1520 inzerátov v ponuke
Pozemok pre bytovú výstavbu | 640 m²
Stavebný pozemok 640 m² – Veľké Bedzany, ideálny pre rodinný dom Ponúkam na predaj stavebný po
42,000 € 66 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 400 m²
TUreality ponúka na predaj štýlovú, ikonickú chalupu vo vyhľadávanej lokalite blízkosti v Nízky
174,000 € 435 €/m²
Záhrada | 0 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj 5-árovú záhradu s chatkou (mobilným domom) – 6 km od Nitr
79,500 €
1 izbový byt | 46 m²
TUreality ponúka na predaj 1 izbový byt v obci Čachtice Nachádza sa priamo v centre obce posc
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 2 960 m², nachádzajúci sa v katast
45,000 €
Rodinný dom | 359 m²
TUreality ponúka na predaj RD v TR. Teplej s pozemkom 359m2. S úžitkovou plocha domu 137m2, má
180,000 € 501 €/m²
Rodinný dom | 125 m²
TUreality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom s obytným podkrovím v
400,000 € 3200 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 653 m²
VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE KONEČNE STAVEBNÝ POZEMOK BEZ PROBLÉMOV A NEDOSTATKOV ! ► Pozemok sa na
190 €/m2 190 €/m2
1 izbový byt | 40 m²
TUreality ponúka na predaj 1-izbový byt v Dubnici nad Váhom, ktorý prešiel kompletnou rekonštru
111,999 € 2800 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Predtým ako prejdete na fotky a text, pozrite si video: https://youtu.be/hvljqJ1ZpwI Vo výhra
289,000 € 963 €/m²
Garáž | 20 m²
Ponúkame na predaj garáž o výmere 20 m² v Lednických Rovniach. Garáž je elektrifikovaná, čo zar
Cena dohodou
Garáž | 18 m²
Ponúkame na predaj garáž o výmere 18 m², nachádza sa v Považskej Bystrici, v mestskej časti Kol
20,730 € 1152 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Tu reality ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v srdci obce Perín-Chym (okres Košice-o
91,999 €
Rodinný dom | 1,694 m²
TUreality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v meste Ružomberok, mestská ča
176,000 € 104 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 842 m²
NOVINKA *** youtu.be/7KTCDEtre4s *** EXKLUZÍVNE iba v TUREALITY ponúkam na predaj POZEMOK s p
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | 79.2 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej lokalite
160,000 € 2020 €/m²
Rekreačný pozemok | 0 m²
TUreality ponúka na predaj jedinečný pozemok o výmere 3 959 m², nachádzajúci sa v krásnom príro
47,999 €
Rodinný dom | 505 m²
TUreality rodinný dom v centre Spišskej Novej Vsi na predaj. 150 m² úžitkovej plochy, dvojpodla
235,000 € 465 €/m²
Apartmán | 410 m²
TUreality ponúka ticho, výhľad a terasu, kde káva chutí lepšie. V Spišskom Hrhove (okres Levoča
95,000 € 232 €/m²
Obchodné priestory | 36 m²
Prenájom kancelárskeho / obchodného priestoru – 36 m² Ponúkame na prenájom nebytový priestor o
350 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 1,127 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj samostatne stojaci poschodový rodinný dom v kr
169,900 € 151 €/m²
3 izbový byt | 109 m²
TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný veľkometrážny byt, ktorý je dokonalou symbi
259,000 € 2376 €/m²
3 izbový byt | 78.9 m²
TUreality ponúka v exkluzívnom zastúpení 3-izbový byt o výmere 78,9 m² vo vyhľadávanej a dobre
134,999 € 1711 €/m²
Rodinný dom | 620 m²
Dvojgeneračný rodinný dom s terasou, garážou a veľkým potenciálom – Gánovce Ponúkame na predaj
330,000 € 532 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.