1520 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 538 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový dom (stavbu po kolaudácii) v meste Žilina – Strážov na poze
260,000 € 483 €/m²
Obchodné priestory | 880 m²
TUreality Vám ponúkajú na prenájom, obchodný priestor v centre okresného mesta Lučenec na Novoh
3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 1,228 m²
TUreality ponúka exkluzívny predaj menšieho rodinného domu s krásnym veľkým pozemkom 1228 M2 v
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 1,260 m²
Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/FQH4EfXi7sw ________________________
309,900 € 246 €/m²
Garsónka | 26 m²
Exkluzívne iba v TUreality ponúkame na predaj svetlú a priestrannú garsónku o výmere 26 m², nac
122,990 € 4730 €/m²
2 izbový byt | 61 m²
TUreality ponúka na predaj v Dubnici nad Váhom CI. na 1.poschodí v zateplenom bytovom dome spol
118,090 € 1936 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 872 m²
TUreality ponuka na predaj výnimočnú, kompletne zrekonštruovanú chalupu (2018) v malebnej obci
244,000 € 280 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v jednej z najžiadanejších lokalít – De
255,000 €
Rodinný dom | 280 m²
TUreality ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v žiadanej čast
325,000 € 1161 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
TUreality ponúkajú byt s výmerou 72 m2 vo vyhľadávanej zabývanej lokalite Bulíková ulica. Byt j
243,999 € 3389 €/m²
Rodinný dom | 96 m²
TUreality ponúka na predaj: Poctivý dom z kvalitných materiálov s obrovským potenciálom – 96 m²
119,999 € 1250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 508 m²
TUreality ponúka Vám ponúka miesto, kde môžete začať stavať bez čakania, vybavovačiek a komprom
89,000 € 175 €/m²
Rodinný dom | 613 m²
TUreality EXKLUZÍVNE ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom (zast. plo
240,000 € 392 €/m²
Záhrada | 2,171 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 2 171 m² v obci Papín, okres Humenné. Lokalita: Papín – p
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 140 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom v obci Bánov situovaný na mimoriadne veľkom pozemku o vý
137,500 € 982 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na 3./7. poschodí v zateplenom bytovom dome s výťahom v
146,090 € 2148 €/m²
3 izbový byt | 74.09 m²
IBA u nás! Pozrite si videoobhliadku!__________TUreality vám ponúka na predaj 3 izbový byt v me
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 74 m²
Bývanie, ktoré má všetko – 3-izbový byt s loggiou na KVP, Čordákova ulica Hľadáte priestranné
212,900 € 2877 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,135 m²
TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Melčice, nachádzajúci sa pri cest
90,000 € 79 €/m²
Rekreačný pozemok | 12,801 m²
TUreality vám ponúka na predaj výnimočný rekreačný pozemok pre clamping s veľkým potenciálom v
99,000 € 8 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
TUreality ponúka exkluzívne na predaj príjemný a svetlý 2-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lo
179,000 € 3196 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej časti Trenčína, vhodný pre t
174,990 € 3365 €/m²
Rodinný dom | 3,764.5 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka exkluzívne na predaj rozostavaný rodinný dom nachádzajúc
245,290 € 65 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
TUreality ponúka nadčasový rodinný dom s potenciálom – priestor, ktorý má hodnotu Niektoré neh
112,500 € 1250 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.