CreeX Reality - Priestranný, zariadený, svetlý 3-i byt s bezproblémovým parkovaním - Cottbuská - KVP Košice

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Cottbuská | 81 m²

CreeX Reality a Ing. Matúš Jarný vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

214,900 € 2653 €/m²

Top
Top

Rezervovaný - ČORDÁKOVA ul. - KVP 3 izbový byt 70 m² Pekná lokalita

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Čordákova | 68.3 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na ul. Čordákova

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

195,000 € 2855 €/m²

JASUSCHOVA - síd. KVP novo zrekonštruovaný byt Vyhľadávaná lokalita

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Jasuschova | 53 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj NOVO ZREKONŠTRUOVANÝ byt na ulici Jasuschova,

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

213,900 € 4036 €/m²

*RESERVÉ* Jedinečný 3-izb. byt (88 m²) Penthouse s terasou (125 m²) / šatník, klíma, krb, loggia / Klimkovičova ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Klimkovičova | 88 m²

*REZERVOVANÉ* V dotyku s prírodou, bez susedov nad hlavou a s jedinečnou veľkometrážnou terasou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

349,000 € 3966 €/m²

KVP- Čordáková, priestranný 70 m2 + loggia, po rekonštrukcii. 2/8 p.

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Čordákova | 70 m²

ZARA REALITY v zastúpení Ing. Rastislav Leško, ponúka EXKLUZÍVNE na predaj tento: Moderný, far

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

225,000 € 3214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3i byt s potenciálom Hemerkova, Košice - ihneď voľný

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Hemerkova | 65 m²

Exkluzívne na predaj príjemný 3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – Hemerkova ulica, Košice

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

209,500 € 3223 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný 3-izbový byt s loggiou v lokalite – Košice KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Jasuschova | 66 m²

Nie každý hľadá byt po drahej rekonštrukcii, za ktorú si musí priplatiť, aj keď mu nevyhovuje.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

199,990 € 3030 €/m²

3.izb.byt-ZOMBOVA ulica, Košice KVP, kompletná rekonštrukcia.DOHODA!!!

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Zombova | 65 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, 65 m² – zariadený Ponúkame na predaj moderný

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

210,000 € 3231 €/m²

3 izbový byt s loggiou a mezonetom KVP Grunt č. 10

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 96.5 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

354,900 € 3678 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na KVP – Wurmová ulica, krásne výhľady

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Wurmova | 69 m²

GH Real ponúka na predaj veľmi pekný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt vo vyh

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

209,900 € 3042 €/m²

Na predaj ZREKONŠTRUOVANÝ, 3 izbový byt (až 80m2), Húskova, Košice - na ZAČIATKU Sídl. KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Húskova | 80 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj PRIESTRANNÝ, veľkometrážny, SLNEČNÝ a kompletne ZREKONŠTRUOVA

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

219,490 € 2744 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ 3 izbový byt - Košice, KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Drabova | 53 m²

REZERVOVANÉ Moderný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Drábova ulica, KVP, Košic

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

199,700 € 3768 €/m²

ADOMIS – 3 izbový, 72m2, s výhľadom a balkónom, Zombova ulica, sídlisko KVP, Košice II

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Zombova | 72 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný, 3-izbový byt v osobnom vlastníctve, Zombova ulica na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

229,800 € 3192 €/m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj 3 izbový byt, 64m2, sídlisko KVP.

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Húskova | 64 m²

Tomisreal ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3 izbový byt o rozlohe 64 m2 + balkón na 8/8

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

185,000 € 2891 €/m²

Predaj bytu na Čordákovej ulici KVP, dohoda možná

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Čordáková | 67.8 m²

Diana Reality ponúka na predaj 3- izbový byt na sídlisku KVP. Byt má výmeru 67,8 m2, loggia v

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

205,000 € 3024 €/m²

PRIPRAVUJEME do ponuky 3 izb. byt na sídlisku KVP o rozlohe 77 m2 1/13 poschodí ulica Húskova.

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 77 m²

TU reality pripravuje do ponuky 3 izbový byt, na sídlisku KVP 1/13 poschodí na ulici Húskova.

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

223,000 € 2896 €/m²

NOVÁ REKONŠTRUKCIA - 3 IZB. BYT, LOGGIA, DÉNEŠOVÁ ULICA, KOŠICE

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Dénešova | 72 m²

Ponúkame na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

258,990 € 3597 €/m²

VÝHODNÁ PONUKA !!! (65 m²) 3i BYT S LOGGIOU V SRDCI SÍDLISKA KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Hemerkova | 65 m²

KOMPLETNÚ AKTUÁLNU PONUKU nájdete na: hunadyreality.sk EXKLUZÍVNE ponúkam na PREDAJ kompletne

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

197,000 € 3031 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÝ 3 izbový byt - Košice, KVP - Húskova

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Húskova | 84.5 m²

REZERVOVANÉ Veľkometrážny 3-izbový byt s loggiou – Húskova ulica, KVP, Košice Michal Pa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

225,000 € 2663 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt na KVP – príjemné bývanie po rekonštrukcii, 65 m²

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 65 m²

3-izbový byt na KVP – príjemné bývanie po rekonštrukcii, 65 m² Ponúkame na predaj útulný 3-izbo

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

216,999 € 3338 €/m²

PREDAJ - 3 izbový byt, Dénešova, Košice-KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Dénešova | 65 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na Dénešovej ulici v Košiciach - KVP.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

226,900 € 3491 €/m²

Na predaj 3 izbový byt KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 67 m²

Tureality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na obľúbenom sídlisku KVP -Košice, ideálny

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

230,099 € 3434 €/m²

ZNIŽENA CENA!!! NA PREDAJ VEĽKORYSÝ PREROBENÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU NA VYHĽADÁVANOM SÍDLISKU KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 65 m²

Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt s loggiou na KVP, ulica Húsková. Priestranné bývan

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

210,900 € 3245 €/m²

3 - izbový byt na predaj, Húskova ul., Košice - KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Húskova | 74 m²

Realitná kancelária PRONECA, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj pekný 3 – izbový byt, Húsk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

210,000 € 2838 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie