PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, GARÁŽOU A ZÁHRADKOU V POVAŽSKEJ BYSTRICI

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | M. Kukučína | 83 m²

Bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu. Ponúkame na predaj výnimočný 3-i

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii/Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 69 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Žiar nad Hronom. Byt prešiel čiasto

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

129,000 € 1870 €/m²

3 izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Neusiedl am See

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v Neusiedl am S

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj

399,000 € 4385 €/m²

REZERVOVANÝ PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT - POPRAD, SÍDLISKO JUH

Reality Poprad

3 izbový byt | 76 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

159,000 € 2092 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie s pohodou- 3 izbový byt v pokojnej časti Sobraniec

Reality Sobrance

3 izbový byt | Tyršova | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 65 m², nachádzajúci sa v meste Sobrance.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Sobrance

95,000 € 1462 €/m²

NOVÁ CENA | 2,5-izbový byt s 3 x LODŽIAMI oproti OC Eperia

Reality Prešov

3 izbový byt | Arm. generála Svobodu | 66 m²

Hľadáte bývanie, kde „máte všetko pod nosom a zároveň sa nemusíte báť drahej rekonštrukcie. Exk

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,900 € 2574 €/m²

Zariadený 3 izbový byt v bytovom dome s vlastným dvorom v v blízskosti školy v obci Jakubov

Reality Jakubov

3 izbový byt | Nezadaná | 65.65 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ zariadený 3 izbový byt na Školskej ulici v obci Jakubov. Byt sa nachádz

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Jakubov

145,000 € 2114 €/m²

Veľký 3-izb.byt s balkónom, samostatné izby, Partizánska ul.

Reality Nitra

3 izbový byt | Partizánska ulica | 78 m²

Ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt s nepriechodnými izbami a veľkým potenciálom, ideálny na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

162,000 € 2077 €/m²

AZ. 3 izbový byt v Hlohovci pri Váhu po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Hlohovec

3 izbový byt | 67 m²

Hľadáte praktický byt v lokalite, kde auto potrebujete len výnimočne? Ponúkame na predaj slnečn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

135,000 € 2015 €/m²

PREDAJ 3-izbového bytu v MEDZILABORCIACH ul.ŠVERMOVA

Reality Medzilaborce

3 izbový byt | Švermova | 66 m²

MEGA realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE 3-izbový byt v MEDZILABORCIACH na ulici Švermova. 1

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Medzilaborce

41,000 € 621 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVINKA Priestranný 3-izbový byt (99 m²) s pozemkom, terasou, 2 balkónmi a garážami – Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | 99 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový tehlový byt s nadštandardnou výmerou 99 m², situovaný v p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

105,000 € 1061 €/m²

3-IZBOVÝ BYT V SRDCI MESTA POVAŽSKÁ BYSTRICA S 2 LODŽIAMI

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 83 m²

TUreality ponúka výnimočný 3-izbový byt situovaný priamo v centre mesta Považská Bystrica - ide

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

164,000 € 1976 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou na Sídlisku Sekčov - ul. Sibírska

Reality Prešov

3 izbový byt | 72 m²

TUreality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Sekčov – Sibírska

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

170,000 € 2361 €/m²

REZERVOVANÉ- Priestranný 3izb. byt Košice- Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

3 izbový byt | Berlínska | 80 m²

Hľadáte byt, ktorý ponúkne dostatok priestoru pre celú rodinu a zároveň príjemné bývanie v poko

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

2,5 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Teplická ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Teplická | 57 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka predaj 2,5 izbový byt v Bratislava-Nové Mesto, Tepl

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

234,000 € 4105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj praktický 3 izbový byt v meste Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Partizánska | 67 m²

MEGA realitná kancelária ponúka na predaj trojizbový byt na Partizánskej ulici v Humennom. Byt

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Humenné

112,990 € 1686 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s balkónom na sidl. pod Sokolejom v Humennom

Reality Humenné

3 izbový byt | Košická | 73 m²

Mega realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3 izbový bys s balkónom na Koš

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Humenné

108,000 € 1479 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 3-izbového bytu v HUMENNOM (sídlisko 2A)

Reality Humenné

3 izbový byt | Puškinova | 63 m²

MEGA realitná kancelária ponúka NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT v HUMENNOM na ulici PUŠKINOVA (sídlisko

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Humenné

92,500 € 1468 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÁ CENA za PREDAJ 3-izbového BYTU (72 m2) v HUMENNOM ulica LABORECKÁ

Reality Humenné

3 izbový byt | Laborecká | 72.5 m²

HĽADÁTE SVOJ PRVÝ SPOLOČNÝ BYT alebo INVESTÍCIU NA ĎALŠI PRENÁJOM? MEGA realitná kancelária Vá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Humenné

114,200 € 1575 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ - veľký 3 izbový byt 8 min od mesta Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Kamenica nC | 86 m²

MEGA realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj veľký 3 izbový byt len 8 min od mesta Hume

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Humenné

80,500 € 936 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Úprava ceny - Na predaj byt na vynikajúcej adrese - Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Lúčna | 52 m²

Úprava ceny - zľava 2 000,- € ! MEGA realitná kancelária ponúka na predaj príjemný 3 izbový by

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

94,990 € 1827 €/m²

člen NARKS

Na predaj veľký 3 izbový byt s balkónom v meste Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Třebíčska | 75 m²

Mega realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt na Třebičskej ulici v Humenn

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj: Ideálny byt na rekonštrukciu – 4 izby, Snina

Reality Snina

3 izbový byt | Palárikova | 71 m²

Mega realitná kancelária ponúka na predaj pôvodne 3-izbový byt dispozične upravený na 4-izbový,

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Snina

69,999 € 986 €/m²

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA - NA PREDAJ 3-izbový BYT v meste Snina

Reality Snina

3 izbový byt | Dobrianskeho 1525/50 | 75 m²

MEGA Realitná kancelária ponúka vo VÝHRADNOM zastúpení klienta EXKLUZÍVNE NA PREDAJ rodinný 3-i

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Snina

49,990 € 667 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (23114)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (755)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie