Na predaj 2- izbový byt , Pod Sokolice, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Nezadaná | 69 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor, svetlo a výbornú lokalitu? Tento nadštandardne veľký 2-i

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Veľkometrážny 2-izbový byt na Sihoť 1

Reality Trenčín

2 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 2-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Sihoť 1 v Tr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

153,000 € 2040 €/m²

2-izbový byt TRENČÍN - Halalovka, klíma,parkovacie miesto

Reality Trenčín

2 izbový byt | 60 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v modernej bytovke s parkovacím miestom.Je n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

154,900 € 2582 €/m²

BYTY TRENČIANSKA TURNÁ - BYT 3.2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 49.78 m²

Po dlhých rokoch sa do Trenčianskej Turnej vracia výstavba bytového domu – a nie hocijakého. Te

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčín

138,722 € 2787 €/m²

člen NARKS

BYTY TRENČIANSKA TURNÁ - BYT 3.3

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 48.94 m²

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Trenčín

138,722 € 2835 €/m²

člen NARKS

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 71 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

194,800 € 2744 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 68 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 67.83 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

178,100 € 2626 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 62 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 62.3 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

167,600 € 2690 €/m²

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,800 € 2617 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom a parkovaním Trenčín - nový projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 63.87 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

180,870 € 2832 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 63 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 63.47 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

170,800 € 2691 €/m²

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,800 € 2617 €/m²

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,800 € 2617 €/m²

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 62.3 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

176,610 € 2835 €/m²

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

194,800 € 2744 €/m²

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 62.3 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

167,600 € 2690 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 64 m2 a parkovaním Trenčín - nový projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 63.87 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

172,000 € 2693 €/m²

Na predaj 2 izbový byt s potenciálom

Reality Trenčín

2 izbový byt | Martina Rázusa | 60 m²

SHARK REAL Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj 2 izbový byt v Trenčíne. Tento byt s p

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

1 € 0 €/m²

Wealth Group | Hľadáme 1-2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií - Trenčín, Dubnica nad Váhom

Reality Trenčín

2 izbový byt | 55 m²

Wealth Group | hľadáme pre nášho seriózneho klienta útuľný - 1 alebo 2 -izbový byt po čiastočn

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

130,000 € 2364 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.2F), 2i byt 60 m2 s loggiou 5,4 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 59.96 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením D.2F v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

246,144 € 4105 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.2B, 2i byt 56,9m2 s terasou 7,4 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.2B, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

231,173 € 4063 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.4C, 2i byt 53,6 m2 s terasou 31,8 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 53.6 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.4C, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

286,856 € 5352 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.1C), 2i byt 59 m2 s predzáhradkou 90 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 59.24 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt D.1C v bytovom dome D, v jedinečnom rezid

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

266,411 € 4497 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.1A, 2i byt 59,9 m2 s predzáhradkou 65,7m

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 59.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.1A, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

286,402 € 4781 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie