3 izbový byt s výhľadom a veľkým šatníkom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mesto, na ulici Českosl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3458 €/m²

Top
Top

3 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT V STAROM MESTE, BENCÚROVA

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Bencurova | 113 m²

Hľadáte bývanie v centre mesta, výhodnú investíciu s okamžitým výnosom a zároveň pokojné komun

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

250,000 € 2212 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt + mezonet, 140 m2, tehla, Košice Jilemnického

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jilemnického | 140 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký 3-izbový byt v lokalite Košice Staré Mesto na Jilemnického ulici

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

325,000 € 2321 €/m²

NÁMESTIE L. NOVOMESKÉHO - 3 iz. byt 70 m² Vyhľadávaná lokalita

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | - | 70 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3557 €/m²

3izb.byt vo vyhľadávanej lokalite na predaj , Staré Mesto- KE

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 65.3 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt s loggiou v jednej z najvyhľadávanejších lo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

234,900 € 3597 €/m²

3 izbový byt v Centre - Mäsiarska 54 - rozloha 260 metrov

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mäsiarska 54 | 110 m²

Dvojgeneračný 3 izbový byt pozostávajúci zo samostatnej garsónky a dvojizbového bytu. Na predaj

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

340,000 € 3091 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervovaný - NÁMESTIE L. NOVOMESKÉHO - 3 iz. byt 73,65 m2 kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie Ladislava Novomeského | 73.65 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj 3 iz. byt po kompletnej rekonštrukcii na ul. L

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

229,000 € 3109 €/m²

REZIDENCIA MOYZESOVA | 3 IZBOVÝ MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 119m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj prémiové byty v projekte Rezidenc

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

395,500 € 3324 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZIDENCIA MOYZESOVA | 3 IZBOVÝ BYT DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 96m² + BALKÓN | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj prémiové byty v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

437,500 € 4464 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

‼️3 IZBOVÝ BYT KOŠICE- STARÉ MESTO‼️

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Lermontovova | 83 m²

📌Doležel reality Vám ponúka na predaj kompletne prerobený 3 izbový tehlový byt v tesnej blízkos

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

330,000 € 3976 €/m²

3 izbový byt s garážou a krásnym výhľadom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Košíc – Staré Mesto, na u

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,000 € 4014 €/m²

Na predaj 3 izbový byt - Štúrová, Centrum Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Štúrova | 95.65 m²

Staromestský 3 izbový byt s charakterom a investičným potenciálom – Štúrova, Košice Michal Pal

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,000 € 3335 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt v Starom Meste

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Vojenská | 0 m²

F012-113-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 3-izbový byt v atraktívnej lokalite.

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

243,000 €

Pozoruhodné 3izbové bývanie blízko centra (006-113-JFE)

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 0 m²

Byt je priestranný, má cez 70m2 a nachádza sa na žiadanom druhom poschodí v skvelej lokalite, p

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

248,900 €

Predám 3 izb. byt, 79m2, loggia,pivnica,špajza, Staré mesto, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Vojenská | 79 m²

Predám exkluzívny 3-izbový byt vo výmere cca 79 m2 s veľkým balkónom, pivnicou a špajzou na Voj

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

244,900 € 3100 €/m²

Predaj priestranný 3-izbový byt v Starom meste– Kuzmányho

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kuzmányho | 74 m²

Ponúkam na predaj priestranný3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Kuzmányho ulica, ktorá patrí

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

248,900 € 3364 €/m²

3 izbový byt, 65m2, balkón, ul.Haviarska, Košice-Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Haviarska | 65 m²

Ponúkam na predaj svetlý a útulný 3-izbový byt s výmerou 65 m², ktorý sa nachádza na 3. poschod

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

227,000 € 3492 €/m²

3 izbový byt, 65m2, lodžia, ul. Ondavská, Košice-Terasa

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Ondavská | 65 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na vyhľadávanej Ondavskej ulici v Košiciach na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

213,000 € 3277 €/m²

3-izbový tehlový byt s vlastným kúrením, 2 komínmi a dvorom – Košice, Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Bencúrova | 72.8 m²

Realitná kancelária FINIX REAL ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v tehlovom bytovom dom

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

257,000 € 3530 €/m²

Bývanie s dušou Starého Mesta: Zrekonštruovaný „Pražak" na Kuzmányho ulici v Košiciach

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kuzmányho | 69 m²

ProximityReal vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť na Kuzmányho ulici. Tento

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3609 €/m²

DREAM CITY, centrum Užhorod, dizajnový 3-izbový byt 115 m²

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moravska 2 | 115 m²

Ak plánujete diverzifikovať svoje investície, Proximity real vám ponúka zvážiť mesto Užhorod (

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

285,500 € 2483 €/m²

Jedinečná príležitosť: 3-izb.byt projekt Čížik, veľká terasa

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alvinczyho | 69.2 m²

Nestihli ste si rezervovať byt v projekte Čížik? Nevadí. Niekto bol rýchlejší… a teraz môžete b

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

349,999 € 5058 €/m²

Na predaj 3-izbový podkrovný byt na Alžbetinej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alžbetina | 85 m²

Proximity real ponúka na predaj jedinečný tehlový, trojizbový podkrovný byt s rozlohou 85 m², k

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

349,999 € 4118 €/m²

Výnimočný 3-izbový podkrovný byt priamo na Hlavnej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 127 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný komfort s atmosférou historického centra? Tento priestrann

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

306,000 € 2409 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Rodinné domy na predaj (23089)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie