1520 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 389 m²
Pred tým ako si pozriete fotky, skopírujte si nasledujúci link a pozrite si prezentačné video:
800,000 € 2057 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúkajú na predaj: Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Nové Mesto –
218,000 € 3964 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt s rozlohou 65 m² v tichej a obľúbenej lokalite Piešťan. Dispozí
138,000 € 2123 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 70 m²
TUreality ponúka na predaj útulnú drevenú chatu s jedinečnou atmosférou, situovanú priamo v les
133,000 € 1900 €/m²
Rodinný dom | 346 m²
PRESTÍŽNE RODINNÉ BÝVANIE V JEDNEJ Z NAJŽIADANEJŠÍCH LOKALÍT NOVÝCH ZÁMKOCH V exkluzívnej a po
260,000 € 751 €/m²
Polyfunkčný objekt | 3,500 m²
TUreality ponúka na predaj polyfunkčný objekt s pozemkom 3500 m² – Okoličné, Liptovský Mikuláš
750,000 € 214 €/m²
Polyfunkčný objekt | 2,917 m²
TUreality ponúka na predaj výnimočnú polyfunkčnú budovu v atraktívnej časti Trenčín – Zlatovce,
Cena na vyžiadanie
Apartmán | 793 m²
TUreality ponúka na predaj štýlový rekreačný komplex v Podhájskej – ideálny na rodinné aj firem
Cena na vyžiadanie
5 a viac izbový byt | 138 m²
TUreality ponúkajú: Tento reprezentatívny mestský byt s veľkorysou výmerou 120 m² dopĺňa samost
499,990 € 3623 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
TUreality ponúka na predaj krásnu rodinnú novostavbu s obytnou plochou 75 m², ktorá sa nachádza
215,000 € 2867 €/m²
Rodinný dom | 560 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom v Spišských Vlachoch. Unikátna príležitosť: dva rodinné
115,000 € 205 €/m²
Rodinný dom | 509 m²
140,000 € 275 €/m²
Ovocný sad | 0 m²
TUreality ponúka na predaj jedinečný kus prírody v katastri obce Bošáca – ovocný sad s výmerou
49,500 €
4 izbový byt | 94 m²
TUreality ponúka na predaj 4-izbový dizajnový byt v novostavbe, centrum Liptovského Mikuláša –
265,000 € 2819 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,414 m²
TU reality ponúka na predaj: Predáme v obci Pobedim slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu
110,000 € 46 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 608 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok v atraktívnej lokalite s výhľadom na vrch
73,000 € 120 €/m²
Rodinný dom | 577 m²
TUreality ponúka na predaj luxusný 5-izbový rodinný dom v prestížnej lokalite Trenčianske Jastr
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 1,200 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj atraktívny pozemok v tichej a vyhľadávanej obci Štvrt
151,990 € 127 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 608.2 m²
TUreality ponúka na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 608,2 m², ktorý sa nachádza v jedn
80 €/m2 80 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 10,118 m²
INVESTIČNÝ POZEMOK S POTENCIÁLOM VYTVORIŤ NIEČO VÝNIMOČNÉ Hľadáte miesto, kde má investícia re
80 €/m2 80 €/m2
Rekreačný pozemok | 2,759 m²
NOVINKA *** youtu.be/7Gqqdj9FWvI *** EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam na predaj INVESTIČNÝ
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 1,185 m²
TU reality ponúka na predaj útulný rodinný dom v tichej lokalite pri Spišskej Novej Vsi. Ponúka
119,999 € 101 €/m²
Rodinný dom | 736 m²
TUreality vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v procese kompletnej rekonštrukcie, nachádz
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 980 m²
Na predaj: slnečný rovinatý pozemok 980 m² – pri Prievidzi rozmery pozemku sú 31m x 30m. Ponúk
98,000 € 100 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.