Útulný 3-izbový byt s balkónom a pivnicami v centre Topoľčian, ideálny pre rodiny aj jednotlivcov

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj nádherný 3-izbový byt v srdci Topoľčia

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

REZERVOVANÉ: VIA PONTE/ 3i byt / 72 m2 + balkón 5 m2 + pivnica 8 m2 / 1. poschodie / Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Povstania | 72 m²

REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý zaujme hneď pri prvej návšte

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

116,877 € 1623 €/m²

REZERVOVANÉ! Moderne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt s balkónom

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Tribečská | 73 m²

3D OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=eNjdteHBi5e Ponúkame na predaj priestranný 3,

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

162,000 € 2219 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 3 - IZBOVÝ BYT

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 71.89 m²

Hľadáte priestranné bývanie vo vyhľadávanej lokalite s bezproblémovým parkovaním a kompletnou o

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

155,000 € 2156 €/m²

3-IZBOVÝ BYT V TEHLOVEJ BYTOVKE - centrum | balkón

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 65 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=Z6GCX6F6s8U Ponúkame na predaj priestranný 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

145,000 € 2231 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt v centre mesta s balkónom a 2 pivnicami

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 65 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=Z6GCX6F6s8U Ponúkame na predaj 3-izbový byt

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

145,000 € 2231 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nová cena Kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izb. byt - Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Palárikova | 62 m²

Kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izb. byt - Topoľčany– bývajte v novom a v centre! Ponú

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

144,900 € 2337 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ Bývanie s nadhľadom - Váš nový domov na "Efku"

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Podjavorinskej | 76 m²

Hľadáte miesto, kde po práci vypnete a z okna uvidíte viac zelene než betónu? Ponúkame vám na p

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

151,000 € 1987 €/m²

3 izbový byt s 100 m2 terasou Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Streďanská | 83 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený 3 izbový byt s veľkou terasou o výmere 100 m2 v mest

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

265,000 € 3193 €/m²

3 izbový byt s balkónom Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Bazovského | 74 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v meste Topoľčany s

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

3 izbový byt s balkónom Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Krušovská | 64 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany blízko centra . Nachádza sa n

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

135,000 € 2109 €/m²

3 izbový byt s balkónom Topoľčany v lokalite Pod Kalváriou

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Pod kalváriou | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany v lokalite Pod Kalváriou. By

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

3 izbový byt s 2 balkónmi Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s dvomi balkónmi v meste Topoľčany . Nachádza sa na ulici S

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

149,000 € 2224 €/m²

Predaj prerobený 3izbový byt - Mexiko, Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 61 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt Topoľčany, centrum. Plocha: úžitková 6

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

172,000 € 2820 €/m²

3 izbový byt Priame Centrum Topoľčany s garážou

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Škultétyho | 104 m²

Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadený 3 izbový byt Topoľčany, Škultétyho. Plocha: úžitk

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

215,000 € 2067 €/m²

3 izbový byt s balkónom Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

3 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 76 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany s obľúbenou dispozíciou kde j

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

3 izbový byt bez balkóna Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Krušovská | 76 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt bez balkóna v meste Topoľčany s obľúbenou dispozíciou . Na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

149,000 € 1961 €/m²

3izbový byt - garáž - záhrada - Topoľčany - mravenisko

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Agátová | 79 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt 79m2 - v meste Topoľčany, časť Mravenisko. Byt sa nachádza v zat

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

195,000 € 2468 €/m²

3-izbový byt (85m²) v TOP stave, klíma, zateplený dom, TO. 014-113-RAKOEa

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 0 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=gCMbtNvmyzU 3D OBHLIADKA Odkaz TU: t

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

162,000 €

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 3iz. byt v novostavbe v obci Ludanice

Reality Topoľčany

3 izbový byt | - | 68.23 m²

ID 138-113-LUGU Ponúkame Vám na predaj moderne riešený 3 izbový byt v obci Ludanice v novoposta

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

115,000 € 1685 €/m²

Krásny zrekonštruovaný 3-izbový byt, 2x loggia

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Podjavorinskej | 60 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj 3-izbový byt, ktorý prešiel kompletnou a vkusnou rekonštrukciou. B

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

149,000 € 2483 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt ul. Palkovičova sídlisko Mexiko-Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 58.99 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt o rozlohe 58,99m2 na Palkovičovej ulici sídlisko Mexiko v Topoľ

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

127,000 € 2153 €/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite ul.Kuzmányho- Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový kompletne zrekonštruovaný byt o rozlohe 65m2 na Kuzmányho ulici v T

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Predaj, 3-izbový byt možnosť prerobiť na 4i, tichá lokalita Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Skýcovská | 69 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Topoľčany

114,900 € 1665 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23062)
Upresniť hľadanie