19 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave Vargové pole Byt sa nachádza na 4. p
79,999 € 1455 €/m²
3 izbový byt | 88 m²
TUreality ponúka na predaj veľký trojizbový byt, v tehlovom bytovom dome v Novom Meste nad Váho
125,000 € 1420 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 759 m²
TUreality ponúka na predaj novostavbu Chalet Mara View, kt. sa nachádza v Liptovskom Trnovci v
650,000 € 1173 €/m²
2 izbový byt | 66.5 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
137,000 € 2060 €/m²
Administratívny objekt | 464 m²
TUreality ponúka na predaj firemnú budovu vo vyhľadávanej lokalite mesta Žiliny - Malá Praha, u
519,000 € 1119 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave orientovaný na východ. Byt pozostáva z
85,000 € 1518 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
TUreality na ponúka na predaj nový Moderný 5 izbový nízkoenergetický dom Moldava nad Bodvou v
258,999 € 2158 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave. Byt sa nachádza na 4.poschodí bytovéh
76,999 € 1375 €/m²
Vidiecky dom | 600 m²
TUreality na ponúka na predaj rodinný dom v obci Hrušov 21 km od Rožňavy. Hľadáte miesto, kam u
36,999 € 62 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 35 m²
TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatu v katastri obce Dedinky v časti Dobšinská Maša (okre
65,999 € 1886 €/m²
3 izbový byt | 69 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na sídlisku juh. Ponúkame na predaj priestranný 3-izbov
114,999 € 1667 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v tehlovej bytovke na sídlisku Vargové pole.Ponúkame na
72,999 € 1352 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,055 m²
Bývanie s najkrajším výhľadom na Košice: Pozemok s nekonečným potenciálom na Podhradovej. TUrea
272,000 € 258 €/m²
Rodinný dom | 142 m²
TUreality na ponúka na predaj dvojgeneračný dom v obci Henckovce 12 km od Rožňavy v tichej loka
90,000 € 634 €/m²
Rodinný dom | 123 m²
Domy meststká časť Andice – novostavby bez starostí s garanciou kvality 4 mesiace pred dokonče
305,000 € 2480 €/m²
4 izbový byt | 85 m²
TUreality ponúka na PREDAJ | 4-izbový byt | Sídlisko 3 – Prešov ???? Výborná lokalita – Sídlis
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 570 m²
TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v mestskej časti Liptovského Mikuláša, D
68,000 € 119 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 590 m²
TUreality ponúka na predaj 2 stavebné Pozemky s výmerou 590 m² rovinatej pôdy v top lokalite.
79,990 € 136 €/m²
4 izbový byt | 94 m²
TUreality ponúka na predaj 4-izbový dizajnový byt v novostavbe, centrum Liptovského Mikuláša –
265,000 € 2819 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.