Na predaj 3-izbový byt na sídl. M. Nešpora v Holíči.

Reality Holíč

3 izbový byt | M. Nešpora | 67 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt na sídlisku M. Nešpora v Holíči. Byt je čiastočne zreko

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Holíč

103,000 € 1537 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TUreality ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obci Istebné.

Reality Istebné

3 izbový byt | 66 m²

Hľadáte bývanie bez nutnosti ďalších investícií, v pokojnej lokalite a zároveň s výbornou dostu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Istebné

130,990 € 1985 €/m²

PREDAJ 3 izbového bytu s logiou, 64,9 m2 v BA Petržalke, Lachová ul, zvýšené prízemie, čiast. rekonštrukcia.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lachova | 64.9 m²

Ponúkame na predaj 3- izb. byt v Bratislave – Petržalke na Lachovej ul. Byt o výmere 64,9 m2 sa

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

247,000 € 3806 €/m²

PRIESTRANNÝ, SVETLÝ 3-IZB. BYT SO ZÁHRADOU A GARÁŽOU V MALEBNEJ OBCI SVÄTÝ ANTON

Reality Svätý Anton

3 izbový byt | Nezadaná | 62 m²

Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Ponúkame V

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Svätý Anton

99,900 € 1611 €/m²

Kúpa - 3-izb. byt Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | 70 m²

Hľadáme pre klienta 3- izb. byt v Zlatých Moravciach, v pôvodnom stave, aj prerobený. Lokalita

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

110,000 € 1571 €/m²

Centrum mesta + tri lodžie - bývanie, ktoré si zamilujete

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 85 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Predám priestranný, slnečný 3i byt Tlmače - Lipník

Reality Tlmače

3 izbový byt | 69 m²

Predám priestranný, slnečný 3i byt Tlmače - Lipník Hľadáte domov pre svoju rodinu, ktorý si c

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Tlmače

79,999 € 1159 €/m²

REZERVOVANÉ Predáme trojizbový byt v Novej Dubnici s dvoma balkónmi

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | 65 m²

Popis nehnuteľnosti Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový by

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

117,000 € 1800 €/m²

KYJEVSKÁ ULICA ! 3-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ

Reality Rožňava

3 izbový byt | Kyjevská | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt bez balkóna na sídlisku Juh na Kyjevskej ulici, v okolí kom

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Rožňava

Cena dohodou

///REZERVOVANÉ /// 3.izb slnečný byt +garáž Chtelnica

Reality Chtelnica

3 izbový byt | Jilemnického | 70 m²

Predáme 3.izbový slnečný byt na vyvýšenom prízemí Jilemnického ulica blízko centra obce. Byt má

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Chtelnica

126,900 € 1813 €/m²

REZERVOVANÉ-3 izbový byt, Košice – Západ, ul. Trieda SNP pri nemocnici

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | SNP | 55 m²

REZERVOVANÉ - Spoločnosť Impulz Real a Ing. Marcela Almužňáková ponúkajú exkluzívne na predaj 3

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 3 izbový byt s loggiou, 81m2

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Levočská | 80 m²

Na predaj ponúkame 3 izbový byt s dvoma loggiami na Levočskej ulici blízko centra mesta. Posch

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

3-izbový byt s balkónom, krbom a garážou – Hatné

Reality Hatné

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

Na predaj: 3‑izbový byt s balkónom, krbom a garážou – Hatné, ZNÍŽENÁ CENA 130.000 EUR. Ponúkam

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Hatné

130,000 € 1667 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Na predaj trojizbový byt s loggiou - Kanianka - s parkovaním

Reality Kanianka

3 izbový byt | 72 m²

REZERVOVANÉ Chcete bývať na tichom, kľudnom mieste v blízkosti prírody? Volám sa Ján Mokrý a p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Kanianka

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

AZ. Predaj 3i bytu vo Vlčkovciach

Reality Vlčkovce

3 izbový byt | 69 m²

AZ. Ponúkame na predaj zaujímavý a štýlovo prerobený 3-izbový byt vo Vlčkovciach. Ůžitková ploc

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vlčkovce

129,000 € 1870 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 3- izbový byt v atraktívnej lokalite mesta Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Kuzmányho | 97 m²

Ponúkame na predaj za ešte výhodnejšiu sumu veľkometrážny staromestský 3-izbový byt s výmerou p

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

210,000 € 2165 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ŠIKOVNÝ 3-IZBOVÝ BYT

Reality Handlová

3 izbový byt | Okružná | 64 m²

Ponúkame na predaj šikovný 3-izbový byt v Handlovej s výmerou 64 m², nachádzajúci sa v dobrej a

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,800 € 1247 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ / 3- izbový byt v centre obce, Bošany

Reality Bošany

3 izbový byt | M.R. Štefánika | 62.4 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt o výmere 62,40 m², ktorý sa nachádza na 1. poschodí zate

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bošany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt v centre mesta s balkónom a 2 pivnicami

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 65 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=Z6GCX6F6s8U Ponúkame na predaj 3-izbový byt

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

145,000 € 2231 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izb. byt v Ružinove - bez susedov nad hlavou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 66 m²

Hľadáte byt v tehlovom bytovom dome s atmosférou, ktorú dnes už len tak nenájdete? Možno ste ho

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,800 € 3921 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký 3-izbový byt s parkovaním v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | 114 m²

Ponúkame na predaj netradičný veľkometrážny 3-izbový byt priamo v centre Martina s bezproblémov

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Byty na predaj Martin

Info v RK

člen NARKS

Pokojné bývanie s vlastnou záhradkou: 3-izbový byt v Ludaniciach.

Reality Ludanice

3 izbový byt | 75 m²

Realitná kancelária TOREA ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Ludanice

125,000 € 1667 €/m²

Príjemný 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite – Čadca, Kýčerka

Reality Čadca

3 izbový byt | 66 m²

Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou „pod oknami“? Ponúkam

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Čadca

125,000 € 1894 €/m²

Predaj zaujímavého bytu s loggiou priamo oproti Kuchajdy a nákupného centra POLUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 77.4 m²

V zastúpení majiteľov ponúkame na predaj 2 a pol -izbový byt na Vajnorskej ul. v Bratislave, v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

287,900 € 3720 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Rodinné domy na predaj (23115)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (757)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie