TUreality s.r.o.

Dubnica nad Váhom

Obrancov mieru 354 018 41 513016

44 inzerátov v ponuke

NA PREDAJ 2-IZB.BYT PREROBENÝ NA 3-IZB. V TR.TEPLICIACH 69 M2.

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | 69 m²

TUreality ponúka na predaj pekný, slnečný 2-izbový byt s výmerou 69 M2, s lodžiou a s pivnicou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

125,000 € 1812 €/m²

NA PREDAJ ZAHRAD. CHATKA VO VEĽKOM KOŠECKOM PODHRADÍ S POZEMKOM 383M2.

Reality Košecké Podhradie

Záhradná chatka | 383 m²

TUreality ponúka na predaj záhradnú chatku vo Veľkom Košeckom Podhradí s výmerou pozemku 383 M2

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košecké Podhradie

32,000 € 131 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V ILAVE S VÝMEROU 68 M2.

Reality Ilava

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj trojizbový byt (nepriechodné izby) v Ilave na ulici Ľ.Štúra. Byt sa

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Ilava

110,090 € 1573 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VÁHOM S VÝMEROU 80 M2.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 80 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 3izbový byt s balkónom, o výmere (80m2) nachádzajúci na sídl

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

149,990 € 1875 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT V TR.TEPLICIACH S VÝMEROU 69M2

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | 69 m²

TUreality ponúka na predaj veľký 2-izbový byt v obľúbenej kúpeľnej lokalite v Tr. Tepliciach s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

113,000 € 1638 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V ILAVE 75 M2 S PIVNICOU 99 M2.

Reality Ilava

3 izbový byt | 99 m²

Tureality ponúka na predaj pre záujemcov veľký 3-izbový byt v Ilave v tehlovom bytovom dome. By

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Ilava

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

POLYFUNKČNÁ BUDOVA V CENTRE TRENČÍNA

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | 792 m²

TUreality ponúka na predaj významnú polyfunkčnú budovu v bezprostrednej blízkosti centra mesta

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ POZEMOK V OBCI OSTRATICE, 2565m²

Reality Ostratice

Orná pôda | 2,565 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný a slnečný pozemok o výmere 2565 m², nachádzajúci sa v i

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ostratice

48,000 € 19 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ NOVOSTAVBA RD V DUBNICI NAD VÁHOM S VÝMEROU POZEMKU 265 M2.

Reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | 244 m²

TUreality ponúka na predaj bezbariérový bungalov v stave holodomu s dvoma parkovacími miestami

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Teplá

165,099 € 677 €/m²

POZEMOK 510m2 V TICHEJ ČASTI V DUBNICI NAD VÁHOM

Reality Dubnica nad Váhom

Rekreačný pozemok | 510 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok o výmere 510 m² nachádzajúci sa v tichej časti Dubnice nad V

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

65,000 € 127 €/m²

Na predaj svetlý 3-izbový byt na Sihoti v Trenčíne - skvelá lokalita

Reality Trenčín

3 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúka na predaj útulný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,000 € 2683 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ RD V DUBNICI NAD VÁHOM S VÝMEROU POZEMKU 1296M2

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 1,296 m²

Tureality ponúka na predaj RD v Dubnici nad Váhom vo veľmi žiadanej lokalite na Palárikovej uli

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

Cena na vyžiadanie

RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM V TRENČIANSKEJ TEPLEJ

Reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | 160 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v pokojnej lokalite obce Trenčianska Teplá, ide

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Teplá

163,000 € 1019 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVÁCIA:2-IZBOVÝ BYT V NOVEJ DUBNICI S VÝMEROU 57 M2.

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | 57 m²

Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt v Novej Dubnici na Komenského sadoch s výmerou 57 M2 v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

119,000 € 2088 €/m²

RODINNÝ DOM 120M2 NA OKRAJI LESA

Reality Horná Súča

Vidiecky dom | 120 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom 120m2 nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Horná Súča,

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Horná Súča

219,999 € 1833 €/m²

PEKNÝ 3 IZBOVÝ BYT, TRENČÍN - ZLATOVCE

Reality Trenčín

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt v novšom bytovom dome, ktorý zaujme kvalitným p

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

214,999 € 3071 €/m²

MODERNÝ 3-i BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM – NOVOSTAVBA 2024

Reality Trenčín

3 izbový byt | 72.7 m²

TUreality ponúka na predaj pekný,moderný a zariadený 3i byt v Trenčíne. K dispozícii video: htt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

235,900 € 3245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový rodinný dom v lukratívnej časti Miklovky – Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | 352 m²

TUreality ponúka priestor bez kompromisov. Tento veľkorysý rodinný dom s úžitkovou plochou 352

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

239,000 € 679 €/m²

POLYFUNKČNÝ OBJEKT S 3-BYTMI, OKOLIE TRENČÍNA S VÝMEROU POZEMKU 400M2

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | 400 m²

TUreality ponúka na predaj polyfunkčnú budovu s 3- bytmi v Trenčíne. Objekt sa nachádza na poze

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

210,090 € 525 €/m²

2-IZBOVÝ BYT 58M2 S LOGGIOU, BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | 58 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 58 m² situovaný v meste Bánovce nad Bebravou v

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

124,999 € 2155 €/m²

STAVEBNÉ POZEMKY - 10 MINÚT OD BÁNOVIEC NAD BEBRAVOU

Reality Dvorec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj stavebné pozemky v obci Dvorec, ktoré predstavujú ideálnu voľbu pre

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dvorec

39 €/m2

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 1430m2

Reality Dvorec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,430 m²

Tureality ponúka na predaj pozemok, ktorý má praktický tvar a zabezpečený prístup priamo z asfa

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dvorec

45 €/m2 45 €/m2

NA PREDAJ RD V TREČ.TEPLEJ S VÝMEROU 359M2

Reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | 359 m²

TUreality ponúka na predaj RD v TR. Teplej s pozemkom 359m2. S úžitkovou plocha domu 137m2, má

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Teplá

180,000 € 501 €/m²

SVETLÝ 1-IZBOVÝ BYT 40m2 V DUBNICI NAD VÁHOM

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | 40 m²

TUreality ponúka na predaj 1-izbový byt v Dubnici nad Váhom, ktorý prešiel kompletnou rekonštru

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

111,999 € 2800 €/m²