NOVINKA 3 izbový byt v Brezovej pod Bradlom s krásnym výhľadom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | 77 m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt s balkónom – 77,65 m² Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pries

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

98,000 € 1273 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA! LUXUSNÝ POZEMOK S CHATOU, BAZÉNOM A VÍNNOU PIVNICOU, 3694M2, ŽRIEDLOVA DOLINA, okr. MYJAVA

Reality Brezová pod Bradlom

Chalupa, rekreačný domček | Žriedlova dolina 972/4 | 312 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - V exkluzívnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj luxusný poze

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezová pod Bradlom

309,000 € 1599 €/m²

5 IZB.ROD.DOM, POZEMOK 1.895M2, BREZOVÁ pod BRADLOM, MYJAVA

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | Pod Vŕškami | 0 m²

Na predaj viacgeneračný rodinný dom 🏡, ktorý očarí svojou polohou, výhľadmi na Myjavské kopanic

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

175,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Dom na námestí. Bývanie a podnikanie v jednom.

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 200 m²

SHARK REAL ponúka na predaj budovu v úplnom centre mesta určenú na podnikanie aj bývanie v jed

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 07.03.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

189,000 € 945 €/m²

Malebný romantický domček pod lesom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | Brezová pod Bradlom | 80 m²

SHARK REAL Vám ponúka na predaj romantický dvojizbový domček v tichej lokalite Brezovej pod Bra

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 30.05.2025
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

87,000 € 1088 €/m²

Malebná romantická chalupa pod lesom

Reality Brezová pod Bradlom

Chalupa, rekreačný domček | Brezová pod Bradlom | 80 m²

SHARK REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj romantický dvojizbový domček v tichej lokalite Brezo

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 30.05.2025
Chaty a chalupy na predaj Brezová pod Bradlom

87,000 € 1088 €/m²

RADO | 4 izbový RD v meste Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | M.R. Štefánika | 140 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj peknú nehnuteľnosťv meste Brezová pod Bradlom. Nehnuteľnosť

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

189,000 € 1279 €/m²

Na predaj výrobné priestory s kanceláriami s výkonom 650 kW vhodné pre strojárenskú výrobu

Reality Brezová pod Bradlom

Priestor pre výrobu | Ulica Dolný Štverník | 808 m²

Ponúkame vám na predaj výrobné priestory s kanceláriami a sociálnym zázemím pre zamestnancov vh

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Priestory na predaj Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

Nebytový priestor – investičná príležitosť vhodná pre salón služieb, kancelária

Reality Brezová pod Bradlom

Obchodné priestory | 48 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor na adrese D. Jurkoviča v Brezovej pod Bradlom, vhodný pre

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rezervé! Na predaj 3 izbový byt s krásnym výhľadom- Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | Nám. 7. apríla | 62 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt o výmere 62m2, ktorý sa nachádza na 7. poschodí bytového domu v

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

83,000 € 1339 €/m²

Znížená cena! Dom priamo pod lesom Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 180 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=DU01uq6tY7Q V exkluzívnom zastúpení majiteľa d

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

79,000 € 439 €/m²

Znížená cena! Kopaničiarska chalupa Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 800 m²

F014-12-PAMO Exkluzívne len u nás v ponuke rodinný dom štýlu kopaničiarskej chalupy s pozemkom

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

125,000 € 156 €/m²

Znížená cena! Ekologická novostavba pri lese

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 1,403 m²

F043-12-PAMO NOVINKA! V exkluzívnom zastúpení majiteľa domu Vám ponúkame na predaj jedinečnú e

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

189,000 € 135 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v Brezovej pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | Dr. Št. Osuského | 64 m²

F053-113-PAMO V exkluzívnom zastúpení majiteľa bytu ponúkame na predaj 3 izbový byt v Brezovej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

88,900 € 1389 €/m²

Znížená cena!Rodinný dom v Brezovej pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | Dolina | 300 m²

F004 - 12 - PAMO Exkluzívne rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v okrajovej časti mesta. Dom

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

165,000 € 550 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj záhradná chatka s krásnym výhľadom

Reality Brezová pod Bradlom

Chalupa, rekreačný domček | 863 m²

F049-13-PAMO Ponúkame na predaj exkluzívne útulnú záhradnú chatku situovanú v obľúbenej záhrad

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezová pod Bradlom

22,000 € 25 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Jana Konečná, kontakt: 0915 950 023, nehnuteľnosť s ID: MY-7

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

84,900 € 1306 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový, alebo 4-izbový byt na predaj v Brezovej pod Bra

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Brezovej pod Bradlom. Môže byť v pôvodnom stave,

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

Veľkorysý obchodný priestor s rampou a kompletným zázemím

Reality Brezová pod Bradlom

Objekt pre obchod | Horný Rad | 400 m²

Brezová pod Bradlom | nebytový priestor | 400 m² | rampa | sklad Veľkorysý obchodný priestor

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Brezová pod Bradlom

800 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Pozemok priamo pri priehrade Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Orná pôda | Baranecká | 8,421 m²

Brezová pod Bradlom | 8421 m² | orná pôda | mimo zastavaného územia | priamo pri priehrade Poz

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Brezová pod Bradlom

45,000 € 5 €/m²

Veľký rekreačný pozemok, Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rekreačný pozemok | 17,023 m²

Pre tých, čo potrebujú občas vypnúť… úplne Hľadáš miesto, kde sa dá na chvíľu uniknúť svetu? Od

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026