TOP CENA - ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT BEZ INVESTÍCII

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | - | 63 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám exkluzívne ponúka na predaj novo a

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

134,970 € 2142 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj rekreačná chata so záhradou, Viničky, Košice-Šaca

Reality Košice-Šaca

Chalupa, rekreačný domček | Viničky | 46 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ murovanú chatu so záhradou v osobnom vlastníctve, v z

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Šaca

55,000 € 1196 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

1izb.tehl. byt, 34,4m2, Železiarenská ul, KE-časť Šaca

Reality Košice-Šaca

1 izbový byt | Železiarenská | 34 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj kompletne

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

133,900 € 3938 €/m²

1,5izb.byt, zariadený, 36,6m2, Učňovská 8, KE-časť Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 37 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj priestran

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

130,000 € 3514 €/m²

Na predaj priemyselný areál - pozemok Košice Šaca

Reality Košice-Šaca

Priemyselná zóna | - | 22,000 m²

SALEA Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok v priemyselnom areály v Košice Šaca. Po

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

115 €/m2 115 €/m2

Pozemok 2335 m2 na bytovú výstavbu a IBV , Košice - Šaca

Reality Košice-Šaca

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 2,584 m²

Kancelária realitné očko Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v mestkej časti Košice - Šaca,

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

79 €/m2 79 €/m2

Na predaj 4 izbová chata - Košice, Šaca

Reality Košice-Šaca

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Oddych v prírode len pár minút od Košíc – miesto, kde môžete vypnúť od ruchu mesta a užívať si

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Šaca

65,000 € 813 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, KOŠICE-ŠACA

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 49 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie v mestskej časti Košíc s výbornou dostupnosťou a kompletnou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

173,000 € 3531 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Chata Košice II - Šaca - REZERVOVANÁ

Reality Košice-Šaca

Záhradná chatka | Lúčna | 37 m²

Ponúkame na predaj chatu s pozemkom Košice II - Šaca. Ide o veľmi peknú drevenú chatu, kde na p

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Šaca

59,000 € 1595 €/m²

Pozemok v záhradkárskej lokalite, 960 m2, Košice - Šaca

Reality Košice-Šaca

Rekreačný pozemok | Pánska pastva | 0 m²

Realitná kancelária Mačičák a spol. vám dáva do pozornosti pozemok za zaujímavú cenu v záhradká

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

19,900 €

Na predaj 2-izbový byt Košice - Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | - | 66 m²

Proximityreal ponúka na predaj 2 - izbový byt po staršej rekonštrukcii na ulici Železiarenská v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

150,900 € 2286 €/m²

Znížená cena! Na predaj 2-izbový byt, Košice – Šaca, Železiarenská ulica

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Železiarenská | 66 m²

Proximityreal ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po staršej rekonštrukcii v tichej a vyh

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

150,900 € 2286 €/m²

Záhrada s chatou, Ľudvíkov dvor Košice-Šaca

Reality Košice-Šaca

Záhrada | Ľudvíkov dvor | 340 m²

Únik z mesta len pár minút od Košíc – záhrada s chatou čaká na nového majiteľa! Predstavte s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

40,000 € 118 €/m²

Príjemný 2 izbový byt • Železiarenská ulica • Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Železiarenská | 55.75 m²

Na predaj pekný a útulný 2 izbový byt v centre Šace. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Dispozícia: 2 izbov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

125,999 € 2260 €/m²

Na predaj *MAXEN* Výrobno - skladový prevádzkový areál s administratívnymi priestormi 1033 m2, pozemok 2317 m2, Košice II - Šaca

Reality Košice-Šaca

Výrobný objekt | Šaca | 1,033 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj nevyužívaný výrobno - skladový prevádzkový areál s admin

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 19.09.2025
Objekty na predaj Košice-Šaca

295,000 € 286 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výmena 4-izbového bytu v Košice Šaca za RD do 30 km od Košíc

Reality Košice-Šaca

4 izbový byt | Hlavná | 82 m²

Diana Reality ponúka Obchod , a to výmenu 4 - izbového bytu v Košice - Šaca za OBÝVATEĽNÝ rodin

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

1 € 0 €/m²

2 izbový kompletne zrekonštruovaný byt, 59m2, balkón, Košice Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 59 m²

Všetko NOVÉ, ZARIADENÉ Košíc-Šaca, + parkovacie miesto v cene Ponúkame na predaj exkluzívne 2

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

193,000 € 3271 €/m²

Výrobná hala 1600 m² s priemyselným areálom 25 000 m² na prenájom - KOŠICE

Reality Košice-Šaca

Skladový objekt | Cesta do Hanisky | 25,000 m²

Spoločnosť KOVPLUS s.r.o. vám ponúka do dlhodobého prenájmu priemyselný areál o výmere viac ak

Publikované: 14.01.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na prenájom Košice-Šaca

Info v RK

Production hall 1600 m² + Industrial Complex 25 000 m²

Reality Košice-Šaca

Priestor pre sklad | Cesta do Hanisky | 25,000 m²

The company KOVPLUS s.r.o. offers you an industrial complex for long-term lease with an area of

Publikované: 17.01.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Šaca

Info v RK

Industrial Complex 25 000 m² for lease - KOŠICE -TOP location

Reality Košice-Šaca

Priestor pre výrobu | Cesta do Hanisky | 25,000 m²

Publikované: 17.01.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Šaca

Info v RK

Priemyselný areál 25 000 m² na prenájom - KOŠICE - TOP lokalita

Reality Košice-Šaca

Výrobný objekt | Cesta do Hanisky | 25,000 m²

Publikované: 14.01.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na prenájom Košice-Šaca

Info v RK

Reprezentatívne kancelárie Košice - Šaca

Reality Košice-Šaca

Kancelárie, administratívne priestory | Jabloňová | 80 m²

Reprezentujte svoju firmu v priestore, ktorý zanechá dojem. Ponúkame na prenájom úplne nové, d

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Šaca

799 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Záhrada s chatou Košice - Šaca , časť Strelnica, studňa, elektrina

Reality Košice-Šaca

Záhrada | Strelnica | 302 m²

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa záhradu s murovanou cha

Publikované: 28.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

40,000 € 132 €/m²

Predám záhradu 299 m² – Ľudvíkov Dvor, Košice-Šaca

Reality Košice-Šaca

Záhrada | - | 299 m²

Ponúkam na predaj rekreačnú záhradu o výmere 299 m² v obľúbenej záhradkárskej lokalite Ľudvíkov

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

24,000 € 80 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8511)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie