NEWCASTLE⏐PREDAJ - pozemok na mobilný dom / chatu (727m²), Ľubietová

Reality Banská Bystrica

Rekreačný pozemok | _ | 727 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 727m², ktorý sa nachádzajúci na okraji obce Ľubiet

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

33,445 € 46 €/m²

Top
Top

NOVÉ stavebné pozemky, Pršianska terasa, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 648 m²

Prémiové stavebné pozemky umiestnené v prekrásnom prírodnom prostredí, len pár minút od histori

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

193,760 € 299 €/m²

Top
Top

NEVÁHAJTE! Pozemky so skolaudovanými IS, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 590 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 590 m2 s prístupovou cestnou komunikáciou, chodníkmi a vere

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

180,700 € 306 €/m²

Top
Top

Predaj stavebný pozemok Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 880 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok o

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

385,000 € 438 €/m²

Top
Top

Ponúknite pre klienta pozemky -ornú pôdu

Reality Banská Bystrica

Orná pôda | - | 20,000 m²

Kancelária Realitné Očko má záujem o pozemok pre klienta - ornú pôdu o výmere min. 2000m 2 V

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

1 € 0 €/m²

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK – PRŠIANSKA TERASA, BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pršianska Terasa | 2,071 m²

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK – PRŠIANSKA TERASA, BANSKÁ BYSTRICA Ponúkame na predaj výnimočný s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

570,000 € 275 €/m²

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pršianska Terasa | 1,983 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

546,000 € 275 €/m²

Na predaj pozemok Skubín, okr.Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rekreačný pozemok | - | 704 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj POZEMOK, KTORÝ MÁ ATMOSFÉRU. SKUBÍN – BANSKÁ BYST

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

54,900 € 78 €/m²

Obchodný priestor - nájom - Dolná ulica

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | Dolná | 10 m²

Na pešej zóne - ul. Dolná ponúkam do dlhodobého nájmu obchodný priestor 10 m2. Nájom je 170 eu

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na prenájom Banská Bystrica

170 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Pozemok pre RD / stavebné povolenie / uprostred Fončordy

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 581 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Banskej Bystrici na Fončor

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

250,000 € 430 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Záhradka s krásnym výhľadom, BB - Fončorda.

Reality Banská Bystrica

Záhrada | 351 m²

Ponúkame na predaj slnečnú záhradku v obľúbenej záhradkárskej oblasti nad Tulskou ulicou v Bans

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

17,900 € 51 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívna ponuka: Stavebné pozemky v najžiadanejšej lokalite Banskej Bystrice – Fončorda

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 1,426 m²

XEMAR 8 (xemar8@xemar.sk, 0948 189 375) vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečné stavebné poze

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

400 €/m2 400 €/m2

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok na výstavbu objektov občianskej vybavenosti, Radvaň – Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Sládkovičova | 15,721 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v mestskej časti Radvaň – Kráľová v dotyku s ulicou Sládko

Publikované: 28.04.2024 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Banská Bystrica

250 €/m2 250 €/m2

Spevnená plocha NA PRENÁJOM - 1500m2 a 2300m2 alebo 4300 m2

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | Zvolenská cesta | 4,300 m²

🏗️ Prenájom oplotenej spevnenej plochy – Banská Bystrica (pri Zvolenskej ceste) REALITY MARKET

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na prenájom Banská Bystrica

1 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Predaj stavebný pozemok 480 m2 Hrochoť, okr. Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 480 m²

Ponúkame na predaj pozemok - stavebný v osobnom vlastníctve na rodinný dom, 480 m2, Hrochoť, o

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Predaj pozemok 1400 m2 Banská Bystrica, širšie centrum

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 1,400 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok - stavebný v osobnom vlastníctve na rodinný dom, 1.400 m

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

448,000 € 320 €/m²

PREDAJ, stavebný pozemok so starším domom Horná Mičiná, 644 m2

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 644 m²

V obci Horná Mičiná ponúkame na predaj pozemok s výmerou 644 m2, ktorý v sebe spája pokoj vidie

Publikované: 23.07.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

95,000 € 148 €/m²

Slnečný pozemok v obci Lukavica, len 15min od Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Ovocný sad | Nezadaná | 981 m²

Broker Consulting a.s. Vám ponúka na predaj pozemok, vhodný na ovocný sad. Pozemok je o výmere

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

23,000 € 23 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj pozemok Banská Bystrica-Iliaš, siete blízko pozemku

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Lucia Nosálová pod záštitou Broker Consulting a.s. , ponúka na predaj stavebný pozemok! ZÁKLAD

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

80,000 € 100 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok priamo v meste na predaJ Banská Bystrica, dostupné všetky IS

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,468 m²

Lucia Nosálová pod záštitou Broker Consulting a.s. ,exkluzívne ponúka na predaj krásny rovinatý

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

250,000 € 170 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - pozemok, Banská Bystrica - Kremnička

Reality Banská Bystrica

Orná pôda | Kremnička | 1,024 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v Banskej Bystrici, časť Kremnička. V blízkosti pozemku sú

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

7,999 € 8 €/m²

investičná príležitosť- slnečný pozemok - obec Badín

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 16,500 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 16 500 m2 v krásnom prostredí v blízkosti prírody s

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 16.09.2025
Pozemky na predaj Banská Bystrica

19 €/m2 19 €/m2

Na predaj pozemky pri predajni potravín LIDL Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Tajovského | 2,901 m²

Ponúkame na predaj 2 pozemky v meste Banská Bystrica o celkovej výmere 2.901 m2 v tesnej blízko

Publikované: 22.12.2022 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

JEDINE U NÁS! Pozemok na predaj/investícia Kremnička BB

Reality Banská Bystrica

Iný stavebný pozemok | Rakytovská cesta | 9,408 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v časti Kremnička v BB. Tento slnečný pozemok leží v blízkosti e

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

30 € 0 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)