NA PREDAJ KRÁSNY 3-IZBOVÝ BYT V SKVELEJ LOKALITE, UL. HAVIARSKA

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Haviarska | 65 m²

Petersen Realitný Servis vám ponúka na predaj krásny trojizbový byt s výmerou 65 m², nachádzajú

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

229,000 € 3523 €/m²

REZERVOVANÝ: Priestranný 3-izbový byt s možnosťou 4 izieb, 2 lodžie

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 79 m²

REZERVOVANÉ. Na Dlhých dieloch sú byty, ktoré majú dobrú adresu… a potom sú byty, ktoré majú a

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 3i byt 79m2 s garážou, Žiar n/Hronom - Horná Ždaňa

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 79 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt (79 m2) s terasou, garážou a pivnicou. Byt preš

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

150,000 € 1899 €/m²

3izbovy byt na terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt na obľúbenom sídlisku Terasa s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

203,999 € 3643 €/m²

Na predaj 3 izbový byt KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 67 m²

Tureality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na obľúbenom sídlisku KVP -Košice, ideálny

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

230,099 € 3434 €/m²

BUDÚCI 3 IZBÁK (MOŽNO 4) V STAVE HOLOBYTU ČAKÁ NA DOKONČENIE, ZVOLEN

Reality Zvolen

3 izbový byt | Jedľová | 79 m²

Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Ponúkame Vá

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

156,900 € 1986 €/m²

VEĽMI ÚTULNÝ, SVETLÝ 3 - IZB.BYT S BALKÓNOM VO ZVOLENE

Reality Zvolen

3 izbový byt | Balkán | 62 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Zvolen

134,900 € 2176 €/m²

Na predaj | 3-izbový byt so záhradou a chatkou | 2x veľké murované pivnice | 73 m² | Ilava

Reality Ilava

3 izbový byt | 73 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám exkluzívne ponúka na predaj unikátny, starší 3-izbový byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Ilava

149,990 € 2055 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ I 3i byt ꓲ 70 m² ꓲ PEZINOK ꓲ byt pripravený na bývanie, vedľa parku s detským ihriskom

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 69.7 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Osobne si myslím, že tento byt je vhodný

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Pezinok

189,900 € 2725 €/m²

ZNIŽENA CENA!!! NA PREDAJ VEĽKORYSÝ PREROBENÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU NA VYHĽADÁVANOM SÍDLISKU KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 65 m²

Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt s loggiou na KVP, ulica Húsková. Priestranné bývan

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

210,900 € 3245 €/m²

‼️ NOVÁKY - 3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ, VÝBORNÁ LOKALITA + VEĽA ZELENE ‼️

Reality Nováky

3 izbový byt | Nezadaná | 62 m²

Center reality. sk - ponúka v EXKLUZÍVNOM zastúpení majiteľa na predaj 3 izbový byt v krásnej t

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nováky

119,990 € 1935 €/m²

3-izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | J.Grešáka | 64 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Bardejove, ul. J. Grešáka s loggiou. Byt sa nachádza na 4. p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bardejov

133,000 € 2078 €/m²

člen NARKS

3- izbový byt s garážou v obci Kurima

Reality Kurima

3 izbový byt | Panské záhrady | 66 m²

Ponúkame na predaj, lacné bývanie pre mladé rodiny, s nízkými mesačnými platbami a to slnečný 3

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Kurima

74,800 € 1133 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt s lóggiou, čiastočne zariadený, Košice – Terasa, Kežmarská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 70 m²

TU reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt, čiastočne zariadený na ulici

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena na vyžiadanie

Modernizácia v historickej tehle: 94 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Predaj 3-izbového bytu s krásnym výhľadom na prírodu – Medzev

Reality Medzev

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v meste Medzev, okres Košice-okolie. Byt má výmeru 62 m

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Medzev

85,000 € 1371 €/m²

Predaj 3i bytu na Banskobystrickej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Banskobystrická | 107 m²

Ponúkame na predaj jedinečný priestranný 3 - izbový , tehlový byt s výnimočnou atmosférou pria

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

436,000 € 4075 €/m²

VÝNOSNÝ 3-IZBOVÝ INVESTIČNÝ BYT

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a prakticky riešený 3-izbový byt s výmerou 70 m² vrátane

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

126,000 € 1800 €/m²

ARBIZ | Predaj 3 izbového bytu (62 m2) s loggiou na ulici Šafárikova v Topoľčanoch

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Šafárikova | 62 m²

Realitná kancelária ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3 izbový byt na ulici Šafárikova na

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Topoľčany

146,900 € 2369 €/m²

člen NARKS

Atraktívny trojizbový byt s loggiou v Lučenci – priestor, svetlo, poloha

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica J. Vargu | 71.9 m²

Priestranný a svetlý trojizbový byt o celkovej výmere 71,9 m², nachádzajúci sa v širšom centre

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

88,000 € 1224 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt, Martin - Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | 69 m²

Skopírujte si link na video: https://youtu.be/KbUmg8WPdiw _____________________________________

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

147,000 € 2130 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tehlový 3 izbový byt 62m2, Nám. oceliarov Košice - Šaca II

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | Námestie oceliarov | 62 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj šikovný 3 izbový byt, mestská časť Košice II - Šaca na Námest

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

125,000 € 2016 €/m²

3-izbový byt na predaj s nájomníkom – Petržalka, Námestie Hraničiarov

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 73 m²

3-izbový byt na predaj s nájomníkom – Petržalka, Námestie Hraničiarov Ponúkame na predaj **3-i

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

240,000 € 3288 €/m²

TUreality predáva sexi apartmán v Tatrách. Rezervované!

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 90 m²

TUreality predáva exkluzívne sexi apartmán v Tatrách. Niektoré miesta len navštíviš. Iné ťa poh

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

249,999 € 2778 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (757)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23115)
Upresniť hľadanie