TUreality s.r.o.

Dolný Kubín

J.Ťatliaka 6 026 01 509540

20 inzerátov v ponuke

TUreality pripravuje do ponuky 3. izbový byt v pôvodnom stave v Námestove!

Reality Námestovo

3 izbový byt | 62 m²

CENA NA VYŽIADANIE V RK! Ponúkame na predaj trojizbový byt v obľúbenom meste Námestovo, ktorý p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Námestovo

1 € 0 €/m²

TUreality pripravuje do ponuky 3. izbový byt po rekonštrukcii v Námestove!

Reality Námestovo

3 izbový byt | 59 m²

CENA NA VYŽIADANIE V RK. TUreality pripravuje do ponuky 3. izbový byt po rekonštrukcii v Námest

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Námestovo

1 € 0 €/m²

TUreality ponúka na predaj slnečný pozemok v obci Dlhá nad Oravou

Reality Dlhá nad Oravou

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu svojho vysnívaného domova v krásnom oravskom prostredí? Poz

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá nad Oravou

72 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA!!! TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok vo Vaňovke.

Reality Hruštín

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality Vám ponúka na predaj atraktívny slnečný pozemok o výmere 797 m², nachádzajúci sa v ti

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Hruštín

62,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme rodinný dom s pozemkom v Tvrdošíne a okolí

Reality Tvrdošín

Rodinný dom | 400 m²

TU reality hľadáme rodinný dom pre konkrétneho klienta v Tvrdošíne a blízkom okolí. Ideálne pôv

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Tvrdošín

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA!!! EXKLUZÍVNA PONUKA - stavebný pozemok v centre Oravského Veselého!

Reality Oravské Veselé

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Pozrite si aj našu video upútavku: https://www.youtube.com/watch?v=30VXziSd7iE TUreality Vám po

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Oravské Veselé

89 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA Unikátna príležitosť - Rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej ulici Odbojárov, Vrútky

Reality Vrútky

Rodinný dom | 773 m²

Skopíruje si link na videoprehliadku domu https://youtu.be/m1-iQxOYwqo TU reality, vo výhrad

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Vrútky

239,000 € 309 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA HOTOVÝ 4-izbový byt (98,8 m²) s komplet vybavením novostavba - Zázrivá

Reality Zázrivá

4 izbový byt | 98.8 m²

Skopírujte si link na videoprehliadku bytu https://youtu.be/BcNANbk7Fe8 TU reality, exkluzív

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Zázrivá

204,990 € 2075 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúka pokojné bývanie pri vode s veľkým potenciálom – rodinný dom v Štefanove

Reality Štefanov nad Oravou

Rodinný dom | 530 m²

Krátka upútavka k domu: youtube.com/shorts/N948w7TEbGw Hľadáte dom, ktorý si môžete dotvoriť

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Štefanov nad Oravou

132,000 € 249 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúka výnimočný slnečný pozemok s veľkorysou výmerou – Liesek pri Trstenej!

Reality Liesek

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Krátka upútavka na pozemok: https://youtube.com/shorts/j_9juyoEw40?feature=share Na predaj je s

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liesek

128,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúka na predaj slnečný pozemok vo Vaňovke

Reality Hruštín

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj krásny rovinatý a slnečný pozemok v pokojnej obci Vaňovka, ktorý je

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Hruštín

51,990 €

Stavebný pozemok v Liesku pripravený na výstavbu – ideálne miesto pre váš nový domov!

Reality Liesek

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok v obci Liesek, ktorý je ideálny na výstav

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liesek

84,000 €

NA PREDAJ 1-izbový byt 29,4 m² – centrum mesta Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

1 izbový byt | 29.4 m²

Skopírujte si link na videoprehliadku bytu youtu.be/lo4n8LulPdU TU reality, vo výhradnom zast

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

110,000 € 3741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúka na predaj PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V CENTRE OBCE KRIVÁ – IDEÁLNY PRE väčšiu rodinu či ako investícia.

Reality Krivá

Rodinný dom | 120 m²

Krátka upútavka na nehnuteľnosť: youtube.com/shorts/xGbqXarzY1Y Ponúkame na predaj priestranný

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Krivá

205,000 € 1708 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obci Istebné.

Reality Istebné

3 izbový byt | 66 m²

Hľadáte bývanie bez nutnosti ďalších investícií, v pokojnej lokalite a zároveň s výbornou dostu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Istebné

130,990 € 1985 €/m²

NOVÁ CENA TOP PONUKA Pozemok na predaj v obci Ľubeľa, 894 m²

Reality Ľubeľa

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Skopírujte si link na videoprehliadku pozemku youtube.com/watch?v=vvAcvNMaJ1M Hľadáte ideáln

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ľubeľa

63,500 €

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúka na predaj moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Istebnom.

Reality Istebné

2 izbový byt | 56 m²

Hľadáte bývanie bez starostí, kde stačí prísť a bývať? Tento vkusne zrekonštruovaný 2-izbový by

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Istebné

112,990 € 2018 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! TUreality Vám ponúka na predaj krásny, moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Námestovo.

Reality Námestovo

3 izbový byt | 78 m²

TUreality Vám ponúka na predaj krásny, moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Námestove. Byt s

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Námestovo

195,000 € 2500 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v Liesku – ideálne miesto pre váš nový domov!

Reality Liesek

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj krásny, rovinatý a slnečný pozemok v obci Liesek, ktorý je ideálny n

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liesek

80,000 €

NOVÁ CENA!!!! TUreality exkluzívne ponúka tradičnú drevenicu v Zázrivej – dokonalé miesto na oddych pod Rozsutcom! Vychutnajte si romantiku pod horami!

Reality Zázrivá

Rodinný dom | 755 m²

TUreality ponúka na predaj štýlovú drevenicu v Zázrivej, ktorá spája tradičnú architektúru s mo

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Zázrivá

329,000 € 436 €/m²