3 izbový byt | Cottbuská | 81 m²
CreeX Reality a Ing. Matúš Jarný vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový
214,900 € 2653 €/m²
2 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 56.84 m²
Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka
190,900 € 3359 €/m²
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 29.97 m²
106,900 € 3567 €/m²
3 izbový byt | Čordákova | 72 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 3 izbový byt s 3 samostatnými izbami a loggiou v lokalite sídl
850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Čordákova | 68.3 m²
Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na ul. Čordákova
195,000 € 2855 €/m²
3 izbový byt | Jasuschova | 53 m²
Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj NOVO ZREKONŠTRUOVANÝ byt na ulici Jasuschova,
213,900 € 4036 €/m²
2 izbový byt | Klimkovičova | 50 m²
Jedinečný 2-izbový byt s veľkou loggiou a vlastným parkovacím státím, v novostavbe Zelené Grunt
800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Klimkovičova | 64 m²
PrimeReal & Finance ponúka na prenájom priestranný a útulný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokali
850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 38.85 m²
141,900 € 3653 €/m²
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 59.27 m²
197,900 € 3339 €/m²
3 izbový byt | Klimkovičova | 88 m²
*REZERVOVANÉ* V dotyku s prírodou, bez susedov nad hlavou a s jedinečnou veľkometrážnou terasou
349,000 € 3966 €/m²
2 izbový byt | Bauerova | 53 m²
Štýlový 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Bauerova ulica, Košice Michal Palko z Reali
189,000 € 3566 €/m²
1 izbový byt | 0 m²
Finanzpartner reality hľadá pre konkrétneho klienta 1-izbový byt na sídlisku KVP. Byt by mal by
150,000 €
1 izbový byt | Titogradská | 36 m²
Byt má 36 m2 + logiu a k dispozícii je aj kobka v prízemí. Byt je na 7. poschodí z ôsmich, po r
630 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hemerkova | 50 m²
Ponúkam na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa na Hemerkovej ul
195,000 € 3900 €/m²
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.44 m²
149,900 € 3617 €/m²
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 38.04 m²
137,900 € 3625 €/m²
2 izbový byt | Klimkovičova | 53 m²
KOMFORT, POKOJ, PARKOVANIE BEZ STRESU A LOKALITA, KAM SA BUDETE RADI VRACAŤ. Tatiana Vrabelová
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | 649 m²
1,200,000 € 1849 €/m²
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 62.44 m²
209,900 € 3362 €/m²
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 40.16 m²
149,900 € 3733 €/m²
4 izbový byt | Klimkovičova | 80 m²
ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 4 izbový byt + pivnica Úžitková plocha: 80 m2 Poschodie: 7/8 St
239,990 € 3000 €/m²
1 izbový byt | Titogradská | 35 m²
Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na Titogradskej ulici v Košiciach - Sídlisko KVP. Byt o pod
144,990 € 4143 €/m²
Garsónka | Húskova | 28 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj garzónku po čiastočnej rekonštrukcii na sídl. KVP, ulica Húskova,
125,000 € 4464 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.