BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 2B

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 71.17 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

192,700 € 2708 €/m²

Top
Top

Predaj, NOVOSTAVBA dvojizbového bytu v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Osloboditeľov | 62 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2581 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2 izbový byt na predaj v lokalite Martin

Reality Martin

2 izbový byt | - | 50 m²

Beplan reality ponúka na predaj zariadený a priestranný 2-izbový byt v Martin, vo vyhľadávanej

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

145,000 € 2900 €/m²

Novinka
Novinka

2 izbový byt prerobený na 3 izbový, lokalita Sever, predaj

Reality Martin

2 izbový byt | 58 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt prerobený na 3-izbový v obľúbenej lok

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

152,000 € 2621 €/m²

2-izbový byt na predaj, Priekopa, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin – Priekopa, kt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

2 izbový byt na predaj novostavba Martin - Bystrička

Reality Martin

2 izbový byt | Na Bystričku | 76.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 2. izbový byt v novom projekte v Martine obec Bystrička. Tento projekt j

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

243,500 € 3187 €/m²

Novinka
Novinka

2 izbový byt na predaj, zrekonštruovaný, ZNÍŽENÁ CENA !

Reality Martin

2 izbový byt | 61 m²

Ponúkame Vám 2 izbový zrekonštruovaný byt na predaj meste Vrútky. Byt sa nachádza na 2. posch

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

135,000 € 2213 €/m²

2 izbový byt 55,67 m2 na predaj novostavba Martin Tomčany

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 51.23 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavb

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

126,000 € 2459 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt na predaj novostavba Martin Tomčany výstavba začatá

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 90 m²

Ponúkam Vám 2izbový byt na predaj novostavba s balkónom Martin Tomčany, začatá prvá etapa na tv

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Byty na predaj novostavba Martin Tomčany vo výstavbe

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 665 m²

Ponúkame Vám byt s balkónom na predaj novostavba Martin Tomčany, začatá prvá etapa na tvoriacom

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt na predaj 59.52 m2 novostavba vo výstavbe Martin Tomčany

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 55.92 m²

Ponúkam Vám 2 izbový byt na predaj apartmán Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

134,000 € 2665 €/m²

NA PREDAJ 2- IZBOVÝ BYT V MESTE MARTIN-SEVER

Reality Martin

2 izbový byt | - | 55 m²

KOLLAR REALITY Vám ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt s rozlohou 55m2 v obľúbenej lokalite M

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 2727 €/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 2i byt v centre mesta Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Komenského | 54 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v atraktívnej lokalite priamo v centr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

157,000 € 2907 €/m²

2 izbový byt s balkónom, 61 m2, Vrútky

Reality Martin

2 izbový byt | - | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 61 m² vo vyhľadávanej lokalite mesta Vrútk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

126,000 € 2066 €/m²

PREDANÉ: NA PREDAJ 2-izbový byt v Martine

Reality Martin

2 izbový byt | Š. B. Romana | 53 m²

PREDANÉ: Leonides Real a Jozef Majerník vám ponúkajú na predaj 2-izbový byt v úplne pôvodnom st

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Martin

99,900 € 1885 €/m²

2-izbový byt v tichej lokalite blízko centra | Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Nám. protifašistických bojovníkov | 61 m²

Ak hľadáte bývanie v príjemnej a tichej lokalite, s výbornou dostupnosťou do centra mesta a kom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

135,000 € 2213 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TARGETreal | Predaj, dvojizbový byt Martin, Záturčie

Reality Martin

2 izbový byt | Š. Náhalku | 53.5 m²

TARGETreal ponúka exkluzívne na predaj čiastočne zrekonštruovaný dvojizbový byt v Martine, ktor

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

115,990 € 2168 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Štýlový 2-izbový byt s privátnym dvorom v srdci Podhája

Reality Martin

2 izbový byt | 59 m²

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s privátnym dvorom v srdci Podhája! Hľadáte bývanie, ktor

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

149,000 € 2525 €/m²

2 - izbový byt Martin - Priekopa

Reality Martin

2 izbový byt | 55 m²

REZERVOVANÝ 2 - izbový byt o výmere 55m2 bez balkóna a výťahu sa nachádza na 3./4p.. Byt je v

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

103,000 € 1818 €/m²

Na predaj, Veľkometrážny dvojizbový byt, Novostavba Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Osloboditeľov Sučany | 93.67 m²

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Martin

194,900 € 1922 €/m²

TARGETreal│Slnečný a priestranný 2-izbový byt 68 m² s balkónom a loggiou, Martin - Hurbanova

Reality Martin

2 izbový byt | Hurbanova | 68 m²

TARGETreal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2 izbový byt na ulici Hurbanova v meste Martin. Byt

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Info v RK

REZERVOVANÉ-Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v centre Martina

Reality Martin

2 izbový byt | - | 57 m²

Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave v centre Martina. Domov, ktorý dýcha pokojo

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

117,000 € 2053 €/m²

Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v centre Martina ulica Thurzova

Reality Martin

2 izbový byt | Thurzova | 56.1 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 -izbový byt s balkónom v jednej z vyhľadávanejších lokalít blíz

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

127,500 € 2273 €/m²

REZERVOVANÉ-Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Martine, tehlová bytovka, balkón

Reality Martin

2 izbový byt | - | 55 m²

🏡 2-izbový byt na predaj Martin centrum – kompletne zrekonštruovaný, balkón Ponúkame na predaj

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

157,500 € 2864 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (764)
Upresniť hľadanie