TUreality s.r.o.

Pezinok

Bratislavská 83 902 01 508179

41 inzerátov v ponuke

Zariadený a presvetlený! 2-izbový tehlový BYT s murovanou pivnicou a balkónom, Pezinok - Muškát, 60,47 m²

Reality Pezinok

2 izbový byt | 60.47 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

194,900 € 3223 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Priestranný rodinný sen! 5-izbový zateplený DOM s veľkým pozemkom a garážou, Tureň, 191 m²

Reality Tureň

Rodinný dom | 191 m²

TUreality ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 5-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej o

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Tureň

297,900 € 1560 €/m²

Bývanie v oáze pokoja! Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový BYT s balkónom a pivnicou. BA - Nové Mesto, 68,81 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68.81 m²

TUreality ponúka na predaj vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbene

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

326,000 € 4738 €/m²

Stavebný POZEMOK na výstavbu rodinného domu s pekným výhľadom, BA - Koliba, 1.008 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,008 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v pokojnej časti Bratislavy určený na výstavbu rodi

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

655,200 € 650 €/m²

Rodinný dom určený na na rekonštrukciu, Reca, 756 m2

Reality Reca

Rodinný dom | 129 m²

TUreality ponúka na predaj starý rodinný dom určený na kompletnú rekonštrukciu v obci Réca. ___

Publikované: 27.11.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Reca

158,000 € 1225 €/m²

Luxusný 8-izbový rodinný dom s bazénom a dvojgarážou – 400 m² komfortu na pozemku 742 m², ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | 742 m²

TUreality ponúka na predaj priestorovo exkluzívny dvojpodlažný rodinný dom v obci Rovinka, len

Publikované: 20.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Rovinka

495,000 € 741 €/m²

SÚKROMIE AKO V DOME + veľká terasa + 2 garážové státia - exkluzívny 3-izbový byt v Pezinku! 78,47 m²

Reality Pezinok

3 izbový byt | 78.47 m²

Ureality ponúka na predaj mimoriadne atraktívny 3-izbový byt v modernej novostavbe na Bratislav

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Pezinok

360,000 € 4588 €/m²

POZOR!!! - STAVEBNÝ POZEMOK -> POZEMOK na stavbu rodinného domu, Doľany, 1257 m2

Reality Doľany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,257 m²

TUreality ponúka na predaj rovinatý pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Doľany. Po

Publikované: 10.06.2021 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Doľany

112,500 € 89 €/m²

Vynikajúca investícia s potenciálom! - rodinný dom v pôvodnom stave, Prievoz, 507 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 507 m²

TUreality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v pôvodnom, udržiavanom stave na rovinatom poze

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

595,000 € 1331 €/m²

VYNIKAJÚCA PRÍEŽITOSŤ -> predaj stavebného POZEMKU v super časti mesta MODRA, 860 m2

Reality Modra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 860 m²

TUreality ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok v zaujímavej časti mesta Modra. Pozemok j

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Modra

290,000 € 337 €/m²

Skvelý 4-izbový byt s loggiou, ideálny pre rodinu alebo investíciu!, BA - Kramáre, 101 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 101 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite na Kramároch. Tento by

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

383,999 € 4109 €/m²

Lukratívny stavebný POZEMOK pripravený na výstavbu v tichej časti Bratislavy, blízko Malých Karpát! 599 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | 599 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v tichej časti Bratislavy s ideálnym miestom na výs

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

583,000 € 973 €/m²

PREDAJ -> stavebný POZEMOK pre OKAMŽITÚ výstavbu, BUDMERICE, 801 m2

Reality Budmerice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 801 m²

TUreality pripravila ponuku predaja pozemku pripraveného na okamžitú výstavbu rodinného domu v

Publikované: 14.05.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

149,980 € 187 €/m²

NOVOSTAVBA -> PREDAJ -> NOVOSTAVBA -> PREDAJ -> 4-izbový RODINNÝ DOM, Potônske Lúky 400 m2

Reality Potônske Lúky

Rodinný dom | 400 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si 3D vizualizáci

Publikované: 20.09.2021 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

243,000 € 608 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Veľký 7-izbový rodinný dvojgeneračný dom s garážou, ROVINKA, 621 m²

Reality Rovinka

Rodinný dom | 321 m²

TUreality ponúka na predaj veľký dvojpodlažný rodinný dom so siedmymi izbami v obci Rovinka. Do

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Rovinka

489,999 € 1526 €/m²

VYNIKAJÚCI stavebný POZEMOK určený pre okamžitú výstavbu rodinného domu, MODRA, 900 m2

Reality Modra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 900 m²

TUreality ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v pokojnej slnečnej lokalite Harmónia v Modr

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Modra

243,000 € 270 €/m²

Panoramatické výhľady! Kompletne zrekonštruovaný, svetlý 3-izbový BYT s lodžiou, Pezinok, 61,69 m²

Reality Pezinok

3 izbový byt | 61.69 m²

TUreality ponúka na predaj príjemný a slnečný 3-izbový byt s lodžiou po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3566 €/m²

Investičná príležitosť! Gigantický pozemok 5.137 m², hotové povolenia a vlakové spojenie, Báhoň

Reality Báhoň

Pozemok pre bytovú výstavbu | 5,137 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Báhoň

329,000 € 64 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Úchvatný domov! Kompletne zariadený 2-izbový byt v novšej nadstavbe s veľkým balkónom, BA Rača, 51,07 m²

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 51.07 m²

TUreality ponúka na predaj nádherný, moderne a na mieru zariadený 2-izbový byt s balkónom, situ

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

262,000 € 5130 €/m²

Oáza pri kaštieli! 4-izbový, útulný rodinný DOM s vlastným bazénom a presklenou terasou, Budmerice, 89 m²

Reality Budmerice

Rodinný dom | 89 m²

TUreality ponúka na predaj 4-izbový, nepodpivničený rodinný dom s bazénom v prijemnej lokalite

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Budmerice

285,000 € 3202 €/m²

Výnimočná investičná príležitosť! Stavebný POZEMOK 1611 m² s potenciálom viacerých domov, Budmerice

Reality Budmerice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,611 m²

TUreality ponúka na predaj nadštandardne veľkú, rovinatú parcelu o výmere 1611 m², situovanú v

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

183,990 € 114 €/m²

Luxusné bývanie bez starostí! Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s vlastným parkovaním a nábytkom na mieru, Senec, 65,61 m²

Reality Senec

3 izbový byt | 65.61 m²

TUreality ponúka na predaj nadštandardne zrekonštruovaný a plne zariadený 3-izbový byt s vlastn

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Senec

231,990 € 3536 €/m²

Obrovský potenciál! Veľkorysý 2-izbový tehlový BYT s možnosťou prerábky na 3-izbový, BA Mierová kolónia, 79,25 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 79.25 m²

TUreality ponúka na predaj nadštandardne priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave, situovaný n

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2902 €/m²

REZERVOVANÉ Žite v srdci diania: Štýlový 3i byt s obrovskou terasou, AC a garážou v projekte Jarabinky - BA Mlynské Nivy, 74,25m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 74.25 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

397,000 € 5347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka