52 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | 69.76 m²
TUreality Vám ponúka na prenájom tento pekný a slnečný 3i byt, nachádzajúci sa na sídlisku Sáso
750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 67.14 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj objekt o výmere 67,14 m2, ktorý je situovaný v priamo
185,000 € 2755 €/m²
Obchodné priestory | 23.34 m²
TUreality Vám ponúka na prenájom obchodný priestor vo vyhľadávanej časti centra Banskej Bystric
390 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 69.49 m²
TUreality pripravuje do ponuky 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sásová - Tatranská (koniec
180,000 € 2590 €/m²
2 izbový byt | 63.76 m²
TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení klienta na predaj veľký 2 izbový byt vo Zvolene v časti
159,000 € 2494 €/m²
Rodinný dom | 772 m²
Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si virtuálnu obhliad
189,900 € 246 €/m²
Polyfunkčný objekt | 683 m²
Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video obhliadku:
699,990 € 1025 €/m²
Polyfunkčný objekt | 2,182 m²
V priamom srdci mesta Brezno na námestí G.Štefánika Vám TUreality ponúka výnimočnú investičnú p
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 70 m²
TUreality Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou na obľúbenom sí
175,090 € 2501 €/m²
Rodinný dom | 271 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj túto nehnuteľnosť, ktorá je na liste vlastníctva evid
169,000 € 624 €/m²
2 izbový byt | 70 m²
TUreality Vám ponúka na prenájom tento krásny, moderný a priestranný 2i byt, ktorý môže slúžiť
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj tento priestranný 3i byt typu VNKS, ktorý sa nachádza na sídlisku Sá
159,980 € 2285 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 271 m²
169,000 € 624 €/m²
3 izbový byt | 73.7 m²
TUreality ponúka na prenájom tento priestranný a slnečný 3i byt, ktorý sa nachádza na výbornom
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 49 m²
TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii situovaný na 4 nadzemnom po
154,580 € 3155 €/m²
3 izbový byt | 86 m²
TUreality ponúka na prenájom dizajnový podkrovný 3-izbový byt s terasou a výhľadom o výmere 86
890 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 73.7 m²
TUreality Vám ponúka na predaj tento príjemný a slnečný byt, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej
175,000 € 2374 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Tureality ponúka na predaj krásny zrub s pozemkom 280 m2 v obci Šumiac, skolaudovaný v roku 202
165,000 € 1375 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 945 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj pozemok vhodný na zastavanie v katastrálnom úz
65,000 € 69 €/m²
3 izbový byt | 78.1 m²
TU reality pripravuje do ponuky vo výhradnom zastúpení klienta nadštandardne zariadený 3 izbový
259,000 € 3316 €/m²
4 izbový byt | 79 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt o výmere 79 m² v tichej lokalite
153,000 € 1937 €/m²
2 izbový byt | 60.42 m²
TUreality ponúka na prenájom 2izbový, kompletne zariadený a vybavený byt v bytovom komplexe Ďat
680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 981 m²
TUreality Vám ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom so samostatnou garážou na poze
95,000 € 97 €/m²
4 izbový byt | 91.3 m²
TUreality pripravuje do ponuky priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sliač-Rybáre.
Cena na vyžiadanie
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.