1520 inzerátov v ponuke
Pozemok pre bytovú výstavbu | 8,000 m²
TUreality predáva 3 zaujimavé pozemky vo Vyšných Ružbachoch. 1.Vyšné Ružbachy | 8 000 m² | Inv
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | 55 m²
TUreality ponúka jedinečnú príležitosť získať exkluzívne priestory v ikonickej budove Štefánia,
127,000 € 2309 €/m²
Reštaurácia | 167 m²
TUreality ponúka na odstúpenie plne funkčnú a zabehnutú pizzeriu v Košiciach. Prevádzka má celk
19,990 € 120 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
TUreality ponúkajú zrekonštruovaný priestranný a svetlý byt s výmerou 56 m2 v centre bratisla
219,999 € 3929 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
Tureality ponúka na predaj 1-izbový byt v Trenčíne s výmerou 40 m2, na ul. Pred Poľom, v panelo
Cena na vyžiadanie
Vidiecky dom | 409 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája prestížnu adresu, historický charakter a vysoký komerč
Cena na vyžiadanie
Obchodné priestory | 285 m²
TUreality ponúka na prenájom výrobno/skladovacie priestory v obci Lietavská Lúčka vzdialenej 5k
1,199 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 634 m²
V exkluzívnom zastúpení TUreality ponúka rodinný dom s pozemkom 634 m². Skôr ako budeš pozerať
122,000 € 192 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 63 m²
Prémiová dvojpodlažná chata s wellness v srdci Demänovskej Doliny – Jasná TUreality ponúka na p
315,000 € 5000 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 598 m²
Ponúkame na predaj posledné voľné stavebné pozemky v novej, tichej lokalite na okraji obce Nitr
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | 103 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej a tichej lokalite Bratislava –
369,999 € 3592 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 28 m²
Prenájom obchodných / kancelárskych priestorov pripravených na okamžité využitie Ponúkame na p
250 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 79 m²
Tureality ponúka na predaj 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom na ulici Centrum II.v panelovom zat
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre bytovú výstavbu | 484 m²
Skopírujte si link na videoprehliadku: https://youtu.be/so5LvFxN-Mk TUreality ponúka vo výhra
84,990 € 176 €/m²
Rodinný dom | 1,100 m²
TUreality ponúka exkluzívne bývanie v súkromí prírody – na predaj je nadštandardný rodinný dom
490,000 € 445 €/m²
Rodinný dom | 1,121 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii | Dubnica n
215,000 € 192 €/m²
Rodinný dom | 125 m²
Ak hľadáte dom s charakterom a zároveň obrovský pozemok, ktorý vám dáva skutočné možnosti do bu
194,990 € 1560 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
TUreality ponúka 3-izbový byt na predaj – Vráble Na predaj je 3-izbový byt po rekonštrukcii v
143,000 € 1932 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
Hľadáte byt, kde si po náročnom dni naozaj oddýchnete? Miesto, kde vás ráno zobudí ticho a veče
110,000 € 1719 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 56 m²
TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj investičný bungalov v exkluzívnom rezorte Holiday Villa
175,000 € 3125 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
TUreality ponúka na predaj investičný pozemok v obci Turie o celkovej výmere 2836m2. Pozemok je
90 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 590 m²
TUreality ponúka na predaj 2 stavebné Pozemky s výmerou 590 m² rovinatej pôdy v top lokalite.
79,990 € 136 €/m²
Záhrada | 745 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok - záhradu s výmerou 745 m2 v mestskej časti Považskej Bystri
15,000 € 20 €/m²
Rodinný dom | 306 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj kvalitnú a udržiavaná rekreačná chalupa vhodná na trvalé
221,000 € 722 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.