REZERVOVANÉ ! Na PREDAJ 3-izbový byt v meste Bardejov.

Reality Bardejov

3 izbový byt | 65 m²

REZERVOVANÉ ! Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení m

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | ulica | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

89,000 € 1978 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,000 € 1854 €/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | ulica | 45 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

89,000 € 1978 €/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,000 € 1854 €/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

155,000 € 1947 €/m²

3 IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, BARDEJOV, ZAFÍROVÁ UL.

Reality Bardejov

3 izbový byt | Zafírová | 80 m²

EXKLUZÍVNE: Slnečný 3-izbový byt v novostavbe s krásnym výhľadom a parkovacím miestom v podzemn

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bardejov

219,000 € 2738 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bardejov

3 izbový byt | Jána Švermu | 64 m²

Anovia real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

158,000 € 2469 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Exkluzívna ponuka!!! Ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Nám. arm. gen. L. Svobodu | 72 m²

VIDEOvizualizáciu si môžete pozrieť na tomto linku: https://youtube.com/shorts/ePH_vu4Gejw?fea

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

136,990 € 1903 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ - 3 izbový byt s loggiou, ul. Laca Novomeského v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Laca Novomeského | 69 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou na ul. Laca Novomeského v Bardejov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,900 € 2245 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 - izbový byt v centre Bardejova

Reality Bardejov

3 izbový byt | Nový sad | 63 m²

Ponúkame na predaj, 3- izbový byt s loggiou v centre mesta Bardejov, vo vyľadávanej lukratívnej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

124,000 € 1968 €/m²

člen NARKS

2,5 - izbový byt s balkónom v blízkosti historického centra Bardejova

Reality Bardejov

3 izbový byt | Slovenská | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2,5- izbový byt s priestranným balkónom na Sl

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

3-izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | J.Grešáka | 64 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Bardejove, ul. J. Grešáka s loggiou. Byt sa nachádza na 4. p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

133,000 € 2078 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt v centre mesta Bardejov

Reality Bardejov

3 izbový byt | T.Ševčenku | 63 m²

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec aliquet in dolor non ultricies.

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bardejov

129,900 € 2062 €/m²

3 izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Moyzesova | 84 m²

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bardejov

154,900 € 1844 €/m²

3 izbový byt v centre mesta Bardejov

Reality Bardejov

3 izbový byt | T.Ševčenku | 63 m²

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bardejov

129,900 € 2062 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie