3-izbový byt č 112 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Kapitana Nalepku 1390 | 71.77 m²

Ponúkame na predaj praktický 3 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mi

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

246,599 € 3436 €/m²

3 izbový byt s 2 balkónmi, novostavba 2023 Lipt. Mikuláš - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | - | 82.1 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený vo vyššom štandarde 3i byt, v Lipt. Mikuláši v mestskej

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

300,000 € 3654 €/m²

DIRECTREAL|Exkluzívny a štýlový 3i byt v novostavbe takmer v centre Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Kapitána Nálepku | 82 m²

Directreal LMCity - NOVÉ BYTY, KDE SA KOMFORT STRETÁVA S MODERNÝM ŠTÝLOM Predstav si miesto,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

241,818 € 2949 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Svetlý 3-izbový byt v tichej časti Podbrezín.

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Hradšská | 78 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s možnosťou jednoduchej úpravy

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

149,000 € 1910 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

BOHÚNKA | 3-izbový byt s dvomi balkónmi v historickom centre Liptovského Mikuláša (210)

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Školská | 67.65 m²

Na predaj ponúkame 3-izbový byt č. 210 v projekte Bohúnka, situovaný na 2. podlaží bytového dom

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

267,900 € 3960 €/m²

BOHÚNKA | Komfortný 3-izbový byt s balkónom v centre Liptovského Mikuláša (309)

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Školská | 64.14 m²

Na predaj ponúkame 3-izbový byt č. 309 v projekte Bohúnka, nachádzajúci sa na 3. podlaží bytové

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

251,900 € 3927 €/m²

BOHÚNKA | 3-izbový byt s veľkou záhradou v centre Liptovského Mikuláša (106)

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Školská | 77.82 m²

Na predaj ponúkame výnimočný 3-izbový byt č. 106 v projekte Bohúnka, situovaný na 1. podlaží v

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

333,900 € 4291 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 104873 l Dizajnový a priestranný apartmán s terasou a výhľadom na Nízke Tatry

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Demänovská cesta | 72 m²

Dizajnový a priestranný apartmán s terasou a výhľadom na Nízke Tatry sa nachádza v projekte Dam

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 10.07.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

470,000 € 6528 €/m²

Predané! 3 izbový byt 82 m2 po rekonštrukcii, Palúdzka - LM

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúdzka | 82 m²

AstonReal! Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný, štýlový 3-izb

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

Predané! 3-izb. byt v pôvodnom stave – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave, nachádzajúci s

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

Rezervované! 3-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii – Lipt. Mikulá

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

AstonReal ponúka na predaj moderný, štýlový a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 68

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

217,000 € 3191 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 3,5-izb. byt, 96,5m2, 2 balkóny Demänová - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nevyplnená | 97 m²

Slnečný 3,5-izbový byt (97 m²) v Demänovej – Brána do Jasnej Hľadáte bývanie, kde máte hory n

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

179,900 € 1855 €/m²

3 izbový byt- ul. Palúčanská

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúčanská | 60 m²

Vaša realitná kancelária Liptoreal s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3 izbový byt s výmero

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 2933 €/m²

Exkluzívne na predaj rekonštruovaný 3 izbový byt o výmere 65,60m2 v Liptovskom Mikuláši časť Okoličné.

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Žiarska | 65.6 m²

Exkluzívne vám na predaj ponúkame jedinečnú príležitosť získať zrekonštruovaný 3 izbový byt o v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

99,900 € 1523 €/m²

3-izbový byt v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nezadaná | 81.5 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 81,5 m² na Komenského ulici v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

189,000 € 2319 €/m²

člen NARKS

CENTRUM Včela - Predaj 3 izbový byt v štandarde, kolaudácia Apríl2025

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 90.55 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v novostavbe CENTRUM Včela nachádzajúci sa v centre mesta L

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

395,000 € 4362 €/m²

Investičný apartmán priamo pri lanovke na Chopok – 65 m², balkón s výhľadom na hory a hotovým prenájmovým manažmentom!

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 65 m²

AVE estate Vám s radosťou ponúka na predaj investičný apartmán v jednej z najatraktívnejších lo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

228,700 € 3518 €/m²

3-izbový byt s balkónom v obľúbenej časti Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nábrežie Dr. Aurela Stodolu | 61.5 m²

Na predaj: 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej časti Liptovského Mikuláša Ponúkame na predaj 3

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Štýlový 2-izbový apartmán v top lokalite Demänovej

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 41.77 m²

Hľadáte nehnuteľnosť na Liptove, ktorá spája rodinné zážitky s rozumným podnikaním? Residenc

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

199,000 € 4764 €/m²

RODINNÉ BYTY v absolútnom centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štúrova | 83.7 m²

Vymeňte ranné zápchy a strácanie času rozvážaním detí za život, kde máte všetko na dosah ruky.

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

271,497 € 3244 €/m²

Dizajnový 3 izbový byt na predaj - centrum Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štúrova | 120.15 m²

Residence realitná kancelária ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový b

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

320,000 € 2663 €/m²

TOP výhľad na Chopok: Luxusný strešný apartmán v Demänová Rezorte

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 61.79 m²

Strategická investícia aj druhý domov: 3-izbový apartmán v Demänová Rezorte Prečo si vyberať

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

270,000 € 4370 €/m²

Priestranný byt v rodinnom dome – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Sládkovičova | 139 m²

Realitná kancelária Residence vám ponúka na predaj veľkometrážny byt vo vyhľadávanej lokalite L

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

250,000 € 1799 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie