Na predaj čiastočne zariadený 3-izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Píniová | 78 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt na Píniovej ulici v mestskej časti Bratislava - Vr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

234,990 € 3013 €/m²

Na predaj 3-izbový mezonet s parkovaním - Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Javorová | 88 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný 3-izbový mezonetový byt, ktorý spája priestor rodinné

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

249,000 € 2830 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Piešťanoch, 63m2

Reality Piešťany

3 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 63 m² v obľúbenej lokalite mesta Piešťany. By

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

133,000 € 2111 €/m²

Rezervovaná ponuka Na predaj pekný 3 izbový byt Liptovský Hrádok-Prekážka /67m2/

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej lokalite Liptovs

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

149,900 € 2237 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Murcia Spanielsko Rezidenčný komplex pozostávajúci z bytov a penthouseov so spoločným bazénom v meste Aguilas.

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Rezidenčný komplex pozostávajúci z bytov a penthouseov so spoločným bazénom v meste Aguilas. Ne

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj

162,500 € 2708 €/m²

Exkluzívne 3-izbový byt s loggiou v centre mesta

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Slovenská | 68 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou v centre mesta: Lokalita: centrum, Spišsk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Predaj 3 izbový byt Košice - Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | 75 m²

Tureality ponúka na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice - Sever v širšom centre

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

275,099 € 3668 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Liptovský Mikuláš - Nábrežie

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 68 m², ktorý vyniká skvelou polohou, svetlosťo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

168,000 € 2471 €/m²

BYT, KTORÝ MÁ VŠETKO: 3 IZBY + GARÁŽ + BALKÓN

Reality Preseľany

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka: 3 IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU, BALKÓNOM A PIVNICOU v obci

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Preseľany

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt s loggiou a výbornou dispozíciou – Trenčín Juh

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mateja Bela | 67 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Trenčín

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

155,000 € 2313 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt po rekonštrukcii, Prešov, Šváby, Lomnická ulica, 78 m²

Reality Prešov

3 izbový byt | Lomnická | 76 m²

Na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii, Prešov Šváby, Lomnická ulica , 78m², vyvýšené prízemi

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

199,000 € 2618 €/m²

Modernizácia v historickej tehle: 92 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII | 64 m² | PRAKOVCE

Reality Prakovce

3 izbový byt | nemá | 64 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám prináša na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prakovce

84,990 € 1328 €/m²

NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT + GARSÓNKA + 64 m² TERASA S VÝHĽADOM NA HRAD - SIHOŤ I.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hurbanova | 130 m²

Moderný maklér vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v Trenčíne, nachádzajúcu sa vo vyhľa

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

284,560 € 2189 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

33Reality | Na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81.67 m²

Realitná kancelária 33Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký, zrekonštruovaný 3- izbový

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

149,000 € 1824 €/m²

RealityZopos ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici 1. Mája v Púchove

Reality Púchov

3 izbový byt | 1. mája | 80 m²

RealityZopos ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 80 m², nachádzajúci sa na 5. p

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Púchov

176,900 € 2211 €/m²

REZERVOVANÉ | 3 - IZBOVÝ BYT V TRENČÍNE, UL. VÝCHODNÁ

Reality Trenčín

3 izbový byt | Východná | 65 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v Trenčíne na ulici Výc

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

143,560 € 2209 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Jesenského | 69 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný, čiastočne zariadený 3-izbový byt na Jesenského uli

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Predaj čiastočne prerobený 3 izbový byt Martin Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 72 m², nachádzajúci sa na ulici Jilemnického, v lokali

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Martin

155,000 € 2183 €/m²

člen NARKS

3izbovy byt v Košiciach na terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 52 m²

Tureality ponuka na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt na sídlisku Terasa s výmerou 5

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

208,999 € 4019 €/m²

3 izbový byt Juh Rožňava

Reality Rožňava

3 izbový byt | 69 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na sídlisku juh. Ponúkame na predaj priestranný 3-izbov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Rožňava

114,999 € 1667 €/m²

Exkluzívne-predaj 3iz.byt 82m2, špajza-komora-balkón SEVER-Bánovce n/B

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 5. apríla | 82 m²

⨳⨳⨳ VYHĽADÁVANÁ LOKALITA ▻ PRIESTRANNÝ BYT ▻ POKOJNÉ PROSTREDIE PLNÉ ZELENE ⨳⨳⨳ Hľadáte bývani

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

110,000 € 1341 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - 3izbový byt Dúbravka - tichá lokalita

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Tranovského | 65 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Bratislave, mestká časť - Dúbravka, v stave staršej rekonštru

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

215,000 € 3308 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na sídl. M. Nešpora v Holíči.

Reality Holíč

3 izbový byt | M. Nešpora | 67 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt na sídlisku M. Nešpora v Holíči. Byt je čiastočne zreko

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Holíč

103,000 € 1537 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (757)
Rodinné domy na predaj (23115)
Upresniť hľadanie