Kompletne zariadený byt po rekonštrukcii – sídlisko Lánska

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 55.4 m²

*****Reality Alpia*****Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt vo vyhľadávanej a obľúbenej lokal

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

NADŠTANDARDNÝ, ZARIADENÝ 2IB PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 8.mája 316 | 63 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, veľmi priestranný 2-izbový

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

141,750 € 2250 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 izb. byt s loggiou a výťahom /52m2/ Považská Bystrica - Rozkvet

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Rozkvet | 52 m²

3D obhliadku bytu tu: https://my.matterport.com/show/?m=jhYrmbvTN4o Exkluzívne Vám ponúkame na

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

98,900 € 1902 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2i byt Hliny, pôvodný stav s balkónom

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 60 m²

TU reality ponúka na predaj veľký dvojizbový byt. Tento byt v sebe spája tri najväčšie devízy p

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

128,000 € 2133 €/m²

Prerobený, útulný a slnečný 2i byt Rozkvet

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

Tu reality ponúka na predaj útulný, slnečný 2 - izbový byt o výmere 50 m2 na sídlisku Rozkvet-u

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

120,000 € 2400 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Považská Bystrica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | M. Kukučína | 56 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

114,000 € 2036 €/m²

2 izbový byt na predaj Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 41 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Považskej Bystrici na Mládežníckej ulici, v bytovke ktorá

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

1 € 0 €/m²

KÚPA 2 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Stred | 60 m²

Hľadáme súrne pre nášho klienta 2-izbový byt v Považskej Bystrici. Lokalita: Stred, Lánska. Ce

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

130,000 € 2167 €/m²

2 izbový byt v pôvodnom stave na Rozkvete na predaj

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Vajanského | 48 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s lóggiou a pivnicou o výmere 48m2 situovaný na 1. poschodí byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

103,000 € 2146 €/m²

„BYT | 2-izbový byt s balkónom a parkovaním | Certifikát A | Tehla | PB Mládežnícka"

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 51 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v tehlovej novostavbe z roku 2019 na ulici Mládežnícka v Považs

Publikované: 14.04.2021 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 11 €/m²

MENŠÍ 2-IZBOVÝ BYT NA LÁNSKEJ – IDEÁLNY ŠTART ALEBO INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 43 m²

Ak hľadáte útulný byt v dobrej lokalite, ktorý si môžete prispôsobiť podľa seba alebo ho využiť

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

101,990 € 2372 €/m²

ŠTARTOVACÍ BYT ALEBO ISTÁ INVESTÍCIA – 2 IZBOVÝ BYT, KRÍŽNA

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Krížna | 49 m²

Hľadáte byt na bývanie alebo výhodnú investíciu na prenájom? Práve ste ho našli! Ponúkame na p

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

99,900 € 2039 €/m²

ÚTULNÝ 2-IZBOVÝ BYT VHODNÝ NA INVESTÍCIU/PRENÁJOM V POVAŽSKEJ BYSTRICI

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 55 m²

Spoločnosť Jacek reality, s. r. o. Vám predstavuje 2-izbový byt na ulici Krížnej ulici v Považs

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Byty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

Byt po rekonštrukcii, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Krížna | 46 m²

NA PREDAJ | Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj priestranný byt po kompletnej

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

🔥 PRIPRAVUJEME: Veľký 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – 65 m²

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | PB | 65 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🔥 PRIPRAVUJEME: Veľký 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii –

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

160,000 € 2462 €/m²

2iz. byt - sídlisko Stred, PB

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 66 m²

TUreality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj veľký 2 izbový byt v pôvodnom stave s celkovo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

120,000 € 1818 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ÚTULNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA LÁNSKEJ V PB

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

„Investícia, ktorá vám začne zarábať od prvého dňa. Realitná kancelária Jacek reality, s. r.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

115,000 € 2091 €/m²

Krásny kompletne prerobený 2,5 izb. byt Rozkvet.

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 61 m²

TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový byt – IDEÁLNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ aj štartovacie bývan

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

149,000 € 2443 €/m²

2i STRED VYHĽADAVANÁ LOKALITA

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a svetlom zaliaty 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

148,990 € 2191 €/m²

REZERVOVANÉ | Na predaj | 2- izbový byt | Považská Bystrica | 49,10 m² | Po rekonštrukcii s balkónom

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 49.1 m²

Nie každý byt potrebuje veľké slová. Niektoré jednoducho dávajú zmysel. Tento 2-izbový byt na

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

125,000 € 2546 €/m²

EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ 2-IZBOVÝ BYT v priamom centre Považskej Bystrice – Diamon Residence(54m2)

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 54.22 m²

TUreality ponúka na predaj príjemný, slnečný 2-izbový byt s loggiou, pozri video youtu.be/y6qw

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

160,000 € 2951 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (764)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Upresniť hľadanie