1520 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 1,118 m²
Pokoj, súkromie a len 10 minút od Trnavy Ponúkame na prenájom 3-izbový rodinný dom v jednej z n
800 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 160 m²
TUreality ponúka rodinný dom ktorý sa nachádza na slnečnom pozemku o výmere cca 3000 m². Nehnut
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 280 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v žiadanej časti Dubnice n
260,000 € 929 €/m²
Záhradná chatka | 523 m²
Skopírujte si link na videoprehliadku: https://youtu.be/WQUSPjugGxE TUreality ponúka vo výhra
96,990 € 185 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
TUreality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt na 4. poschodí z 5, ktorý prešiel kompletnou rekonš
Cena dohodou
2 izbový byt | 61.35 m²
Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/dssdoW0LIfc ________________________
Cena dohodou
Rodinný dom | 80 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom v obci Farná. Dom je napojený na elektrinu, studňu a žum
Cena na vyžiadanie
Hotel, penzión, ubytovňa | 360 m²
TU reality ponuka na predaj nehnuteľnosť v jednej z najvyhľadávanejších kúpeľných lokalít na Sl
330,000 € 917 €/m²
Záhradná chatka | 366 m²
Tureality ponúka na predaj záhradnú murovanú chatku v ZO Vinohrady v Novom Meste nad Váhom s ro
39,900 € 109 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,002 m²
Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Brunovce. Pozemok má výmeru 1002 m² a je vho
70,140 € 70 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 163 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj dva horské chalety v Demänovskej doline – ideálna investí
347,000 € 2129 €/m²
3 izbový byt | 89 m²
TUreality pripravuje na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na prízemí v skvelej
115,000 € 1292 €/m²
Rodinný dom | 747 m²
TUreality Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s podkrovím, nachádzajúci sa vo významn
85,000 € 114 €/m²
2 izbový byt | 54.22 m²
TUreality ponúka na predaj príjemný, slnečný 2-izbový byt s loggiou, pozri video youtu.be/y6qw
160,000 € 2951 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 921 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok v obci Horná Súča. Nachádza sa v krásnej prírode s asfaltovo
47,000 € 51 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 570 m²
TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v mestskej časti Liptovského Mikuláša, D
68,000 € 119 €/m²
Rodinný dom | 168 m²
TUreality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj: Veľký 7-izbový rodinný dom s garážou s možno
399,000 € 2375 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,360 m²
NOVINKA - poprosím, stiahnite si link na videovizualizáciu *** youtu.be/0cBLJySx2j8 *** _____
Cena na vyžiadanie
Záhradná chatka | 459 m²
Tureality ponúka na predaj záhradnú chatku s pozemkom o rozlohe 459 m², situovanú v pokojnej a
27,000 € 59 €/m²
Obchodné priestory | 133.21 m²
Ponúkame na prenájom obchodný, nebytový priestor situovaný v centre mesta Považská Bystrica - v
1,332 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,196 m²
TUreality ponúka na predaj rovinatý pozemok o celkovej výmere 2 196 m², nachádzajúci sa v obci
60,000 € 27 €/m²
Rodinný dom | 2,300 m²
TUreality ponúka veľký pozemok o rozlohe 2300 m2 so starým podpivničeným domom priamo v obci B
179,999 € 78 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 532 m²
Miesto, kde môže vyrásť skutočný rodinný domov nezačína projektom ale správnym pozemkom. V po
77,000 € 145 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 570 m² vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite
219,999 €
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.