1503 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 1,016 m²
TUreality Vám ponúka na predaj tehlový rodinný dom v obci Turčianske Kľačany Dom je v pôvodnom
Cena dohodou
Rodinný dom | 550 m²
TUreality predáva vo VEĽKEJ LOMNICI – BUNGALOW, KDE MÁŠ TATRY TAKMER NA DVORE Kamoš… toto nie
344,999 € 627 €/m²
Obchodné priestory | 67.14 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj objekt o výmere 67,14 m2, ktorý je situovaný v priamo
185,000 € 2755 €/m²
Obchodné priestory | 23.34 m²
TUreality Vám ponúka na prenájom obchodný priestor vo vyhľadávanej časti centra Banskej Bystric
390 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 132 m²
MODERNÝ nízkoenergetický 4-izbový bungalov – len 6 minút od Bánoviec nad Bebravou TUreality po
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 83 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Hliny 6. Byt
239,998 € 2892 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt so samostatnou kuchyňou o výmere 52 m², nachádzajúci sa
138,800 € 2669 €/m²
4 izbový byt | 89.2 m²
TUreality ponúka na predaj krásny 3,5-izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej časti Bratisl
389,999 € 4372 €/m²
3 izbový byt | 89.2 m²
389,999 € 4372 €/m²
3 izbový byt | 69.4 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Toplianskej ulici, ktorý zaujme dobrou v
199,999 € 2882 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
TUreality ponúka na predaj krásny a kompletne moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Lánskej v
155,000 € 2153 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
TU Reality Vám ponúka na predaj veľký 1 izbový byt na sídlisku Terasa v Košiciach, na 4. poscho
145,000 € 4143 €/m²
Rodinný dom | 119 m²
TUreality Vám ponúka na predaj zrub v rekreačnej lokalite Jedľoviny pod Martinskými hoľami. Neh
Cena dohodou
3 izbový byt | 69.49 m²
TUreality pripravuje do ponuky 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sásová - Tatranská (koniec
180,000 € 2590 €/m²
2 izbový byt | 63.76 m²
TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení klienta na predaj veľký 2 izbový byt vo Zvolene v časti
159,000 € 2494 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Gbelce, okres Nové Zámky. Dom sa nachádz
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 150 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný zrekonštruovaný rodinný dom v obci Svodín, okres Nové Zá
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 100 m²
TU reality ponúka na predaj útulný rodinný dom v pokojnej obci Čata, okres Levice, vhodný na tr
Cena na vyžiadanie
Chalupa, rekreačný domček | 100 m²
TUreality ponúka na predaj unikátny investičný projekt murovaných rekreačných bungalovov v exkl
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | 0 m²
TUreality ponúka na predaj krásny a slnečný rekreačný pozemok (3844 m2), nachádzajúci sa v extr
49,000 €
Rodinný dom | 50 m²
Novostavba | Smart technológie | pokojná lokalita pod Malými Karpatmi _________________________
145,000 € 2900 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 709 m²
Na predaj stavebný pozemok: 709 m² 97000,-, Pozemok je možné kúpiť samostatne alebo spolu s ve
97,000 € 137 €/m²
Priestor pre výrobu | 505 m²
TUreality ponúka na predaj výrobno/skladovacie priestory v obci Lietavská Lúčka vzdialenej 5km
395,000 € 782 €/m²
3 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave Vargové pole Byt sa nachádza na 4. p
79,999 € 1455 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.