Na predaj 1-izbový slnečný byt v centre mesta /ul. Mišíka

Reality Prievidza

1 izbový byt | 38 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite priamo v centre mesta na ulici Mišíka.

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

68,000 € 1789 €/m²

DOBRÉ REALITY - Na predaj, zariadený 1-i, byt, Necpaly-rezervovaný!

Reality Prievidza

1 izbový byt | Veľkonecpalská | 30 m²

DOBRÉ REALITY, s. r .o. vám ponúkajú exkluzívne na predaj zariadený 1-izbový byt v Prievidzi,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

59,900 € 1997 €/m²

Novinka
Novinka

Moderné bývanie bez starostí! Kompletne prerobený 1-izbák na Severe

Reality Prievidza

1 izbový byt | M. Gorkého | 38 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo investíciu, kde nemusíte ani pohnúť prstom? Tento slnečný 1-i

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj 1-izbový byt s veľkým potenciálom v Prievidzi.

Reality Prievidza

1 izbový byt | M. Falešníka | 34 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Pon

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

52,500 € 1544 €/m²

SPEKTRUM REALITY - Na PREDAJ 1 -izbový byt 39 m2, Prievidza, Centrum

Reality Prievidza

1 izbový byt | - | 39 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ 1- izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

66,000 € 1692 €/m²

Na predaj 1 izbový byt- Prievidza

Reality Prievidza

1 izbový byt | 38 m²

TUreality ponúka na predaj 1-izbový byt v centre mesta Prievidza. Byt sa nachádza na prvom posc

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prievidza

66,000 € 1737 €/m²

NA PREDAJ – 1-izbový byt, Prievidza

Reality Prievidza

1 izbový byt | Nábrežná | 37 m²

Vaša Realitná ponúka na predaj 1-izbový byt o výmere 37 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí byto

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Prievidza

69,900 € 1889 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 1 IZBOVY BYT - 35m2 - vhodný na reko

Reality Prievidza

1 izbový byt | PD | 35 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 1 IZBOVY BYT - 35m2 - vhodný na reko

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

68,000 € 1943 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie