3 izbový byt | Moyzesova | 96.6 m²
Keď sa mestský život stretne s čarom vidieckeho pokoja... Objavte skrytý klenot v priamom cent
274,900 € 2846 €/m²
3 izbový byt | 65.2 m²
Moderný 3-izbový byt s loggiou a parkovaním v Báhoni https://youtube.com/shorts/8Z03oT6qFPs?si
187,999 € 2883 €/m²
3 izbový byt | L.Novomestkého | 61 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s loggiou na sídlisku Sever , na ulici L.Novometské
185,000 € 3033 €/m²
3 izbový byt | 71.3 m²
Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. 🏡 AKO V DOME, LEN ZA CENU BYTU! 3-izb
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | 67.48 m²
ARETÉ REAL - Ponuka Táto ponuka je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú komfortný, svetlý a
209,000 € 3097 €/m²
3 izbový byt | Svätoplukova | 61.61 m²
Ponúkame na predaj príjemný a zrekonštruovaný 3-izbový byt s priestrannou loggiou nachádzajúci
189,000 € 3068 €/m²
3 izbový byt | Limbašská cesta | 65.49 m²
PNORF - REAL ESTATE ponúka na predaj za atraktívnu cenu moderný bezbariérový 3-izbový byt v nov
232,000 € 3543 €/m²
3 izbový byt | Moyzesova | 88 m²
Zálohovaný! V centre Pezinka na Moyzesovej ulici vám naša RK VČELA REALITY ponúka na predaj či
205,000 € 2330 €/m²
3 izbový byt | Sládkovičova | 89 m²
Tento výnimočný 3-izb. byt v nízkopodlažnom bytovom dome na Sládkovičovej ulici v centre mesta
320,000 € 3596 €/m²
3 izbový byt | Kučišdorfská dolina | 79 m²
Predstavte si svoj nový domov – priestranný 3-izbový byt s balkónom, ukrytý v srdci Kučišdorfsk
168,000 € 2127 €/m²
3 izbový byt | Kučišdorfská dolina | 81.86 m²
Ak túžite po bývaní , kde sa spája príjemné bývanie s prírodným pokojom tento byt bude Vaším
179,000 € 2187 €/m²
3 izbový byt | Kutuzovova | 60 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj tento kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom, ktorý s
279,000 € 4650 €/m²
3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²
Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. L. Novomeského, Pezinok. Výmera 60 m2 + lodžia 3 m2 + piv
220,000 € 3667 €/m²
3 izbový byt | Muškátova | 75 m²
Ponúkam na predaj 3 izbový byt na ideálnom 2. poschodí v tehlovom bytovom dome na Muškátovej ul
199,000 € 2653 €/m²
3 izbový byt | 444 m²
F006-15-LUVA VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=UNFxmYW7JiU Exkluzívna Ponuka: M
549,000 € 1236 €/m²
3 izbový byt | 83 m²
Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: PK-
240,000 € 2892 €/m²
3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²
Pezinok | 3 izby | 60 m² | 8/9 poschodie | lodžia + pivnica Na predaj ponúkame príjemný troji
220,000 € 3667 €/m²
3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²
Ponúkame na predaj príjemný 3 izbový byt na ulici L. Novomeského v Pezinku, ktorý prešiel kompl
220,000 € 3667 €/m²
3 izbový byt | 62.2 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj trojizbový byt v Pezinku za Hradbami + 4/4 poschodie +
200,000 € 3215 €/m²
3 izbový byt | Trnavská | 102 m²
Ponúkame Vám na predaj mezonetový 3 izb. byt s extra hobby miestnosťou v podkroví s rozlohou 10
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Dona Sandtnera | 96 m²
Ponúkame Vám na predaj komfortný a nádherne presvetlený 3-izbový byt v Pezinku. Nachádza sa v r
299,000 € 3115 €/m²
3 izbový byt | L. Novomeského | 78.57 m²
Hľadáte priestranný byt, ktorý ponúka dostatok miesta pre rodinu aj pohodlné bývanie? Tento 3-i
219,900 € 2799 €/m²
3 izbový byt | Gorkého | 66.01 m²
Máte radi pocit, keď vojdete do bytu a okamžite z vás opadne stres celého dňa? Ponúkame Vám neh
175,000 € 2651 €/m²
3 izbový byt | Dona Sandtnera | 76 m²
Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľmi pra
239,000 € 3145 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.