOM

Reality Piešťany

2 izbový byt | Vrbovská cesta | 59 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame 2 izbový byt v tichej lokalite Piešťan. BYT - Popis

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Piešťany

137,900 € 2337 €/m²

Dvojizbový byt, klimatizácia, priestranný balkón - centrum Piešťan

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nitrianska | 58.28 m²

V priamom centre mesta Piešťany Vám ponúkame dvojizbový byt s väčším balkónom, klimatizáciou, s

Publikované: 15.02.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Piešťany

195,000 € 3346 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt 66 m² s 6 m² loggiou na sídlisku "JUH"

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bratislavská | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2-izbový byt s dostatkom úložného priestoru na obľúbenom síd

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Piešťany

169,900 € 2574 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dvojizbový byt s 35 m² terasou a garážovým státím - E. Belluša

Reality Piešťany

2 izbový byt | E. Belluša | 56.8 m²

NOVINKA na predaj zaujímavý dvojizbový byt s kuchynským kútom, terasou, balkónom a vlastným par

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Piešťany

180,000 € 3169 €/m²

BRANDreal – 2 iz. nadštandardný tehlový byt v centre, 63 m², Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Vajanského | 63 m²

Rekonštrukciu bytu realizovala naša realitná kancelária, vieme vám zodpovedať všetky vaše otázk

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

176,900 € 2808 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Piešťany | 48 m²

F004-112-KLSV Na predaj slnečný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichšej časti mesta

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

147,900 € 3081 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt v meste Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Andreja Hlinku | 48 m²

ID 184-112-LUGUa Ponúkame Vám na predaj krásny kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na ulici

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

145,000 € 3021 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Piešťany, ul. Andreja Hlinku

Reality Piešťany

2 izbový byt | 48 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Kristína Jediná, kontakt: 0917 436 749, nehnuteľnosť s

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

145,000 € 3092 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Upresniť hľadanie