Na predaj | 3- izbový byt | ZÁBREH Ilava | 70,73m² | loggia

Reality Ilava

3 izbový byt | 70.73 m²

Proces kolaudácie projektu bol zahájený, predpokladané odovzdávanie bytov 05/2026! WEB PROJEKT

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Ilava

199,370 € 2819 €/m²

Top
Top

Kompletne zariadený vzorový 3-izbový byt na kľúč | 72,50 m² + loggia | Parkovacie státie zdarma | ZÁBREH ILAVA

Reality Ilava

3 izbový byt | Mierové Námestie | 72.5 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný vzorový 3-izbový byt v projekte ZÁBREH ILAVA, ktorý je

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Ilava

234,000 € 3228 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Ilava, SNP - 80 m2

Reality Ilava

3 izbový byt | SNP | 80 m²

2510 Vo výbornej lokalite mesta v blízkosti školy a škôlky predáme priestranný 3 izbový byt s ú

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Ilava

123,900 € 1549 €/m²

Predám 3 izbový byt Ilava, SNP - 80 m2

Reality Ilava

3 izbový byt | SNP | 80 m²

Vo vyhľadávanej lokalite mesta na ulici SNP predáme priestranný 3 izbový byt s úžitkovou plocho

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Ilava

123,900 € 1549 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V ILAVE S VÝMEROU 68 M2.

Reality Ilava

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj trojizbový byt (nepriechodné izby) v Ilave na ulici Ľ.Štúra. Byt sa

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Ilava

110,090 € 1573 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V ILAVE 75 M2 S PIVNICOU 99 M2.

Reality Ilava

3 izbový byt | 99 m²

Tureality ponúka na predaj pre záujemcov veľký 3-izbový byt v Ilave v tehlovom bytovom dome. By

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Ilava

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj | 3-izbový byt so záhradou a chatkou | 2x veľké murované pivnice | 73 m² | Ilava

Reality Ilava

3 izbový byt | 73 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám exkluzívne ponúka na predaj unikátny, starší 3-izbový byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Ilava

149,990 € 2055 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predám 3 izbový byt Ilava, SNP - 80 m2

Reality Ilava

3 izbový byt | SNP | 80 m²

Vo výbornej lokalite mesta v blízkosti školy a škôlky predáme priastranný 3 izbový byt s úžitko

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ilava

123,900 € 1549 €/m²

Ponúkame na predaj POSLEDNÝ exkluzívny byt 3 izbový 62,58 m2 s vlastnou pivnicou v novostavbe v centre Ilavy -SKOLAUDOVANÉ.

Reality Ilava

3 izbový byt | Pivovarská 453 | 62.58 m²

V ponuke máme viac bytov - www.byty-ilava.sk Byt má nadštandardné vybavenie, podlahové kúrenie,

Publikované: 02.03.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Ilava

149,900 € 2395 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23084)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie