NOVINKA 3 izbový byt v Brezovej pod Bradlom s krásnym výhľadom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | 77 m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt s balkónom – 77,65 m² Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pries

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

98,000 € 1273 €/m²

Novinka
Novinka

Rezervé! Na predaj 3 izbový byt s krásnym výhľadom- Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | Nám. 7. apríla | 62 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt o výmere 62m2, ktorý sa nachádza na 7. poschodí bytového domu v

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

83,000 € 1339 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v Brezovej pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | Dr. Št. Osuského | 64 m²

F053-113-PAMO V exkluzívnom zastúpení majiteľa bytu ponúkame na predaj 3 izbový byt v Brezovej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

88,900 € 1389 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Jana Konečná, kontakt: 0915 950 023, nehnuteľnosť s ID: MY-7

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

84,900 € 1306 €/m²

REZERVOVANÉ Priestranný 3-izbový byt (99 m²) s pozemkom, terasou, 2 balkónmi a garážami – Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | 99 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový tehlový byt s nadštandardnou výmerou 99 m², situovaný v p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

105,000 € 1061 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23062)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie