Na predaj stavebný pozemok v obci Novoť

Reality Novoť

Pozemok pre rodinné domy | 1,384 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok v obci Novoť s celkovou výmerou 1384 m². Pozemok je veden

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Novoť

114,000 € 82 €/m²

TARGETreal | 3-izbové byty v projekte Lipový háj – moderné bývanie obklopené prírodou

Reality Novoť

3 izbový byt | Nezadaná | 77 m²

Ponúkame Vám priestranné 3-izbové byty s výmerou od 76,55 m² až po 88,5 m² v prémiovom projekte

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Novoť

167,000 € 2169 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TARGETreal | 2-izbový byt v projekte Lipový háj – moderné bývanie v lone prírody

Reality Novoť

2 izbový byt | Nezadaná | 62 m²

Ponúkame Vám priestranný 2-izbový byt o výmere 72,83 m² v prémiovom bytovom projekte Lipový háj

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Novoť

139,900 € 2256 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chalupa v Novoti nová cena

Reality Novoť

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 120 m²

Chalupa na samote v CHKO Horná Orava – Novoť Ponúkame na predaj štýlovú chalupu v tichom a poko

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Novoť

129,000 € 1075 €/m²

Slnečný rekreačný pozemok 1249 m² v krásnej prírode – Novoť

Reality Novoť

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,249 m²

Ponúkame na predaj krásny pozemok s výmerou 1249 m² v obci Novoť, ktorý je podľa územného plánu

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Novoť

69 €/m2 69 €/m2

Rodinný dom v centre obce Novoť

Reality Novoť

Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v centre obce Novoť, s priamym prístupom z asfaltove

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Novoť

135,000 € 500 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie