HERRYS - Na predaj exkluzívny 6-izbový rodinný dom s bazénom a tenisovým kurtom v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kupeckého | 433.13 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 6-izbový rodinný dom s bazénom a tenisovým kurtom v Pezinku Real

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Pezinok

Cena dohodou

Top
Top

Centrum mesta - na predaj 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Moyzesova ulica

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 96.6 m²

Keď sa mestský život stretne s čarom vidieckeho pokoja... Objavte skrytý klenot v priamom cent

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Pezinok

274,900 € 2846 €/m²

Top
Top

Vila pri vinohradoch s veľkým pozemkom a terasou v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | Liesková | 192 m²

LEMONPIE ponúka na predaj modernú 5-izbovú vilu v Pezinku – v slepej ulici 3 minúty pešo od vin

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Pezinok

880,000 € 4583 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Krásny celoročne obývateľný 4i dom s nádherným výhľadom na Kučišdorfskú priehradu

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kučišdorfská dolina | 514 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 4i rekreačný dom s dvoma kúpeľňami, ktorý si vás z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Pezinok

219,000 € 426 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA - posledný voľný v I. etape - Senec - Lužianky SKOLAUDOVANÝ

Reality Pezinok

Rodinný dom | 160.03 m²

PREDPREDAJ - Ponúkame na predaj priestranný, skolaudovaný 5-izbový rodinný dom s garážou s veľk

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Pezinok

449,900 € 2811 €/m²

KeyPoint | PRI PARKU - Veľkorysý priestor, premyslené detaily a záhrada, akú v satelitoch bežne nenájdete

Reality Pezinok

Rodinný dom | Bratislavská | 163 m²

Hľadáte moderný bungalov v obľúbenom Malom Raji, ale odrádzajú vás stiesnené pozemky, kde si so

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Pezinok

459,900 € 2821 €/m²

STARŠÍ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM – GRINAVA, ul. D. Virgoviča

Reality Pezinok

Rodinný dom | D.Virgoviča | 130 m²

STARŠÍ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM – PEZINOK, GRINAVA Vo výhradnom zastúpení ponúkame na pre

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Pezinok

459,000 € 3531 €/m²

POZEMOK S KOMERČNOU BUDOVOU V CENTRE MESTA PEZINOK NA PREDAJ

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Holubyho 3/A | 178 m²

JÁN KOMORA z KING REAL vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s existujúco

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

599,000 € 3365 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom | 2-izbový byt s parkovacím miestom | Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Dona Sandtnera | 65 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranný a moderne zariadený 2-izbový byt nachádzajúci

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Komerčné priestory vhodné ako kancelárie, predajňa, sklad, prevádzka služieb

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Moyzesova | 34 m²

Ponúkame na prenájom komerčný priestor o výmere 33,4 m2 vhodný na viaceré účely ako sklad, kanc

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom: Nebytový priestor vhodný pre služby, obchod, kanceláriu

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Trnavská | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor č. OV2 o veľkosti 50 m2, lokalita: Pezinok, Trnavská

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárskych priestorov 34 m2 a 32 m2 s parkovaním v Pezinku, areál ul. Za dráhou

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Za dráhou | 32 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na prenájom v rámci areálu SKOT situovaného na ul. Za

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

270 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predpredaj luxusných bytov priamo v centre mesta Pezinok!

Reality Pezinok

2 izbový byt | Meisslova 1 | 97.13 m²

Chcete bývať priamo v centre mesta Pezinok? Chcete mať luxusný domov s komplet smart riešením

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Pezinok

355,000 € 3655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Pezinok

Rodinný dom | - | 228 m²

Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Pezinok

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom kancelárií v centre Pezinka

Reality Pezinok

Administratívny objekt | 38 m²

Ponúkame na prenájom 2 kancelárske priestory v uzavretej pasáži nachádzajúcej sa v centre Pezi

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Pezinok

295 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Oáza pokoja pri Kučišdorfskej doline -ZNÍŽENÁ CENA

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Kučišdorfská dolina | 100 m²

STARS REALITY Vám predstavuje miesto, kde ráno vítate slnko spoločne s vtákmi, kde vzduch vonia

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

206,000 € 2060 €/m²

Predaj rodinného domu Pezinok

Reality Pezinok

Rodinný dom | Nova | 260 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný rodinný dom čiastočne zrekonštrovaný v Pezinku časť Grinava. Ploch

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Pezinok

320,000 € 1231 €/m²

Prenájom | 4-izbový byt na sídlisku Muškát

Reality Pezinok

4 izbový byt | Muškátová | 82 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranný a svetlý 4-izbový byt s výbornou dispozíciou,

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NEWDAY | NA PREDAJ priestranný 4-izbový byt s balkónom | 84 m² | Pezinok – Muškátová

Reality Pezinok

4 izbový byt | Muškátová | 84 m²

✨ NEWDAY Reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Muškát

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Pezinok

214,800 € 2557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom pozemku Pezinok

Reality Pezinok

Priemyselná zóna | - | 9,180 m²

MARLICKPROPERTY vám dáva do ponuky Pozemok na prenájom – 9 180 m², výborná viditeľnosť z hlavn

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Pezinok

0.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Klimatizovaný, 2i byt, šatník, garážový box v cene, Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Dona Sandtnera | 65 m²

Na prenájom krásny, moderne zariadený, slnečný 2i byt s garážovým boxom, Dona Sandtnera, Pezino

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodný priestor na predaj či prenájom v centre Pezinka!

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Meisslova 1 | 377 m²

Sale-A Váš partner v realitách ponúka na predaj či nájom výnimočný priestor priamo v centre Pez

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

3,200 €/m2 8 €/m2

Slnečný 1i byt, tehlový byt. dom z r. 2007, Hrnčiarska ul.

Reality Pezinok

1 izbový byt | Hrnčiarska | 35.37 m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt, s bezbarierovým prístupom priamo v centre Pezinka Úžitková

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zálohovaný! 1izbový byt s výťahom a parádnym výhľadom

Reality Pezinok

1 izbový byt | Suvorovova | 37 m²

Zálohovaný! V Pezinku na sídlisku Sever máme rezervovaný rekonštruovaný, zariadený, bezbariero

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Pezinok

135,000 € 3649 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23060)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie