Priestor pre sklad | Priemyselná | 4,300 m²
Ponúkame na prenájom halu/sklad o výmere 4300 m2,priemyselný areál Bardejov. Areál sa nachádza
Cena dohodou
2 izbový byt | Komenského | 57 m²
Ponúkame vám na predaj 2-izbový byt s loggiou, šatníkom a pivnicou, nachádzajúci sa v jednej z
123,600 € 2168 €/m²
3 izbový byt | Opálová | 87 m²
Ponúkame vám na dlhodobý prenájom 3 izbový byt s veľkou terasou a predzáhradkou, v novostavbe (
800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Opálová | 144 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom prémiový 4-izbový byt v novostavbe (r. 2025) v Bardejove – Dlhá L
1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zafírová | 80 m²
EXKLUZÍVNE: Slnečný 3-izbový byt v novostavbe s krásnym výhľadom a parkovacím miestom v podzemn
219,000 € 2738 €/m²
2 izbový byt | Zafírová | 0 m²
Ponúkame vám na prenájom 2 izbový byt s balkónom a vlastným podzemným parkovacím miestom, v nov
530 €/mesiac
Chalupa, rekreačný domček | Mihaľov | 0 m²
Ponúkame vám na predaj chatu s elektrinou a verejným vodovodom v Bardejove, mestská časť Mihaľo
47,980 €
1 izbový byt | Gorkého | 36 m²
Ponúkame vám na prenájom presvetlený a vkusne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Gorkého ulici v B
440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hlavná | 297 m²
ARCHEUS reality Bardejov vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v mestskej časti Dlhá Lúka
249,000 € 838 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Partizánska | 20 m²
Ponúkame na prenájom svetlý a klimatizovaný kancelársky priestor s výbornou polohou priamo v ce
278.3 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Stocklova | 95 m²
Ponúkame na prenájom reprezentatívny obchodno-kancelársky priestor s výmerou 95 m², situovaný p
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Chrzanová | 0 m²
Na predaj murovaná chata v krásnom prostredí – Bardejov, lokalita pri "Kysličke" ARCHEUS realit
44,980 €
Pozemok pre rodinné domy | MIHAĽOV | 3,250 m²
Ponúkame vám na predaj veľký slnečný stavebný pozemok, v mestskej časti mesta Bardejov - MIHAĽ
78,900 € 24 €/m²
Polyfunkčný objekt | Kukorelliho | 400 m²
Ponúkame Vám nebytové priestory na prenájom, o výmere 65 m2, 75 m2, a 150 m2. Cena prenájmu
Cena dohodou
2 izbový byt | Ťačevská | 63 m²
Ponúkame vám na prenájom priestranný 2 izbový byt s lodžiou a komorou, vo vyhľadávanej lokalite
480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Garsónka | Partizánska | 27 m²
Ponúkame vám na dlhodobý PRENÁJOM kompletne zariadenú garsónku v centre mesta Bardejov, na Part
380 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Iný stavebný pozemok | Molitérka | 751 m²
🏡 Na predaj investičný pozemok – Bardejov, časť Moliterka Ponúkame na predaj investičný pozemo
49,990 € 67 €/m²
Obchodné priestory | Hurbanova | 100 m²
Ponúkame na odstúpenie úspešne fungujúci svadobný salón In Studio, ktorý sa nachádza v modernej
22,490 € 225 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bardejovské Kúpele | 870 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v Bardejovských Kúpeľoch o rozlohe 870 m
119,000 € 137 €/m²
Rodinný dom | Piesky | 135 m²
Videoobhliadka: https://youtu.be/uFH8ZPI_JRk Základné info o novostavbe: MIESTO STAVBY: Barde
289,990 € 2148 €/m²
Rodinný dom | Opálová ul., Piesky | 120 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj posledné 2 novostavby rodinnéhých domov v radovej zástavbe v Bard
249,990 € 2083 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Buková | 1,178 m²
Máme pre vás NA PREDAJ stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami vo vyhľadávanej lokalite Bardej
149,990 € 127 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ľaliová | 1,350 m²
KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok o rozlohe 1350 m2 v Bardejo
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre bytovú výstavbu | Buková | 797 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej časti Bardejov časť Bard
Cena na vyžiadanie
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.